Vychytaný telefon

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:499
Počet zobrazení:6 624

V dnešní době dokážete s chytrými telefony téměř vše. Ale umí váš telefon to samé, jako ten v následujícím videu?

Přepis titulků

Na následujících záběrech jsou skuteční zákazníci natočení skrytou kamerou. Zdravím a vítejte v mém krámku. Když si dnes přijde zákazník nechat opravit telefon, nahraju mu na něj úžasný dárek. Máme skryté kamery tady v obchodě a venku na ulici. Uvidíme, jak zareagují. Ale nejdřív musíme počkat, až někdo přijde. OPRAVY SMARTPHONŮ ZA 15 MINUT Zdravím.

Mám něco s telefonem. Pořád zamrzá. Koupil jsem si telefon, ale má něco se zvukem. Podívám se na to. Hned budu zpět. Byl to jen malý problém, příteli. Už to funguje. Navíc jsem ti do telefonu nahrál speciální aplikaci. Zadarmo. Vypadáš jako milý chlapík.

Milá žena. Nádherný pár. Tohle je speciální dárek pro tebe. - Super. - Chceš vidět, jak to funguje? Ukážu ti to. - Vidíš ta světla? - Jo. Podívej! - Můj ty bože. - Jsou zhasnutá. Můžete si udělat romantiku. A když skončíte, zase je takhle rozsvítíte.

- To ne. - Jo, funguje to. - Dobrý, ne? - Fakt úžasný! Funguje to i venku. - Vážně? - Jo, pojď se podívat. - Pojď ukážu ti to. - To je skvělá aplikace. Vidíš pouliční světla? Je to stejný princip. Hacknu je... Zhasla.

- Líbí se ti? - To je ta nejlepší aplikace. Zase je rozsvítím. Máš rád auta? - Jo, miluju auta. - Super, tady. - To je tvoje auto? - Ne, není. Ale otevřelo se. Líbí? Funguje to u každého auta.

Pojď, než si nás lidé všimnou. - Otevři je všechny. - Ukážu ti to. Zase stejný princip. A je to. Všechna auta jsou otevřená. Můžeš mít jakékoliv auto. Pojď, než si nás lidé všimnou. Umí toho ještě víc. Funguje to i na bankomaty. Sleduj. Viděl jsi to? Pojď, na co čekáš?

Všichni si je berou. Říkám ti, je to speciální dárek. Zkus si to. Vidíš ten semafor? Vyzkoušej si tu aplikaci. Až napočítám do tří, zmáčkni tlačítko. Raz, dva, tři. Hackni to. Je zelená. Ovládáš tím semafory, ovládáš tím kamery... - To jsem udělal já? - Jo, ty. Říkal jsem, ať míříš na tenhle semafor.

Mířil jsi na jiný. Neutíkej. Pokud máš ty peníze, zahoď je. Zahodil jsem je. Neboj se, vyřeším to. Důstojníku, ta auta nabourala. To kvůli téhle ženě. - To on. - On? Může za všechny tyhle problémy. Za problémy?

Co udělal? Ukradl mi telefon z obchodu. My jsme ho neukradli. Ukazoval nám ho. Je to hacker. Naboural se do systému. - Čím? - Telefonem. - Telefonem? - Jo! Můžu ten telefon vidět? Telefon.

Já nerozumět... Nabourá se do každého systému. A anglicky umí! Má angličtina nebýt dobrá. Ukažte mi ten telefon, pane. Co je to? Jak jste to udělal? - Jeho se zeptejte! - To on mi dal aplikaci. Já ti nic nedal. Vy si vážně myslíte, že to telefon dokáže?

Právě jste zažili, co budete moct dělat v připravované hře Watch Dogs. Watch Dogs? To je úžasný. - To bylo úžasný. - Vážně? Bylo by super žít v takovém světě. Watch Dogs... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc děkuji že jste to přeložili. Hned když jsem to viděl jsem věděl že to musím doporučit pro VČ. Teď jsem si to teprve pořádně užil i s titulky. Paráda a díky :)

01

Odpovědět

Gratuluji těm, co si hru stáhli ještě před vydáním. Aniž byste o tom věděli, pravděpodobně teď těžíte spoustu Bitcoinů. Bohužel pro vás jsou ale pro někoho jiného. Pro toho, co vám do cracku přidal backdoor pro botnet.

Já si počkám na 27. až si to zahraju na X360. Bez virů.

210

Odpovědět

Ještě nezapomeň dodat že všichni pc hráči jen pirátí a můžou za to že jsou mizerné hry atd. :D

90

Odpovědět

Predpokladám, že v blízkej dobe bude následovať preklad clueless gamer watchdogs. I keď sa mi zdal slabší ako predošlé recenzie.

50

Odpovědět

Někde v půlce videa jsem si říkal "Hej, to by byla super reklama na Watch Dogs, škoda že je to nenapadlo"... :D

483

Odpovědět

can't wait...ale stejně si to nekoupím :D

47

Odpovědět

Nečekaně... tohle musel poznat každej už po přečtení popisku...

119

Odpovědět

Určite všetkým hneď po prečítaní popisku došlo, že sa jedná o reklamu na pripravovanú hru :)

124

Odpovědět

+Johan3kHele, záleží na tom, o co se kdo zajímá... Mně se třeba koncept Watch Dogů líbil už od chvíle, kdy o nich poprvé začali mluvit, takže první, na co jsem si vzpomněl, když jsem uviděl na videu obrázek "AMAZING STREET HACK" byla právě tahle hra.

Že by se ale každej návštěvník tohohle webu musel nutně zajímat zrovna o hry jako Watch Dogs, to bych neřekl.

80

Odpovědět

Ta hra má vyjít až 27.5 a na internetu si jí už můžete od dneška stáhnout. Ať se pak nedivěji, když někdo heckne hru která je o heckování :D

221

Odpovědět

No to je bomba! :D

60

Odpovědět

Skvělé video! WatchDogs právě hraju, jen kouknu na videacesky co nového tu přibylo, a ono právě video se stejným tématem :)

55

Odpovědět

hrajes hru co vyjde az za 4 dny? zajimave, a neni to spis jen demo? :D

212

Odpovědět

+CronosusOni už to piráti získali a dali na net

141

Odpovědět

Ten asiat co se tvářil že neumí anglicky mě dostal :D

1912

Odpovědět

už z názvu mi bylo jasné že se jedná o reklamu na Watch Dogs

297

Odpovědět

z názvu vychytaný telefon. joo aha, to určitě. ani google to nepoznal
http://amplion.centrum.cz/29463-vychytany-mobilni-telefon-bml-gt-6802-se-slevou-63

00

Odpovědět

Nejlepší bylo, jak ten asiat dělal, že neumí Anglicky. :D

1760

Odpovědět

I dont underst... shama? :D

611

Odpovědět

Tady je making of, jak to dělali: https://www.youtube.com/watch?v=JOYArhl0x9A

70

Odpovědět

Tuhle appku mám v mobilu taky, to je něco spešl?

177

Odpovědět

Líbí se mi entusiasmus toho chlápka na konci "Wow, Watchdogs...that's amazing."

204

Odpovědět

Watch Dogs cikánská verze

1319

Další