MementoUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:6 914

Memento. Film, který odstartoval zájem o Christophera Nolana. Co si o něm myslí Hlas Upřímných herních trailerů? A co vy?

Pozor, video obsahuje spoilery k filmu Memento!

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

ssadraX :dalkeřP zc.yksecaediv.www Ujde to, ale Dana Carvey to udělal první. Představte si, že když ráno vstanete, nepamatujete si, kdo jste. - Jmenuješ se M. L. Pogue. - Do p*dele. Vyumělkovaný film, co jede pozpátku. Hrají: Dory. Druhý film Carrie-Anne Moss.

Kriminálka: Ženuška. Kalhoty Joeyho Pantse. A Ned? Ned Ryerson? Takže máte-li rádi Nolana, užijte si nejlepší film před Temným rytířem. Což byl asi nejlepší film před Počátkem. Což podle vás byl nejlepší film před Temný rytíř povstal. Hele, je to skvělý filmař, ale podle vás je Temný rytíř povstal lepší než Občan Kane?

Temný rytíř povstal není ani Občan Kane filmů o Batmanovi. Něco není v pořádku. Někdo se mě snaží oje*at. Buďte napjatí, zatímco se Lenny snaží udržet řád ve světe bez smartphonů. Kdo je to? A využívá polariody, papír a tužku... Musím si to zapsat. A samozřejmě svá tetování.

Zčásti je to spis k případu. Fakt číslo 6: Poznávačka SG1371U... Zčásti seznam úkolů. A zčásti slova nové metalové písně. Paměť je zrádná! Co mu asi tak připomíná, aby si každý týden melíroval vlasy? Blond barva by šla. Připravte se na nečekaná odhalení jako: Tenhle chlápek není tím, za koho se vydává, a jen s Leonardem manipuluje.

Nevěř jeho lžím. Tahle holka není tím, za koho se vydává, a jen s Leonardem manipuluje. Můžu si říct, co jen ku*va budu chtít. Stejně na to zapomeneš. A šokující pravda, tenhle chlápek není tím, za koho se vydává, a jen s Leonardem manipuluje. Ku*va. Budu si lhát, abych byl šťastný? Ano. Geniální! Seznamte se s Leonardem.

Odhodlaným bělochem s ulízlými vlasy. Jinak řečeno typického Nolanova hrdinu. Trpí ztrátou krátkodobé paměti a nepamatuje si nic po svém zranění. Někdo mě praštil zezadu. To je to poslední, co si pamatuju. Až na detaily své nemoci, která se rozvinula až po tom zranění. - O to jde, trpím touhle nemocí... - Nemocí? - Už jsem ti říkal o své nemoci. - Má nemoc! - Má nemoc... - Vím o tvé zas*ané nemoci, Leonarde. Nenajde klidu, dokud se nepomstí za smrt své ženy.

I když to vypadá, že neměli zrovna nejlepší vztah. - Jak to můžeš číst? - Nebuď kokot. Nečtu, abych tě naštvala, líbí se mi to. Až tak moc tě nežere, kámo. Vraťte se do dob, kdy vám ty nejlepší filmy celou dobu lhaly. A zažijte šokující příběh vyprávěný pozpátku, kde víte, co se stane, ale neustále hádáte proč. - O čem to mluvíš?

- Nevím. Když to totiž chronologicky seřadíte, je to o jednom dlouhém telefonátu, kde se týpek přesvědčí, aby někoho zastřelil. Ne! Geniální! Od Michaela Baye pro lidi, kteří někdy četli knihu, přichází film, který odstartoval zájem o Christophera Nolana. A trošičku představil i jeho bratra. Vy jste režisérův bratr?

- Tohle není vaše první spolupráce, že? - Ne, tohle je už popáté. Jsem zmaten.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

You Had My Curiosity But Now You Have My Attention ... Ten film musim videt. Dneska ! Ten HT me k tomu fakt dokopal :D

11

Odpovědět

Jeden z nejdokonalejších filmů

80

Odpovědět

Dana Carvey taky nebyl první. Lipskej by mohl povídat: https://www.csfd.cz/film/5999-happy-end/prehled/

40

Odpovědět

Sice jsem Happy End neviděl, nicméně Clean Slate ani Memento nejsou postavené na tom, že by se odehrávalo vše pozpátku. Clean slate je postavené čistě na myšlence absence krátkodobé paměti, Memento k tomu pak přidává jakýsi hybrid retrospektivní a paralelní výpravy.

00

Odpovědět

super, len som si to musel kuknut 2 krat

00