Atropa – První epizodaAtropa (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:6 847
Miniseriál z kanálu Dust nás přivádí na samý okraj prozkoumaného vesmíru, na výzkumnou loď, která se přestala hlásit. Poručíka Cola Freemana žene na jeho misi chyba z minulosti. Dokáže zvrátit tok času a zachránit posádku ztracené Atropy?

Přepis titulků

Tak jo, věž na… Věž na C8. Jezdec na G5. Šach. Dobře. Zlepšuješ se, Mo, dobrá práce. Nebezpečí kolize. Nebezpečí kolize. Nebezpečí kolize.

Nebezpečí kolize. Nebez… Poručík OFG Cole Freeman volá neidentifikovanou loď, odpovězte. Opakuji, tady poručík Cole Freeman, prosím, odpovězte. To není možné. Posádko Atropy, tady poručík Cole Freeman, zahajuji manuální ovládání, vstoupím na palubu na základě nařízení mimozemské vlády SL52485. Co to sakra je?

Před 38 dny zmizel váš maják z radaru. Snahy o navázání kontaktu s lodí byly marné. Měli jsme ztratit kontakt. Pátý rok mise. Tak jak dlouho jsme spali? Osm měsíců. A proč jste nás probudil? Váš letový záznamník tvrdí, že je 15.

března. A? Je 9. června. Prošvihli jsme moje narozeniny. Letový záznamník měl zřejmě poruchu. Kapitáne, se svou rychlostí jsem vás měl dohnat až za 98 dní. Nemyslím si, že je to náhoda. Odkud že jste? - Jsem poručík…

- Jo, to jsem slyšel. Odkud? Údolí Forge. Místo vašeho odletu. Super, takže jste policajt ze základny. - Jsem rád, že jim na nás záleží. - Jensene, klídek. Býval detektivem v koloniích. Jak to víš? Je to můj m… Je to to, co si myslím?

Jsme to my. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková ta béčková snaha vyvolat napětí dlouhými okamžiky ničeho, pohledy z očí do očí a "tajemnými" nic neříkajícími dialogy.... alias to samý jako každej druhej film/seriál v dnešní době

88

Odpovědět

Dust je super šlo by přeložit víc takovejch kraťasů?

30

Odpovědět

Zatím je v plánu zbylých šest dílů téhle série, pak se uvidí. Ale na pár krátkých filmů jsem tam koukala, myslím, že by bylo fajn mít jich pár na webu přeložených :)

120