Zloba - královna černé magieUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:366
Počet zobrazení:8 387

A je to tady zase! Studio Disney se znovu postaralo o hraný remake kdysi kouzelně animovaného filmu. Jak to dopadlo tentokrát?

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Od studia, které stojí za animovanými klasikami, jež zformovaly jednu generaci, a za přepísknutými hranými rebooty, které zformovaly tuhle generaci, přichází další disneyovská dojná kráva, která zničí další klasickou pohádku. Zloba - králofna černé magie! Zloba - krávovna... Zloba - grálovna... Kašlu na to!

Šípková Růženka! Dvě obrovské lícní kosti hrají v moderní verzi Šípkové Růženky. Tentokrát jde o příběh záporačky. Postava, kterou milujete, protože je zlá a umí se proměnit v úžasného draka, už není zlá a ani se nepromění v draka. ...v draka! Proč je drakem on? Měl jsi jediný úkol, Disney! Namísto toho sledujte čarodějnici, jejíž jméno znamená doslova zlo, jak si z lidí jenom lehce utahuje...

...něčeho lituje... Ukradla jsi to, co zbylo z mého srdce, a nyní jsem ztratila i tebe. ...a zlá je jenom proto, že ji její bývalá láska nadrogovala a zmrzačila. Zkuste si to vysvětlit vašim dětem. Dívejte se, jak je všechno děsivé a zábavné na Zlobě, vykastrované tím samým, co vykastrovalo Darth Vadera. Zápletka vysvětlující původ postavy. Nééééééééééééééééééé!

Dozvíte se odpovědi na otázky, které vás nikdy ani nenapadly. Například: Co kdyby Zloba vyrůstala v levnější zemi okopčené z Avatara? Co kdyby byla původní verze zkažená počítačovými bitvami? Byl Zlobin havran ve skutečnosti přeměněným otrokem? Odkud se vzala její hůlka? A strávila Zloba svůj život tím, že úchylně pozorovala vyrůstat Šípkovou Růženku? Jo, očividně strávila. Nesnáším tě.

Ale tenhle film není jen o Angelině Jolie. Věnujte svůj čas plochým postavám, jako jsou tyhle: zlý král, krásný princ, roztomilá princezna a tři víly, které jste měli v původní verzi rádi, ale tady jsou z nich tři hnusné blbky, jejichž blbost hraničí s týráním dětí. To se podívejme!

Ta malá příšerka spadne ze skály. Super způsob, jak zku*vit víly, Disney! Prožijte další moderní verzi Šípkové Růženky, z níž plyne nejdůležitější ponaučení. Pokud vyjde váš film po Ledovém království... - Čin z čisté lásky. - Polibek z čisté lásky. ...čistá láska existuje pouze mezi dvěma holkama. Tak to si nechám líbit! Hrají: "Ty nic nevíš, Jone Vráno!"

, Kulík, Dulík a Bubík, Grootové, Harry Styles, Areola, Krevetovej král a Angelina Jolie očima Jennifer Aniston. Šípková Růženka: ta špatná verze.

Budeme upřímní. Tohle není jeden z našich nejlepších trailerů. Ale není to ani jeden z nejlepších filmů od Disneyho. Věřte nám, příští trailery budou daleko lepší.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

You know nothing, Jon Crow :D

10

Odpovědět

moc informaci.. sem to ani nestihal cist

04

Odpovědět

mě se ten film líbil, tenhle se jim povedl

2910

Odpovědět

ale stejnak sme s kamarádkou strašně chtěly, aby ta holka mělo něco s havraňákem, páč to pojetí "zachráněna ptákem" by bylo legendární

1113

Odpovědět

Nevadí mi l -MEGASPOILER- ale uznávám, že na konci se na sebe rozhodne neměli usmívat ona a Phillip ale ona a Havran prostě xD jediná věc která mi tam chyběla:D

20

Odpovědět

Tenhle film mě vyloženě zklamal, celou dobu jsem fandil králi.

816

Odpovědět

Tomu sem fandil já v Elysium.

161

Odpovědět

+R3diTam jsem mu taky fandil, je to dobrý herec, psychopaty zvládá na jedničku.

160

Odpovědět

Krevetovy kral :-D

240

Odpovědět

Můj nejoblíbenější film! :D Ale to, ze je Disney nějakej lesbickem mě vlastně vůbec nenapadlo :D

98

Odpovědět

http://www.pragoffest.cz/archiv/2015/program_pgf15.pdf v sobotu v 19:00 třída 13, celá přednáška o tom byla

00

Odpovědět

+SalemByl jsem a bylo to parádní :)
-"Myslela jsem, že všechny máte rády žaludy..."
-"Některé ne!"
:-D

110

Odpovědět

+Salemno jestli to bylo něco alá loňskej Pragoffest o tom, že Merlin je homosexuál, tak to potěš koště

40

Odpovědět

Chceš učinit dívku šťastnou? Zabij ji v 16 tátu, dej ji lesbického francouzáka a nadroguj ji. Dobrý poselství. To se povedlo. Ty 3 zfetované sudičky- no comment.

1812

Odpovědět

Mně se to líbilo, ať si říkaj co chtěj

4415

Odpovědět

V poho trailer.. starring špica. Nicméně Maleficent a Jack the Giant Slayer jsou jediné z těch novodobých pohádek, na které se dá dívat.

2411

Odpovědět

Musel jsem jít na CSFD a přesvědčit se. Příšerně "přeložený" název filmu :D

261

Odpovědět

Lepší než český název Captain America: The Winter Soldier, ne? :)

230

Odpovědět

+R3diA ten je zase lepší než slovenský název filmu Teeth :)

190

Odpovědět

+R3diZubatá vagína?? :D :D Tak to jo :D

240

Odpovědět

Trailer potěšil, ale prosím přeložte Honest trailer na Strážce Galaxie.

602

Odpovědět

Jestli strhají Strážce Galaxie, tak budu naštvanej. Počkat, já to už vlastně viděl a strhali to, ale tak nějak, že mi to nevadilo.

02