Kapture: FlukeOats Studios

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 713

Vítejte v Kapture Technologie, Gary a Jeff vám předvedou, co dovedou jejich nová udělátka.

Přepis titulků

Tak, chlape, jdeme na to. Máme tu dost zajímavé nové zařízení. Konečně to můžeme ukázat divákům. Čekáme na laborku. Už tu bude. Naše centrála. Je to tak vzrušující. - Krásně to tu uklidili.

- Že ano. Ale pořád to tu smrdí. Jo, ale mám z toho trochu hlad. Je to docela divné. Je to normální? Nevím. Máme tu velký den. Dobře, takže... točíš? Točím. Dnes vám předvedeme nový produkt naší série zbraní. - Je neskutečný.

- O co jde? Nemůžu se dočkat, až je uvidím v bitvě. Všichni z Kapture máme vysoká očekávání. Jdeme se na to podívat. Je to malinké. Ano, malé, kompaktní, jednoduché na použití. Říkáme tomu Fluke. Fluke je vlastně řídící stanice kombinovaná s vysílačem.

- Jako my. - Jo! Když jsi na bojišti, otevřeš stanici, vezmeš vysílač a nabiješ ho do jakékoliv brokovnice. Úplně jakékoliv? Dokud je to brokovnice a jsi připravený na akci, tak ano. Je to uzavřený systém na zajetí nepřátel a změnu rozkazů. Co to znamená, Jeffe? Znamená to, že se zmocníš nepřítele a ten udělá, cokoliv chceš.

- Přesně. - Není to super? A jako obvykle si to můžeme vyzkoušet. Jo! Jdeme na to. To je velká zbraň. Jsem velký kluk s velkou bouchačkou. - Jsi připraven? - Můžeme. Dobře, tak jdeme.

Tak nahoru s ním! Už je tady. Dobře, takhle je to skvělé. Dej ho tam. Přesně tam, paráda. Jsme domluveni s Ministerstvem vnitra na vypůjčovacím plánu s vězeními, že pokud tady Mike přežije, na což upřímně nemá šanci, zkrátí se mu trest.

Což mu můžeme určitě zaručit! Jak se cítíš? Počkat, co že tady dělám? Paráda. Jako vždy bude střílet Ollie. Takže můžeš nabít vysílač. Už se těším.

Tohle se ti bude líbit. Namířit. A pal! Vím, štípe to, já vím, já vím. Vytrysknou z toho slzy. Dobře, tohle je moje nejoblíbenější část. Zapneme neurální spojení. Připojuji se...

A máme to. Ovládáme celý mozek. Na obrazovce teď máme Mikův pohled. Neskutečné. Gary teď může pilotovat zajatého nepřítele. Pojďme s ním na procházku. - Jdeme na to. - A dopředu. Ale ne! Jde přímo na mě! Co budeme dělat?

A stop. - Výborně. Teď ho otoč. - Otáčím. Nádhera. Kéž bychom ho mohli narovnat. Je to opravdu až tak jednoduché. Dobře, Gary, pojď s ním napochodovat do nepřátelské budky. Dobře, už jde na to. - Už jde.

- Mějte se, lidi. Díky za tu příležitost, nemůžu se dočkat, co najdu v té budce. Budky mám fakt rád. Hele, co to tu je? - A je to. - Už je tam. Teď je nepřítel zpátky na své základně obklopen dalšími nepřáteli. Takže teď stačí zmáčknout autodestrukci.

A... Teď! Překlad: Šaman Bobo www.videačesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Působivé!
Už aby to bylo v reálu – srandy kopec na obou stranách.

51

Odpovědět

Tak tohle bylo dost slabé, na to co vypustili dříve, škoda :(

62

Odpovědět

Je to trochu alternatívne, z iného súdka

42