Thumbnail play icon

Vaříme s Billem: Damasu 950Oats Studios

Přidat do sledovaných sérií 7
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:1 641

Krátký film od Oats Studios Rakka jsme tu měli nedávno a setkal se s poměrně vřelým přijetím. Dnes je tu kratší video se zcela jinou tématikou od stejného studia. Pamatujete na Horsta Fuchse a jeho skvělé teleshoppingové vynálezy? Něco podobného nám dnes nabídne Bill ve své show.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco takového už roky sháním! 450$ je sice na náš trh kuchyňských nožů poněkud přestřelená cena, ale za tu paseku která se s tím dá natropit to rozhodně stojí! :-)

00

Odpovědět

hmm..tohle má takovou divnou atmosféru..je to jakože trochu vtipné..trochu parodické..trochu hororové..podle mě ale to Damasu 950 měli zkonstruovat tak, aby to toho krocana úplně rozšmelcovalo :) ale jinak ok

00

Odpovědět

hmm, trapný pokus o parodii :-(

28

Odpovědět

Dneska vyšlo další 20minutové video :-)

20

Odpovědět

Jop, už na něm pracuji :-)

60

Odpovědět

+XardassSuper :-) Myslím si, že to je super tvorba od Neilla a že si to najde spoustu fanoušků. :-) vůbec bych se nezlobil, kdyby to Netflix zasponzoroval a udělali celý film. :-)

00

Odpovědět

Shut up and take my money!

70

Odpovědět

Z Česka se to bohužel objednat nedá, tak jedině jestli někdo plánujete cestu do USA, dejte vědět, můžeme udělat hromadnou objednávku :-)

71
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)