Jupiter vycházíUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:16 570

Jak podotkl jeden filmový fanoušek: "Je to jako hodně špatná fanfikce na motivy neexistující filmové série."

Poznámky během popisu zápletky:
Tohle je skutečná zápletka.
Vážně, nevymýšlíme si to.
Někdo za tohle zaplatil 175 milionů dolarů.
Jak to mohl někdo dovolit?
Promítalo se to na festivalu Sundance!
Ano, to na hlavě Channinga Tatuma mají být vlčí uši.
Pokud si říkáte, že je náš trailer příliš dlouhý, zkuste přetrpět celý film.
A to jsme nezmínili tu obří vložku...

Brian Boitano - americký krasobruslař
Koopas - želvičky z her Super Mario Bros
Max Rebo - mužský Ortolan z Orta, poulární hudebník a frontman skupiny Max Rebo Band (Star Wars)
ayy lmao -  běžná fráze používaná mimozemšťany, která může znamenat cokoliv (meme, jež vzniklo spojením bezobsažného internetového slangu a obrázků mimozemšťanů)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od režisérů Matrixu... a ničeho dalšího, co by stálo za řeč... přichází poslední věc, za kterou kdy Wachovští dostanou prachy. - Nejsnáz vydělaný prachy. Cink! - Jupiter vychází. Bacha, scientologie! Máme tu novou ujetou vesmírnou telenovelu, která dává ještě menší smysl než Bojiště: Země. - Plnou příšerných hereckých výkonů... - Prosila jsi mě, abych to udělal! - Debilních dialogů...

- Má matka své budoucí já vepsala do poslední vůle... A směšných charakterů... až je to svým způsobem dokonalé. Stvořím život! A pak ho zničím. Diváci chtějí originální filmy, které nejsou pokračováním, adaptací nebo předělávkou. Ale ne takové, ve kterých Wachovští rozjíždějí svůj klasický mix efektních sraček, nedomyšlené filozofie... Ale jak můžu být reinkarnací tvé matky, když nebyla ze Země? A příběh, ve kterém je lidská rasa zdrojem energie pro vyspělejší civilizaci... Jop...

už zase. Pokud jste čekali na silnou ženskou sci-fi hrdinku, která si nezadá s Ripleyovou nebo Sárou Connorovou, pak... můžete čekat dál. Jelikož Mila Kunis se nechá zachránit, čistí záchody, nechá se zachránit, zoufale se snaží svého zachránce ojet, nechá se zachránit znova, převlíkne se, vyčistí další záchod, a celou dobu se tváří znuděně. Pokud vám můžeme cestu jakkoliv usnadnit, stačí říct. Připadám si zbytečně vymóděná, takže jestli máte něco na převlečení...

Právě jsi zjistila, že ufoni existují! Prober se! Ale není v tom sama. Pasivně se k ní přidá oskarový herec Eddie Redmayne, který se všemožně snaží, aby mu Akademie cenu zpětně odebrala. Sklidím tu planetu zítra. Předtím, než jí dovolím, aby mi ji vzala. A Channing Tatum, nejvíc sexy chlap na světě, který se snaží schovat za tunu šminek, zrzavé roští a vesmírné brusle. - Využívají gravitační sílu a přesměrují ji do diferenciálních rovnic, abys mohla bruslit. - Jasně. Připravte se na zápletku tak příšernou, že vám radši rovnou řekneme, co se stane.

Tohle se tam vážně děje... Seznamte se s Jupiter, dcerou astronoma, který umře při obraně svého teleskopu. Všechno se změní ve chvíli, kdy jde darovat vajíčka, aby si mohla koupit nový teleskop. Přepadnou ji intergalaktičtí lovci odměn, které si najali sourozenci Abrasaxovi z prastaré rodiny byznysmanů, která vyvraždila dinosaury. Tví lidé zabili dinosaury? Na planetách sázejí lidi, a pak je zabíjejí a sklízejí k výrobě Regenexu, elixíru věčného života.

Jupiter je přesnou genetickou kopií Abrasaxovic mrtvé matky Seraphi, což z ní dělá právoplatnou majitelku planety Země. Uprostřed sourozenecké rozmíšky ji však jako první najde Caine Wise, napůl albínský kříženec vlka s člověkem, a expert na lítací brusle. Jupiter, která dokáže ovládat včely, díky jejich schopnosti rozpoznat královskou rodinu, se do svého ochránce Cainea zamiluje. Ale protože zneuctěný kříženec není hoden reinkarnace Abrasaxovic královny, nemůžou být spolu. - Mám víc společného se psem než s tebou.

- Já psy odjakživa miluju... Jupiter je lstí donucena ke sňatku s Titem Abrasaxem, který tvrdí, že ve vesmíru nastolí pořádek. Caine a jeho starý kámoš Stinger, taky bývalý vesmírný policajt, který je částečně včela, Jupiter zachrání těsně před dokončením obřadu a pojmutím manžela, který je nejen o 1000 let starší, ale technicky vzato její syn, který ji plánuje zabít. To je však jen začátek všech problémů. Doma na Zemi totiž její mámu, šéfa a kolegy unese poskok Balema Abrasaxe, pan Greegan. Chvíli poté se musejí Caine a Stinger vydat na téměř totožnou záchrannou akci, aby zachránili Jupiter na planetě Jupiter, zničili fabriku na Regenex a zabili Balema.

