Bez kalhotUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:6 336

Kdo ještě neviděl filmy Bez kalhot (Magic Mike) a druhý díl Bez kalhot XXL (Magic Mike XXL), toho určitě naláká upřímný trailer plný dramatu, patosu a trošky toho striptýzu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od oscarového režiséra Stevena Soderbergha... Mmm, sodovka a burger... přichází film, který dokazuje, že když vypadáte jako Channing Tatum, ženy vám zaplatí, abyste jim ojeli ksichtík. Tohle je kouzelný Mike, není to čaroděj, ale sexy chlapák, co se umí hejbat. Bojuje se společenským stigmatem svého zaměstnání a nedokáže našetřit na svůj vysněný byznys, ať se snaží sebevíc. Ale je to v pohodě, protože paří na pódiu spolu s Kidem, pubertálním holátkem s vymakaným tělem a drogovým problémem, který ho odloučí od nejlepšího kámoše i sestry a dostane do křížku s násilným drogovým kartelem.

Ale mrkněte na Tarzana, nabušenýho divočáka, kterej se nešťastně předávkuje? Panenko skákavá... A pak je tu Dallas, mistr všech zadků. Tenhle starej kovboj to ještě umí parádně rozjet a pak obrat parťáka o prachy a opustit ho, když se mu to sobecky hodí.

Ale hele ty břišáky! Vydejte se na cestu od tangáčů k pracháčům podle skutečné kariéry mladého Channinga, kvůli které budou chlapi chtít vyměnit život se striptérem a děvčata začnou toužit po chlapovi, co stěží dokončí větu. Myslíš, že... To kurva není... Já nejsem... Jsem snad... Mluví snad s tebou teď Magic Mike? Pokud milujete striptéry a chcete znát všechny detaily jejich každodenního života, tak si toho fakt užijete, magoři.

Celé dvě ani trochu sexy hodiny plné: nakupování tangáčů, rovnání zmačkaných bankovek, - žádostí o půjčku, - Máme tu problém s úvěrem. - oceňování nábytku, - Je to retro Wakefield, nebo Russell Ray? vedení účetnictví a keců o burzách. Poučím ho o burzách, dostanu ho do Ameritrade a jinejch sraček. Proč to nedělá víc lidí? Jsou to dobrý investice. Nechte se unést filmovou romancí, kde se Mike vzdá života občasných trojek s Olivií Munn, aby sbalil zdechlinu, co se neumí smát jako člověk, a dá tak naději všem ženám, že pokud může sbalit Channinga ona, pak můžu i já.

Teda, pak můžete i vy. No tak. Tak pojď. Pojď sem! Připravte se na velice hloupou verzi Hříšných nocí, nebo chytrou verzi Showgirls, která byla méně zábavná, než inzerovali, ale víckrát už jim to nespolknem.

Žejo, dámy? Tak jo, to vypadá jako vzrůšo. Tady máte mý prachy. Hrají: břišáky, prciny, prsíčka, zádový svaly, bicáky a kozičky... Konečně! 21 Šuk Street Ale no ták, žádný striptýzový finále?!

Čekal jsem na hříšnej taneček! To by dávalo smysl, ne? Jakože nejsem gay, jen obdivuju techniku a atletiku, lidský tělo a tak, je to umění a tak... Není nic špatnýho být gay, můj strejda je gay a je v pohodě. Láska vítězí.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Britský film který po Halyvůdsku okopčili byl inteligentní. Tohle je další muričanská s****a.

11