The Adjustment Bureau

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 071

Čerstvá ukázka na nový film Matta Damona, ve kterém se pod taktovkou režiséra jménem George Nolfi snaží zvrátit svůj vlastní osud. Uvěřit neuvěřitelnému a podřídit se, nebo bojovat za lásku, ať to stojí, co to stojí. To je dilema, kterému musí hrdinové čelit v tomto romantickém thrilleru s prvky sci-fi. Užijte si trailer s českými titulky.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx Vy jste ten chlápek, co kandiduje do senátu, že? Ano, jsem to já. Jste registrovaná volička v New Yorku? Zním tak? - Davide. - Už musím jít. - Omlouvám se.

- Co to mělo být? Netuším. ŽIVOT JE ŘETĚZCEM UDÁLOSTÍ TENTO MUŽ TENTO LETMÝ POHLED Dáme si závod. Ty mě vyzýváš v takových botách?

TYHLE OKAMŽIKY SE VŠECHNY UDÁLY PODLE PLÁNU JEJICH PLÁNU Co má tohle znamenat? KONCEM TOHOTO ROKU My jsme lidé, kteří se starají o to, aby šly věci podle plánu. Sledujeme celý svět.

Před osudem neutečete, Davide. Pohlédl jste za oponu, o které nemáte vědět ani to, že existuje... Tohle je váš plán a my chceme zajistit, aby takový zůstal. Dnes ráno jste v autobuse potkal jednu ženu. Vy jste mi koukal na nohy? Proti těm šatům jsem bezbranný. A co to s tím má společného? Vaše cesta životem tím byla pozměněna.

Už se nikdy nesmíte střetnout. Pokud ji opravdu milujete, zapomeňte na ni. Pokud zůstanete s ní... nejen že tím zabijete své sny, zabijete i ty její. Je mi jedno, co mi postavíte do cesty, já to nevzdám. Rozhodli se za to bojovat. VĚŘÍTE-LI VE SVOBODU VŮLE Co se to sakra děje?

VĚŘÍTE-LI V ŠANCI - Musíš mi věřit. - Dobře. VĚŘÍTE-LI V MOŽNOST VOLBY Zbývají mi jen má rozhodnutí a já volím ji. BOJUJTE O TO Pamatuj si... že jsme to s tebou zkusili po dobrém.

JIŽ BRZY

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neumím si představit zápletku v tomto tématu tak, aby to nebyla naprostá hovadina. Ergo, mají můj zájem se na film podívat - což je dobrý začátek :-D.
Trailer průměrný. 6/10

190

Odpovědět

Vypada to velmi dobre...btw. taky me hned napadli pozorovatele, tak aspon vime, kde se Fringe inspiroval :)

180

Odpovědět

scr00chy: aha :) nj tak oba vykradaj P.K. Dicka :) a z toho fringe pekne potichu :)

180

Odpovědět

to mi pripomína Darkh City. a tiež ma napadli hneť pozorovatelia

180

Odpovědět

Pěkne vygradovaný trailer, na film určitě kouknu.

180

Odpovědět

Sagittarius: Vykradený těžko, když je to podle povídky Philipa K. Dicka :)

180

Odpovědět

vypadá to zajímavě

180

Odpovědět

vykradeny pozorovatele z Fringe :D ale rozhodne to vypada zajimave

180

Odpovědět

To vypadá dobře

180

Odpovědět

Hmm zajimave, az to vyjde tak to zkouknu.

180