ADAM: Epizoda 3Oats Studios

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 519

Co vše jste schopni udělat a obětovat za svou záchranu? Třetí díl série krátkých filmů ADAM je tu. Na první dva díly se můžete podívat zde a zde.

Přepis titulků

VYTVOŘENO A RENDEROVÁNO V UNITY To nic. V pořádku. Vzhlédni. Vzhlédni, mé dítě. Přijít sem bylo správné rozhodnutí. Jak se jmenuješ? Marian.

Jmenuji se Marian. Marian. To, že hledáš útočiště, se ke mně doneslo už před časem. Mám síť pomocníků, Bratrstvo, jehož členové se zřekli lidských způsobů. Mnoho lidí, kteří hledají lepší život, sem utíká. Věřím, že ti na tvé cestě pomohli. Je to pravda! Nenosí masky!

Věřící jsou zachráněni. Ano. Pověz, co se ti stalo, má drahá Marian. V našem domě byl problém s ventilací. Několik nás onemocnělo. Můj bratr... Můj jediný bratr Jacob byl zatčen za to, že pro nás ukradl léky.

Syndikát ho vyhostil. Má nemoc se zhoršila. Syndikát by tvou nemoc léčil jen dalšími jedy. Technologie jejich dědů zničila Zemi, přesto ji stále uctívají. Zde máme čistou formu života. Zdokonalili jsme starobylé způsoby. Technologii jsme vykázali.

Hnusí se nám. Přišla jsem sem, protože o vás lidi mluví. O vašich zázracích. Zavrhni jejich technologii. Zřekni se způsobů Syndikátu. Přísahej, že až nadejde čas, tak zničíš jejich stroje, že povstaneš ve jménu čistoty. Přísahej, že je lepší zabít člověka, kterého stroje zotročily, než ho nechat žít v utrpení.

Přísahej, že věříš tomu, co říkám. Přísahám! Věřím! Věřím ve vás! Svou víru musíš prokázat činy, Marian. Nikoliv slovy. Marian? Toto...

je tvůj bratr, Marian. Podívej se, co mu to udělali. Změnili tvého Jacoba do podoby samotného ďábla. Odebrali mu tělo. Ukonči jeho utrpení, Marian. Ne! Marian! Přestaň, Marian! Prosím, nedělej to! - Můj bratříčku...

- Ne! Já jsem očistou krve. Já jsem očistou těla. Ano... Nyní jdi, Marian. Nalezni zde klid. Zde jsi v bezpečí. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

válka mezi AMD a Intelem? :D kdy bude pokračování aka 4 epizoda autore???

00

Odpovědět

Míníš-li autora titulků, pak těžko říci, Oats Studios nejsou kdovíjak sdílní :-) Snad brzy. Realisticky odhad je, že ne dřív než za měsíc nebo dva.

10

Odpovědět

+XardassA co v mezidobí přeložit ten kraťas, kde si Sharlto Copley hraje na boha? Není to úplně topovka, ale neurazí...a překlad nebude složitý :)

00

Odpovědět

Zatracený terminátor. :-D
Jinak animace je super, jen ta chůze mi příjde trochu prkená, i když je otázka, jestli to nebyl do určité míry záměr vzhledem ke konci.

10

Odpovědět

Nevuěřitelný. Jak vizuál, tak příběh 100%

50

Odpovědět

Dost dobre.. dufam ze budu dalsie diely :)

20

Odpovědět

další další :)

20

Odpovědět

A ty zbraně co měli ti dva podezřelí týpci nejsou technologií?

21

Odpovědět

To byl sám veliký Intel nebo AMD? :)

140

Odpovědět

MORE MORE MORE MORE MORE

40

Odpovědět

To ale vůbec nic nevysvětluje! Achjo. :D

211

Odpovědět

Není to film :)

30

Odpovědět

Paráda! :)

80