ADAM: Epizoda 2Oats Studios

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:11 562

Příběh syntetické bytosti Adam pokračuje. Dozvíme se něco o jeho minulosti? Kým nebo čím vlastně je? A v jakém světě to žije?

Přepis titulků

Vytvořeno a renderováno v Unity Chcete vědět, co jste zač. Všichni jste kdysi žili za zdmi města Syndikátu. Odřízli vás od vašich těl. Nic si nepamatujete, protože vám Syndikát vymazal paměť. Jeden zločinec zachrání život 10 občanů. Jen váš mozek Syndikátu k ničemu není. Váš mozek je totiž pošpiněn.

Nevíme, proč nás drží naživu... z jakého důvodu. Ale je to tak už po generace. Musel jsem vás osvobodit. Jinak byste bezcílně bloumali krajinou, dokud by se vám nevybily baterie. Pak by se váš mozek udusil. Zvolil jsem pro vás život.

Vždy volím život. Ale těm z vás, kteří jsou lapeni v iluzi minulosti, může Zrcadlo říci, kým jste bývali. Zrcadlo? Co je to? Co je Zrcadlo? Zrcadlo umí číst ve stopách vaší mysli. Zná vaši minulost.

Vaše provinění. Trestní zákoník Syndikátu. Článek 1-1A. Zločin: vlastizrada. Článek 1-1B. Zločin: terorismus. Zločiny proti Syndikátu: Teroristický útok v opevněném městě Tacoma.

Politický disident. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Dívejte se i na další díly, kde bude příběh pokračovat.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj,
jsem novej ,
chci předem poděkovat za titulky.

00

Odpovědět

bude ještě další video ?

10

Odpovědět

pokračovat prosím

10

Odpovědět

Já chci víc!!!

10

Odpovědět

Konečně nástin děje, ve třetím dílu se možná dostaneme i k zápletce. Jinak vizuál je super, jen se bojím, že to vážně povedou jako výkladní skříň technologie "co vše lze u nás vyrendrovat", než jako regulerní krátké filmy s příběhovým obloukem.

50

Odpovědět

Priliš rýchlo to ubehne. Ale dik

80

Odpovědět

pro sci-fi silence jako jsem ja, je Oats Studios lepsi nez p***o

281

Odpovědět

Chápu, že někteří prostě nechtějí psát prostřednictvím českých písmen, ale musím podotknout, že luštění jejich textu je mnohdy protivné. Co to proboha znamená "sci-fi silence"?!? Nějaké "sci-fi ticho"? No a pak mě trklo, že to není nějaký nový "terminus technicus", ale česky "sci-fi šílence"... Možná by to chtělo v roce 2017 začít využívat možností, které nám počítače dávají.

Jinak souhlasím. Oats Studios prostě umí.

377

Odpovědět

+randomofamberjestli vás takhle vytočí jenom pár slov bez háčků a čárek, tak to budete mít těžkej život:DD

1810

Odpovědět

+vlasy98Jistě, se sobeckejma línejma blbama jako jste vy určitě.

014

Odpovědět

+mykanecjojo, s arogantnima namyslencema rozhodne soucit nemit zadny :-P

40

Odpovědět

+vlasy98Ale ne, mě to netočí. Jak jsem psal, jen jsem tak mimochodem podotkl. Taky jsem tak dříve psával, protože různé BBSsky a diskuze ("chaty") neuměli česky, ale dnes? Dnes to považuji za zastaralé a kontraproduktivní, ale "žíly mě to netrhá"...

51