Videoherní song

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:450
Počet zobrazení:5 744

Krátká písnička youtubera s nickem Freddie25, kde udělal mash-up několika známých melodií z videoher, ke kterým přidal texty jiných uživatelů.

Přepis titulků

Nyní cestuj podivnou zemí. Držíš v rukách svých meč, který střílí laser. Copak se necítíš jako muž? Když jsi oblečený jako Petr Pan. Na výpravě větší než tvé sny. Než tvé sny, než tvé sny... Super Mario RPG.

Jediná hra pro mě jak stvořená. Když ji hraju, ztratím se ve fázi, pak zjistím, že jsem zaseklý v Genově bludišti. Znělka z temného světa. Je to temné místo, které je hrozivé... a temné... Opravdu temné. Tvary ze čtyřbarevných kostek, jako je téčko nebo čtverec, padají pořád dolů.

Můžete je skládat do řádek, ale každý ví, že tu hru udělali pro holky. Tvoje máma ji miluje, moje taky. Říkejte si, že jsem sexista, děvko, je to pravda! Dělám si srandu.

Kolo. Negr mi ukradl kolo, negr mi ukradl kolo... Negr mi ukrad kolo! Jsem Mega Man. Jsem modrý a azurový. Stvoření doktora Lighta nebo "Righta", pokud jste z Japonska. Známý také jako Rockman. Můj Mega Buster zvládne cokoli. Jsem po amputaci a jsem rozčilený.

Bum! Bum! Osm robotích bossů v osmi úrovních si libuje v ďábelskostech. Ukradnu jim zbraně. Final Fantasy je RPG. Jediné, které potřebuji. Je to RPG pro mě. Hraju jenom Final Fantasy. Všechny ostatní hry jsou trapný. Tahle všechny zastíní! Hraju jenom oblíbené hry.

Kupuji jen hry, o kterých se píše v časopisech. Tím pádem vím, že mám určitě dobré hry. Možná jsem omezený, ale můžete mi políbit pozadí! Rána. Rána. Sokolí rána. So-so-so-sokolí rána, rána, rána. Rána, rána, sokolí rána. Pa-pa-pa pa pa pa sokolí rána! Překlad: ScreaMaker Úpravy: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě o trochu slabší než jsou seriálové znělky ale docela fajn.

184

Odpovědět

@x-pet: Vím, o čem mluvíš, já tu písničku sjíždím klidně několikrát za den. :D

181

Odpovědět

Ahoj.. mohl bys přeložit i toto video, myslím že je super : http://www.youtube.com/watch?v=4TM3GbxaNLI&feature=&p=B7F7E6A929F39B3D&index=0&playnext=1

Dík

180

Odpovědět

video sa mi paci, aj ked som vecsinu hier nehral, azna Mega mana, to je moja srdcovka :) ale inak, neviem kto vymyslel hudbu k Tetrisu(tiez som hral :) ) ale je proste genialna,furt ked ju pocujem mam chut si zase zahrat :)

180

Odpovědět

Všechno Nintedovky, takže nehodnotím, tu konzoli jsem neměl a krom tetrise jsem z toho nehrál nic.

181

Odpovědět

Je náhodou dobře že povzbuzuje fandy tím, že používá jejich texty. To je vždycky dobře.

180

Odpovědět

No, že je to vynikající zpěvák bych neřekl, ale určitě je aspoň dobrý. Kytarista je to výborný, ale škoda, že si ty texty nevymyslel sám. Za mě 6/10

180

Odpovědět

je to velice dobrý kytarista a výborný zpěvák, tohle videp bylo výborné-objektivně řečeno...a teď subjektivně-nemám ho rád a je to gay!!:D:D:D:D...

180

Odpovědět

Negr mi ukradl kolo...geniální :D

180

Odpovědět

DaWa: člověče to není ono...je to jiná melodie ;)

180

Odpovědět

To je faktickej borec....=D

180

Odpovědět

Tak to je vazne povedeny video xD

180

Odpovědět

tak ne je to z toho kriminalniho poradu co ma klima ted na Prime

180

Odpovědět

wendycz: rekl bych ze nejaky novy cesky serial mozna ten Dokonaly svet

180

Odpovědět

zatraceně..ta melodie hned na začátku..ta je z nějakýho songu.. nevíte někdo z jakýho? za boha si nemůžu vzpomenout :)

180

Další