V

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 591

Remake sci-fi seriálu z roku 1983 s prostým jménem V se začal vysílat na podzim roku 2009. Kvůli produkčním problémům však byly odvysílány pouze první 4 díly a další byly oznámeny až na konec března. Příběh pojednává o příletu mimozemských lodí na Zemi. Návštěvníci se jeví jako lidem velice podobní, pouze s daleko vyspělejšími technologiemi. Prakticky za nic nabízejí lidem léky na nevyléčitelné choroby a spousty dalších věcí a v očích populace pomalu stoupají jako spasitelé. Ne všichni jim však důvěřují. Mají důvod k obavám? Co Návštěvníci skrývají?

Přepis titulků

Co to bylo? Tylere? Cítils to? Tylere!!! - Tylere!- Mami? Zůstaň, kde jsi. Dojdu pro tebe. Můj bože. Od jejich příletu jsme nezaznamenali jediný pokus o komunikaci od žádné z 29 lodí, které se vznášejí nad největšími městy světa.

- Seržante, jsem z FBI. Hledám svého syna.- Každý tu hledá svého syna. - Mami?- Tylere? Nebojte se. Nechceme vám ublížit. Říkají si Návštěvníci. Ty vole, to je tak hustý! Svět je na tom bledě, otče, kdo by neuvítal spasitele? - Uzdravili mě.

Už mě nic nebolí.- To je úžasné. Už je to tři týdny, co Návštěvníci přiletěli a tisíce lidí stále přicházejí, aby spatřili mateřskou loď na vlastní oči. Vítejte v newyorkské mateřské lodi. Mé jméno je Lisa. Tolik toužíme naskočit na ten vlak, ale než nastoupíme, alespoň ho prozkoumejte. Tiskli si tu falešné doklady. Pasy, občanky... Uklidili to tu, jako by věděli, že přijdeme. - Ryane, prosím.- Hele, říkal jsem ti, že už nejsem ten chlápek.

Přestaň mi volat! Potřebujeme tvoji pomoc. Chci jeho. Anna chce, abyste vy dělal ten rozhovor. Ale to je to nebezpečí. Vděčnost se může změnit v uctívání. Prý jste posedlí Návštěvníky. Návštěvníci tomu říkají "šíření naděje." Máte nějaké otázky, než půjdeme do živého vysílání?

Jen se neptejte na nic, co by nás mohlo zobrazit v negativním světle. Co prosím? Vím ten pravý důvod, proč tu jsou, otče. A nejsem sám. Jsme poctěni, že můžeme pomoci lidstvu našimi znalostmi a technologiemi. Pod tím vším je plán, který vyústí ve smrt každého muže, ženy i dítěte. Pokud byste mohla promluvit k protestujícím, co byste řekla? Že přijmout změnu není nikdy jednoduché.Ale nabízí to větší odměnu, než si dokážete představit. Získávají důvěru, přátelství.

Ale to, co ve skutečnostiopravdu dělají, je, že se stavějí do pozice spasitelů lidstva. Vyzbrojují se tou nejmocnější zbraní, co máme. - Jakou?- Oddanost. Co budeme dělat? Budeme bojovat.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevíte, kde by se dal sehnat tenhle seriál? to je jako kdybyby se po tom slehla zem...

180

Odpovědět

Ze začátku jsem si myslel že je to parodie na District 9 :D

181

Odpovědět

jediny V je pro me V jako Vendeta

184

Odpovědět

Skvělí nápad. Americké filmy kde přiletí ufoni nakopat lidem zadek jsou klišé. Tohle získání si lidí pomocí oddanosti mi přijde super.

180

Odpovědět

No ono to je V - Visitors, takže si na uloz.to zadaj Visitors S01EXX za XX si dosadíš ktoré máš hľadať a titulky nájdeš tu - edna.cz/v sry za odkaz ale chcem mu pomôcť :)

180

Odpovědět

Prosimvás, kde se to třebas dá stáhnout? Nenacházím nic... :-( Tako ono něco s takvýmhle názvem se taky lehce hledá, že? :-X

190

Odpovědět

nefunguje

181

Odpovědět

Seriál sleduji, ale trochu mě zklamalo že mezi lidmi a Včkama není skoro žádný rozdíl (spoiler: samozřejmě že vypadají tak protože mají nataženou umělou kůži), že prostě když postavíš V a človeka k sobě tak nepoznáš rozdíl. Ale těším se na pokračování..

180

Odpovědět

Potvrzuju. Taky mě to celkem chytlo :-)

180

Odpovědět

skvělý seriál, první díly jsem viděl, už se těším na pokračování :-)

180