Bezpečně zpátky v Chicagu pak Caine, kterému mimochodem narostly křídla, může kliďánko bruslit s novou královnou Země, která po tom všem použije své znalosti vesmíru a královskou moc k tomu, aby... dál umývala záchody a kompletně ignorovala zbylé dva Abrasaxovic sourozence, kteří si dál frčí v planetárním obchodu s holokaustem. KONEC A to jsme to hodně zkrátili.

Jste si jistí, že jsou to ti samí, co natočili Matrix? Hrají: Popelka ve vesmíru Sean Včelín Larry a Lana Wachovští Wachovští zapadají Moment, Sean Bean umře v každém dobrém filmu, ale tady přežije? Páni, nedokázali ani správně zabít Seana Beana...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že krom Matrixu nevytvořili, nic co by stálo za řeč? Třeba Atlas mraků se mě dost líbil...

44

Odpovědět

Třeba hlas trailerů stejně jako já po zkouknutí tohoto nejhoršího filmu minulého roku nevěří, že Atlas natočily sestry Wachowské, ale jen T. Tykwer.

42

Odpovědět

Asi jsme divnej ale mě se ten film líbil :D

1631

Odpovědět

Bacha, lidi ti budou dávat plno červených palců dolů. Protože…z nějakého důvodu to je něco, za co si zasloužíš palec dolů, i když to je jen věc toho, co se ti líbí a co ne, což je velmi osobní věc. :-D

224

Odpovědět

Mě to nepříšlo jako úplná blbost. která by Wachovským ukončila akriéru. Jo, nebyl to hit, ale dočkali jsme se mnohem větších failů, jako nové SW. A nevím, proč popisovali děj tak dopodrobna.

653

Odpovědět

Kdybych věděl, že se na diferenciálních rovnicích dá bruslit, nikdy bych z FELu neodešel... :-)

1042

Odpovědět

Zkusil bych vzít písmenkovou polévku, poskládat z ní nahuštěné rovnice, udělat sádrový odlitek, do sádry odlít ocel, přebrousit a namontovat na brusle :-D Nic uskutečnitelnějšího mě nenapadá.

91

Odpovědět

Co to má být s těmi videi? Slibovali jste dvojnásobek toho, co teď překládáte. Od nového vlastníka padla kvalita i kvantita videí. Například Vsauce býval každý týden, dnes je to už 9 měsíců od posledního videa (co zveřejnil Vsauce na jeho kanálu), které jste nepřeložili, a že jich od té doby je šest.

1217

Odpovědět

Ehm, Vsauce vychází každé dva měsíce...Nemůžeš mít každý týden něco co není. Veritasium taky dva měsíce na epizodu. Všechny tyto vědecké kanály vydávají videa v řádech měsíců. To, že tady byli každý týden bylo díky tomu, že se překládaly starší videa, ale už se dojelo nakonec a musí se čekat na nové. Je to jako seriál, shlédneš rychle 3 sezony a pak čekáš na další nové díly. :) To, že to tady vyplňuje dalšíma sračkama je druhá věc. Další hodně dobrý kanál je např. ColdFusion nebo In One lesson.

173

Odpovědět

+asdasEhm. Vsauce má na svém kanálu minimálně 9 naučných videí, které ještě nevyšly.

26

Odpovědět

+Paetur the naštvanýNa přelomu jara / léta bývají výpadky každý rok. V týmu máme totiž hodně studentů, kteří se musejí věnovat víc škole než překladům. Ostatní (pracující) se snaží přidávat víc videí, aby výpadky nebyly tak viditelné, ale občas se zkrátka nepodaří urvat čas ani nám. Pokud má někdo na starost určitou sérii a nemá chvíli čas, může ji za něj převzít jiný překladatel, nebo taky nemusí, protože si na to netroufá, nebo by mu to trvalo dvakrát déle než člověku, který je na daná videa už zvyklý. Je tu spousta faktorů, které naši práci ovlivňují, buďte proto, prosím, shovívaví. Děláme, v rámci možností, co můžeme. ;)

480

Odpovědět

Na všem se pracuje. Teď makáme hlavně na novém webu: uděláme dark mode, optimalizace pro mobilní telefony, nějaké vylepšení, atd... Potom chystáme nový nábor, víc videí atd..

123

Odpovědět

Tak tohle bylo snadné. Ona ten film měl docela zajímavé dějové pozadí, ale zápletka spolu s hereckými výkony stála zaprd.

86

Odpovědět

Já nevím, mně se ten film líbil. Nepopírám jisté chyby zde vyzdvižené (nebo v jiných reviews), ale i tak…

638

Odpovědět

Zajímalo by mě, čím si můj koment zasloužil thumbs down. Píšu jen, že mně se ten film líbil. :-D
Ach jo. :-D

534

Odpovědět

Wow. :-D Děkuji všem za vysvětlení. :-D

62

Odpovědět

Následník trůnu reinkarnací někoho z Jupiteru? Tady asi někdo viděl Tříhlavé monstrum Ghidorah (San daikaidžu: Čikju saidai no kessen; 1964)

11