Valentýnské lži

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:810
Počet zobrazení:8 285

Říká se, že lež občas nezaškodí. Ale pokud je těch lží moc najednou, vzniká až absurdní situace.

Přepis titulků

- Ty jo, tady je to vážně hezké. - Díky. Dane, podívej... Musím ti něco říct. Lhala jsem ti o svém věku. Na svém profilu jsi psal, že nemáš zájem o holky pod 21 let, ale my máme tolik společného. Kolik ti je? Dvacet.

Tak to je úplně v pohodě. - Víš, já ti taky trochu lhal. - Opravdu? Nejmenuju se Dan. Jmenuju se Jane. Holky nechtějí chodit s klukem jménem Jane. S tím si nedělej starosti. - Nejsem přírodní bruneta. - A já neumím francouzsky. - Nevím, proč jsem to tam psal.

- Já vlastně nejsem žena. - Co? - To vadí? Promiň, začali jsme mluvit otevřeně... - Ty nejsi žena? - Ne, je to jen make up. - Mám tě fakt ráda. - Proč bys... - Máme tolik společného. - My se políbili. Mrzí mě to. V pořádku, upřímně, já ani nejsem muž. - Opravdu?

- Jo. Takže jsme zase tam, kde jsme byli? Víš co? Budeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Moment, máš kondom? - V pořádku? - Kondomy, kondomy... Tohle není moje oblečení. - To znám. Tohle není můj dům. - Cože? Co u mě děláte? - My tu nekrademe.

- Přesně tak. Já tady maluju. Já tu opravuju videopřehrávač. Já nemám videopřehrávač. - To můžu napravit. - Víte co? To je fuk, protože to já tady kradu! Tak to je asi dobře, že jsem policajt v utajení! Tohle je můj partner. Promiň, zlatíčko, nejsem tvůj partner.

- Ale jeho! - Ne! - Takže jsi gay? - Ne... Ale ano, jsme gayové. - Cože? - To je zvrat! A kdo jsi ty? Jsem Jack, mysleli jste si, že jsem lampa. Ale já nejsem lampa! Cože? Co se tu vlastně děje?

Tvrdil jsi, že ten skeč bude dávat smysl. Lhal jsem. Lhal jsem vám všem. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Co? Pardon, to akce bylo na mě, že?

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

šílenost :D

00

Odpovědět

to byla taková blbost, až to bylo vtipný :D

230

Odpovědět

Tohle video mi připomnělo tento skeč http://www.videacesky.cz/skece/mexicka-trojka

50

Odpovědět

Ukažte lidem i The Hole nebo Baby od TomSka :D sklidí to úspěch zaručeně

41

Odpovědět

Kdyby jste sem nedávali videa s Valentýnskou tématikou, tak ani nevím, že je Valentýn :)

342

Odpovědět

Á, já si říkala, proč tu ještě není :D
Díky za překlad :-)

75

Odpovědět

wat da fak?

492

Odpovědět

celý můj život jsem asi hulila špatný zboží

1964

Odpovědět

To bude asi proto, že ve skutečnosti nejsem tvůj dealer. Jsem ta zlatá rybička, kterou jsi v devíti letech spláchla do záchodu, protože sis myslela, že jsem mrtvá, zatímco jsem si jen opalovala bříško.

1485

Odpovědět

+Zarwanó můj bože! Můj život je lež. Tak já neměla křečka a nezakopala jsem ho na zahradě! Já měla rybičku!

1022

Odpovědět

+ZarwanTím se asi vysvětluje to běhací kolečko uprostřed akvárka.

1142

Odpovědět

+Zarwantím se vysvětluje ten utopenej křeček

1031

Odpovědět

+ZarwanLenacia, Zarwan, myslím, že byste spolu měli jít na rande...

340

Odpovědět

+ZarwanJak může jít Lenacia a Zarwan na rande, když ta holka hulí tak špatný matroš, že nerozezná rybičku od křečka a ten kluk si ještě teď obarvuje bříško leda o rezavé trubky v potrubí, vzpomínajíc aspoň na běhací kolečko, a to nehledě na to, že Valentýn je už dávno za náma ;- )

201