Vaříme s Billem: Damasu 950Oats Studios

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 762

Krátký film od Oats Studios Rakka jsme tu měli nedávno a setkal se s poměrně vřelým přijetím. Dnes je tu kratší video se zcela jinou tématikou od stejného studia. Pamatujete na Horsta Fuchse a jeho skvělé teleshoppingové vynálezy? Něco podobného nám dnes nabídne Bill ve své show.

Přepis titulků

VAŘÍME S BILLEM Vítejte zpět, já jsem Bill. A já jsem Karyn. A dnes vám chceme představit úžasný nový produkt, že Bille? Přesně tak, Karyn. Pro vás diváky u obrazovek, o tomto produktu už jsme nějakou dobu mluvili. Je to opravdová bomba. Damasu 950. - Působivé.

- Hned máte chuť něco popadnout a nakrájet, že? Přesně, Bille. Všichni jsme byli v situaci, kdy jsme museli použít tradiční nůž. Řekněme, že máte červené víno a úchvatný kus sýra, který si chcete vychutnat. Ale... Je to frustrující. I vy jste se už možná někdy neúspěšně snažili něco ukrojit. Přesně.

Třeba to krůtí stehno, které nejde odtrhnout od zbytku těla. Co byste řekli na ukázku toho, co Damasu 950 dokáže? OBJEDNÁVEJTE NYNÍ NA BEZPLATNÉ LINCE! Podívejte, má motor 23-CC. Nože jsou navrženy na krájení ve všech směrech. Tak jo. Jednoduše zatáhneme... LIMITOVANÁ NABÍDKA! OBJEDNÁVEJTE IHNED! Páni, proti takové síle nemá sýr nejmenší šanci. To teda!

Bille, vypni to! Páni. Jsem nadšen. Schválně co dalšího tenhle mazlík zvládne. Co tam máme dál? Co třeba... - To vypadá výtečně. - Rozhodně. Bille, hosté mají hlad. Za pár chvil dostanou svou krůtu.

Desetkrát až patnáctkrát rychleji než s tradičním nožem. - Připraven, Bille? - Připraven! Jdi na to! Bille! Momentík, pardon. Bille! Panebože! Panebože! Bille! LIMITOVANÁ NABÍDKA!

OBJEDNÁVEJTE IHNED! PŘIJÍMÁME KREDITNÍ KARTY! ZBOŽÍ NELZE VRÁTIT ANI REKLAMOVAT! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco takového už roky sháním! 450$ je sice na náš trh kuchyňských nožů poněkud přestřelená cena, ale za tu paseku která se s tím dá natropit to rozhodně stojí! :-)

20

Odpovědět

hmm..tohle má takovou divnou atmosféru..je to jakože trochu vtipné..trochu parodické..trochu hororové..podle mě ale to Damasu 950 měli zkonstruovat tak, aby to toho krocana úplně rozšmelcovalo :) ale jinak ok

10

Odpovědět

hmm, trapný pokus o parodii :-(

211

Odpovědět

Dneska vyšlo další 20minutové video :-)

20

Odpovědět

Jop, už na něm pracuji :-)

70

Odpovědět

+XardassSuper :-) Myslím si, že to je super tvorba od Neilla a že si to najde spoustu fanoušků. :-) vůbec bych se nezlobil, kdyby to Netflix zasponzoroval a udělali celý film. :-)

10

Odpovědět

Shut up and take my money!

80

Odpovědět

Z Česka se to bohužel objednat nedá, tak jedině jestli někdo plánujete cestu do USA, dejte vědět, můžeme udělat hromadnou objednávku :-)

91