Atropa – Šestá epizodaAtropa (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 603
Jedinou naději teď pro přeživší na Atropě představuje Sanders. Podaří se jim změnit časovou smyčku, nebo o Sanderse přijdou a budou odsouzeni opět ke stejnému konci?

Přepis titulků

Takže? Co to znamená? Znamená to, že už jsme tu byli. Prožíváme to znovu. Celé. Pořád dokola. Zdá se, že času se naše utrpení zalíbilo. Nebo nám dává příležitosti.

Sanders tu pořád je, druhý modul je zamčený… Sanderse nutně potřebujeme. - Zbláznil se. - Je naše jediná šance na přežití. Potřebujeme energii a čas dát dohromady plán. Loď moc rychle selhává. Takže nebudeme dělat nic? Podívej se ven.

Proč by to teď mělo být jinak? Protože musím věřit, že můžeme něco změnit. Že máme možnost volby. Musíme to zkusit. Zbývají nám 2 hodiny energie. Postupně se budou vypínat - méně důležité systémy. - Tak pohyb. Půjdu po hlavní chodbě zpět k únikovému modulu. Vy byste měli jít spolu.

Moira se na lodi vyzná. Veď mě. Až se z toho dostaneme, dlužíš mi šachovou partii. Podle mě nemáme moc velkou šanci. Mohl by být ve ventilační šachtě. Pokud si správně vzpomínám, bylo to naše druhé výročí. Byli jsme v té chatě u jezera, hádali jsme se, kdo si kam dá nohy, a tehdy jsme hráli tu šachovou partii.

To jsem poprvé vyhrál. Je trochu kruté mi to teď brát, nemyslíš? Neříkala jsem, žes nevyhrál. Jen žes mě nikdy neporazil. Sandersi! Sakra. Hlášení. - Máte něco?

- Zatím nic. Za jak dlouho ztratíme gravitaci? Asi za 30 minut. Dobře, zatím nepanikařte. Jděte dál. Měl jsem přijít za jiných okolností. - Nepovídej. - Myslím to vážně. Chceš to řešit teď? Bude ještě jiná příležitost? - Proč jsi přiletěl?

- Protože jsi mě potřebovala. Potřebovala jsem tě i dřív. A to jsi mě v tom klidně nechal samotnou. - A co jsem měl dělat? - Zůstat. - Není to tak jednoduché. - Bylo. - Po tom, co se stalo, jak bych mohl… - Prostě bys tam byl. Zůstal bys. - Čelili bychom tomu společně. - Chtěl jsem. Více než cokoli jiného.

Není den, kdy bych toho nelitoval. Ale nemohl jsem. Ne po tom, co se stalo. Tisíckrát jsem si to přehrával v hlavě, nikdy se nic nezměnilo. Připadalo mi, že jsem ztratil kontrolu. Neměl jsem na výběr. Byl jsem venku, sledoval něco, co jsem nemohl změnit. Jediná chvíle mého života, kterou bych změnil. Pak už jsem nemohl důvěřovat sám sobě.

Zklamal bych rodinu, zklamal bych tebe. Měla jsem pocit, že se nikdy nevzdáváš. Stačilo by, kdybys mi věřil. Potřebovala jsem, abys mi věřil. Radši přidejte. Hladina energie je kritická. Loď se vypíná.

Podíváme se sem. Moiro! - Co se děje? - Tahle část lodi se vypnula. Dveře jsou zamčené. Ustup. Nepomůže to. Potřebujeme pomoc. - Co se děje? - Výpadek proudu. - Cole je zamčený na ošetřovně.

- Sakra. Už jdu. Pšt, ticho! Chci pryč z lodi! Nechceš to udělat. - Kde mám zbraň? - Ve skříňce tam u zdi. Dejte mi kartu. Dejte mi ji! Sandersi! Sanders má mou kartu, Míří k modulu. - Moiro, nechoď. - Musím ho zastavit. Je to jediná naděje. Moiro, ne!

Sandersi, stůj! Zastav! Potřebujeme tě. Potřebujeme tě. - Potřebujeme tvou pomoc. - Moiro, on mě zabije. Vidělas to. Vidělas to. Musíme pryč. - Musíme jít. - Podívej se na mě. Je to v pořádku. - Sandersi! Vrať se! - Ne! No tak, dostaneme se odsud.

Všichni se odsud dostaneme. Prosím, uklidni se, všichni se odsud dostaneme. - Ne, zabije mě! - Klid. Ne! Moiro! Moiro. Co se stalo? Co jste to udělali? Kapitáne! Proboha.

No tak… Kapitáne. Sakra. No tak! Kruci. No tak… Moiro. Moiro, ne! Moiro, to ne! Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář