Atropa – Pátá epizodaAtropa (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
99 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 819
Bez Sanderse nemá posádka šanci. Jak ho ale přimět ke spolupráci? A jaká jsou další východiska?

Přepis titulků

Kdybyste ještě pochybovali, smrt způsobilo tohle. Je to Sanders, DNA se shoduje. A byl zabit nedávno. Velmi nedávno. Od smrti je to několik hodin. Dej mi to. Já nikoho nezastřelil. - Jak je to vůbec možné?

- K výstřelu nedošlo. Zatím. Dáme ji ze hry, jen pro jistotu. - Souhlasíte? - Ano. Můžeme Sanderse probudit? - Co je to vůbec za otázku? - Slyšelas Jensena, potřebujeme ho! Dala jsem mu silná sedativa. Je… Tak mu musíme dát dávku stimulantů. - Dochází nám čas.

- Použití stimulantů je… - Je to složité. - Bude moct fungovat. - Bude se hýbat. - Možná bude psychicky labilní. Nehodlám o tom diskutovat. Stimulanty nejsou jediný problém. Ví, že tady zemře. Vždyť to proboha viděl! Jaké máme možnosti bez něho? Máme únikové moduly. - To je podle tebe dobrá volba?

- Jo. Kapitáne, narazili jsme do lodi, kde byly mrtvé verze nás samých. Podle mě je to sakra dobrá volba. A co pak? Budem doufat v záchranu? V únikových modulech jsou zásoby a kyslík na týdny. Je to lepší než tady umřít za 5 hodin. Venku máme šanci. Kdy byl naposled někdo takhle daleko? - Říká se tomu mrtvá zóna. - Někdo přijde. Musí! Nikdo další nepřijde.

Když zůstaneme, co tady máme? Sanderse. Jen Sanderse. Únikové moduly jsou poslední možnost. Radši vsadím na přítele. Pojďte. V pořádku. Moiro.

Ahoj. - Potřebuju vodu. - Ne, zůstaň ležet. - Potřebuju vodu! - Přinesu ti ji. Dobrý, já to zvládnu. - Hej, hej, Sandersi, klídek. - Ustupte! - Uklidni se, nikdo ti neublíží. - Pusť to. Zabije mě. Viděli jste, co udělá! Viděli jste to.

Zabije mě! Zabije mě. Zabije mě… - Musíme ho najít, než bude pozdě. - Zůstaň tady a zamkni tu pistoli. Ukaž. Jen se bojí. Je zmatený. Přitlač to tady. Dýchej zhluboka. Bezva.

Budeš v pořádku. - Proč by chodil sem? - Od jádra má přístup k celé lodi. Sandersi! - Proboha, je to horší, než jsem myslel. - Co? Až ta prasklina naruší jádro… Vybuchne to. Stejně jako ta druhá loď. Tak kde jsou?

Kapitáne? Detektive? Kapitáne, jaký je stav? Moiro, jsme tu. - Co se děje? - Nemůžeme ho najít. - Jádro je na tom hůř, než jsme mysleli. - Co teď? Nevím. Toho jsem se bála. - Kde je detektiv?

- Je se mnou. - Jste v bezpečí? - Ano. Zrovna jsme… Sakra! Únikový modul se odpojuje. - Můžeme to zastavit? - Jen z můstku. Už vystřelil. Zpátky už ho nedostaneme. Omlouvám se. Moc mě to mrzí. - Jensen? - Zamkněte ten druhý. Zamčeno.

Přístup odebrán. Bože. Gravitace té planety ho vtahuje. Zapomněl nastavit trajektorii. Můžeme s ním alespoň mluvit? Omlouvám se. Omlouvám se. Omlouvám se, moc mě to mrzí. Komunikace pořád nefunguje. Proboha. Co se děje?

Přiblížíš tu planetu? Hned. Zaměř se na ten prstenec. To ne. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář