Hledá se NemoUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:13 419

Po dlouhých 13 letech do kin konečně přišlo pokračování Pixarovky, která dojímala svět stejně jako Toy Story. A tak si při té příležitosti znovu připomeneme naše rybí hrdiny.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než se vydáte na pokráčko, které snad bude jako Toy Story 2 a ne jako Auta 2... - Jsem špion. - Žampion? Já jsem Burák. Připomeňte si film, který prozradil vlastní konec už v názvu, aby diváci měli aspoň špetku naděje během 90 minut slz a utrpení. Hledá se Nemo Seznamte se s Marlinem. Otcem, který stěží rozdýchá prvních 10 minut filmu. Když jeho posledního žijícího syna unese nejhorší zubař na světě...

Hups! No, i takhle se dá trhat zub. Udělá cokoliv, aby ho získal zpět. I kdyby měl využít mentálně hendikepované. - Hele, něco lesklého! - Kde? - Plavalo to přes příkop, jdeme! - Tak jo. Ale když je ta hendikepovaná ryba Ellen, je to v pořádku. Zamilujte si a vzápětí znechuťte Dory. Rybí verzi dítěte, které dává rodičům otázky co pět vteřin. Jdeme tam?

Můžu ti pomoct? Myslíš jako oslavu? Je to tvůj nebo můj táta? Kam jdeš? Jsi v pohodě? - Co se děje? Co děláš? - Jsou pryč, ztratil jsem brýle. - Upustils je? - Tys je pustila! Která si pamatuje jen to, co nějak pomůže zápletce. Což je trochu divná volba pro samostatný film. Doufám, že Pixar nezmimoňovatěl... Mimoni jsou zlo. Společně se Dory a Marlin vydají na cestu, která spojuje úžas Malé mořské víly, nadšení z Velkého útěku a hudební talent Ellen DeGeneres.

Já tak miluju plavání, když... Doplavte pro ponaučení, zatímco se neurotický otec snaží zbavit strachu z toho, že oceán ho chce zabít. I když má pravdu, protože tenhle dětský film z oceánu dělá vražednou přehlídku plnou: zabijáckých žraloků, paralyzujících medúz, smrtících min, skrytých sítí, vašich nejhorších nočních můr a malých ustrašených rybiček, které vaše noční můry spolknou vcelku.

Ty kráso, oceány jsou děsivé. Radši zůstanu v bezpečí na suchu. Nedělejte žádné náhlé pohyby. - Můj, můj, můj, můj?! - Ale no tak! Vrhněte se do klasické Pixarovky, z níž si každý odnesl to špatné ponaučení. Což vedlo k ulovení tisíců klaunů očkatých, smrti nepočítaně ryb, které se děti snažily osvobodit záchodem. Všechny kanály ústí do oceánu. A vzniku 4 nových restaurací pro naprosté sociopaty.

To je úchylný. Nechci myslet na to, co jím. Měli byste plavat skrz další skvělou Pixarovku, která předpisově dodržuje jejich kouzelnou formuli: emocionálně vyčerpávající začátek, duo sentimentální hrdina a ujetý parťák, a dostatek vtipů o prdění na zabavení vašich dětí. Copak si neuvědomujete, že plaveme ve vlastních- Zatímco srdceryvný příběh vás donutí přehodnotit celý váš dospělý život.

Tatínek nebrečí, zlato. Jen se dívej na ty směšné želvy, ano? Měl bys plavat, Johne, měl bys plavat... Hrají: Pan Máma Rybí prst Wilem DaPloutev a čtvrtá série Živých mrtvých. Korál?

Korál? Korál! Odvedený Věděli jste, že klauni jsou sekvenční hermafrodité? To znamená, že když samička zemře, dominantní samec změní pohlaví a spáří se s dalším samcem z rodiny. Ach ne...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja 10/10 za memento :D

140

Odpovědět

10/10 za walking dead. :D

500

Odpovědět

skus vysvetlit, co sa stalo v stvrtej serii ?

15

Odpovědět

+romanOno to nemusí být asi nutně 4. série... Každopádně "coral" zní hodně podobně, jako "Carl". A jelikož ho už od začátku seriálu dost často nemůžou najít... :D

111

Odpovědět

+Agnesa já myslel že je to narážka na ninja assassinku s koláčky a květinami

00

Odpovědět

Pokud vím, tak u nás se Taken jmenuje 96 hodin. :-D teď koukám, že to je hned v podobných videích.

Bohužel Dory dopadla jako Auta 2. Zklamání, měli by se vybodnout na ty sequely a dělat originální filmy, ale vidím, že nás čekají Auta 3 a další Toy Story. Bože za co? Holt Disney a to jejich dojení za každou cenu, hlavně že z toho něco kápne a kvalita je všem u zadnice.

93

Odpovědět

Nedalo mi to a trošku sem si zapátral.
Pixar - 9 originálních filmů + 1 pokračování
Disney*Pixar - 3 originální filmy + 4 pokračování s tím, že ohlásili jeden originální film a 3 pokračování na další roky

110

Odpovědět

+GimliJo, však taky z Pixaru už znechuceně odešlo několik lidí...

20

Odpovědět

Jo, jmenuje. Ale právě když si ten upřímný trailer pustíš, tak si tam z toho "odvedení" dělají legraci. Proto jsem to použila i tady. :)

12

Odpovědět

walking dead season 4 :D

231

Odpovědět

Jen taková drobnost:
1:29 - The Great Escape pravděpodobně mluví o Velkém útěku (http://www.csfd.cz/film/18777-velky-utek/prehled/), když předtím mluví o Malé mořské víle. :)

30

Odpovědět

Opraveno, díky. :)

00