Atropa – Sedmá epizodaAtropa (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 244
Je tu poslední epizoda seriálu Atropa. Má zbývající posádka vůbec možnost změnit svůj osud? A i kdyby ano, jak by mohli vyřešit zdánlivě bezvýchodnou situaci? A za jakou cenu?

Pokud byste chtěli více videí z kanálu DUST, neváhejte použít tlačítko Přidat tip v záhlaví stránky. Ráda se vašimi tipy inspiruji a semi-pravidelně nějaký sci-fi obsah přidám :)

Přepis titulků

Moiro! Ne, Moiro, dej mi tu zbraň. Prosím. Jsem to já. Pokaždé jsem to já. Prosím. Moiro. Počkej. Zadrž.

Mýlil jsem se. Počkej! To zrcadlo. Poslouchej mě! Viděl jsem ho na té druhé lodi. Ty taky. Bylo v pořádku. Ale já ho rozbil. Něco se změnilo. Vzpomeň si, cos viděla. Únikové moduly, ten prsten. Čas nám neříkal, že není naděje, varoval nás, ať neuděláme stejnou chybu, jakou jsem udělal já.

Víš, kam ta volba vede, co to s člověkem udělá, zničí ho to, sebere to nejdůležitější v jeho životě. Nikdo mě sem neposlal. Přišel jsem pro tebe. Abych ti řekl, že existuje možnost volby.

Teď můžeš zvolit. Stejně jako jsem tehdy mohl já. Moiro. Věř mi. - Věř mi. - Bože. Jen dýchej. Dýchej. Nic z toho jsem nechtěl. Věřím ti.

Myslel jsem, že mě někdo zabije. Ale nikdo to neudělal. Potřebujeme tvou pomoc. Možná máme šanci, ale musíme pohnout. Sandersi, prosím, pomoz nám! Pomoz sám sobě. Potřebujeme energii. Hned. - Nějakou seženu. - A co dál? - To vyřešíme pak.

- Musíme k jádru. - Pojďte, tudy. - Tak rychle. - Bez proudu to nejde. - Dostaneme se tam jinudy? Ano, tudy. No tak, honem! Rychle, Sandersi! - Jak dlouho to potrvá? - Dlouho ne. - Ale moc času nezískáme. - Kolik? 30 minut, možná 45, ale nejdůležitější systémy už nefungují. - Ty už nenahodím.

- A motory? K čemu by nám byly? Nevím. Získej nám čas. Na něco přijdu. Nerozumím, co jsme to udělali. Co se změnilo? Sanders přežil. Já vím, ale proč?

Možná to byla jen otázka času. Probíhaly všechny verze našeho osudu, dokud jsme nedošli k tomuhle. Vážně tomu věříš? Ne. Myslím, že to byla naše volba. A co z toho? Pár dalších minut energie? Pár dalších minut spolu.

Neměl jsi sem létat. Ale jsem ráda, žes to udělal. Těžko říct, jaké systémy zase naskočí. Uvidíme za pár minut, až se to stabilizuje. …odpovězte. Rozuměli jste tomu? Tady poručík Cole Freeman, prosím, odpovězte. - To bylo…?

- Můžeme vysílat? K únikovému modulu! Obávám se, že já nepůjdu. Někdo musí zůstat, udržet to v chodu. Běžte! Nemáte moc času. - Dá se v modulu nastavit trasa? - Ano. - Ale tam venku nic není. - Teď už ano. Připoutej se. Nastavíme cíl podle toho signálu. A co ty? Mám jedinou šanci, jak tě porazit v šachu.

Nebudu hrát. - Ne. Neopustím tě. - Neopouštíš mě. Setkáš se se mnou. Ne, to nemůžu! Nikdy mi neuvěří. Dej mu tohle. Ale on není ty. Může být.

Myslel jsem, že jsem sem letěl, abych tě zachránil. Mýlil jsem se. Přiletěl jsem, abych tě nechal jít. Můžeme se změnit. Dej mu šanci. Věř mi. Brzy se uvidíme. Dostala se ven? Co teď?

- Skončíme to. - Máš plán? Nemůžeme zastavit čas, ale tu smyčku ano. Udržuj ji v chodu. Pak se ukáže, co tahle loď umí. Jak zjistíš, že to zvládla? Jsme blízko. Připraven? Připravenější už nebudu. Pozor, přijde náraz.

Teď, Sandersi. Otoč loď. Kam se chceš vydat? Domů. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář