WoW Patch 5.4 trailer - Siege of Orgrimmar

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:442
Počet zobrazení:9 261

Datadisk Mists of Pandaria se pomalu chýlí ke konci a je už zvykem, že poslední významný patch obsahuje i trailer na poslední velký raid. Nutno dodat, že oproti Cataclysm se Blizzard poučil a trailer je dostatečně epický. A co vy, hrajete ještě WoW, nebo patříte k těm, pro které už je to mrtvá hra?

Přepis titulků

Žízní to... Vezměte to k jezírku! To stačí! Tvoje mocichtivost už zašla příliš daleko, Hellscreame. Teď je ale konec. Uhni mi z cesty, pandarene! Stojíš před silou, která nezná hranic. Tvůj otec si zahrával se silami bez hranic.

A kde je teď? Bojoval jsem po boku taurenů, trollů a ostatních. Ty jsi ale úplně jiný. Oni už nejsou součástí mojí Hordy! Celý svět se o tom dozví. Přijdou si pro tebe. Ano, na to spoléhám. Armády z celého světa si pro mě přijdou a uvnitř mé pevnosti se střetnou se vším, co jsem pro ně připravil.

S neomezenou silou, kterou jsem ovládl. Jeden po druhém padnou k mým nohám. Každý, kdo se postaví proti mé nové Hordě, bude napíchnut na hroty Orgrimmaru! Vy, pandarenové, se snažíte pohřbít svoji nenávist a vztek, ale taková síla nemůže zůstat spoutaná. Musí být vypuštěna!

Přijde čas, kdy se budeš zodpovídat za svoje zločiny. Já se nikomu zodpovídat nemusím! Všichni, kdo se mi postaví, shoří v žáru mé nenávisti. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (117)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WoW od roku 2012 hra po sedmi leté smardy. Guild Wars 2 FTW !

187

Odpovědět

lol gw2 zadarmo = jen pro smrady

wowko ma aspon pekne lore

260

Odpovědět

Zasrane pandy...drapkem se zastavi na vode,vyleti nahoru a parsti ho a celou dobu samozrjeme wtf panda -.-.Uz ve warcraftu 3 jsem byl sklamanej posranou pandou.Ma to ruce a nohy,mluvi to,obleka se co je to ? PANDAAAA!-.- A thral mluvi jako picus :D.

1824

Odpovědět

Zlatej wotlk.

2312

Odpovědět

+TomzrPrd. Zlatej TBC

294

Odpovědět

Milý Sklamaný blbečku ,nauč se alespoň česky (když anglicky umíš kulový) A odpověď na otázku - "Ma to ruce a nohy,mluvi to,obleka se co je to ?" Kdokoliv z lidí ,ale tvoje matka to nebude, šimpanzi nemluví.A na závěr ,ten THRAL(L) co mluví jak pičus je Garrosh Hellscream. A zlatý doby když smradi nevěděli co je WoW ...

313

Odpovědět

omg ty si noob to neni thrall ale garrosh. to je videt jaka si lama

221

Odpovědět

Wow ? pfffffffffffffffffffffff Ultima Online navždy.

2010

Odpovědět

WoW jsem hrál asi 4 roky na freečku. Pak jsem si na FF 2011 koupil originálku a hrál na ofíku asi týden. Tehdy jsem s tím skončil.
Nedávno jsem se konečně odhodlal vyzkoušet EVE Online a hrál to dva měsíce. Kdyby to bylo bývalo naopak, ničeho bych nelitoval :)
BTW, mohli byste také přeložit nějaké video z EVE, třeba toto: http://www.youtube.com/watch?v=FZPCiqBLPM8&list=PLF614A7A6461E61E1 :)

197

Odpovědět

Kecko,4 roky na free jelikož seš děcko nebo hamoun,pak nasypeš cca 1200 -1500 do wow+bc+lk a hraješ týden ,když máš měsíc v ceně xD. Všichni ti to baštíme. :)))

222

Odpovědět

+TasCo se ti na tom nezdá? Procč děcko nebo hamoun? Někdo prostě ty peníze do toho dát nechce, nebo nemůže. A WoW stojí pár dolarů, já ho mám za cca 20 - celý základ. A hrát mohl přestat proto, že ho to nebavilo už no...

200

Odpovědět

+Taswitty - kecy. navic eve je sracka. obycejna 2D klikacka ve 3D havu pro deti

190

Odpovědět

Lineage 2! :D ...ale teď upřímně.. jestli se vám hráčům WoWka nelíbí datadisky, tak co potom máme říkat my (bývalí) hráči L2? Je to už delší doba, co jsem to hrával (asi 4 roky), ale měl jsem k tomu vztah a byla to jedna z mých nejoblíbenějších her... po Chronicle 6. Potom přišel Kamael, který jsem zkusil, vydržel jsem pár měsíců, ale pak jsem L2 nadobro opustil. Ještě chvíli potom jsem sledoval, co se s tím děje, ale šlo to pomalu do kytek a teď si netroufám tipovat, kde je L2 konec. Naděje vysvitla, když se začalo proslýchat o Lineage 3, které ale nakonec kvuli neshodám v týmu nevyšlo a místo něj (údajně) vznikla TERA. Jenomže na můj vkus vývoj trval až moc dlouho a když jsem poté TERU po 2 rokách nehraní žádného MMO zapnul, vydržel jsem týden a přestalo mě to bavit. Už to prostě nebylo Lineage. RIP Lineage 2 (Chronicle 4 - 6). :(

211

Odpovědět

přesně tak;) sou to 4 roky (?) co sem hrál L2 na c4 a proseděl sem u toho strašnou haldu času, hrál sem na takovým menším českým serveru o přibližně 500 lidech kde byla serverová politika jak prase. 2 hlavní znepřátelené aliance kolem kterých se to všechno točilo a spousta menších a slabších klanů. My sme tam byly takový ty nejhorší vyvrhelová který se všema měli war, všechny sundávali a s nikym se nesrali. Parádní časy, škoda že ten server je už vyplej;)

190

Odpovědět

+novas1892I kdyby zapnuly staré dobré servery, tak už to nikdy nebude takové jako dřív, bohužel. Sakra to je nostalgie :D

190

Odpovědět

+novas1892L2 se ted pari na ofiku a zadarmo

rodier co zalozil dktech :)

190

Odpovědět

+novas1892Nebol to Forbidden-Lands? :)

180

Odpovědět

Pandy nepandy, WoWko má pořád slušnou kapacitu hráčů. Ten úpadek ovšem nezpůsobujou roztomilý pandičky jako spíš změna margetingu. Já začala hrát WoW za prvního datáče a hraju ho dodnes, i když jsem si občas dala pauzu i na jiné MMO, ale vždycky jsem se k němu zase vrátila. Ale i mě už začíná unavovat neustálé zjednodušování a nesmyslné překopávání class a herní mechaniky, aby byly všechny stejné a aby si noobíci nestěžovali, že paladin umí to a hunter nic takovýho nemá, a plakali, že ten raid nejsou schopni dát ani po patchi. Žel dle statistik Blizzardu právě tihle hráči jsou ti, na kterých vydělávají nejvíc a tudíž jim hru přizpůsobujou. Ale hraju dál, i když už ne tak intenzivně. Asi hlavně kvůli komunitě. A nostalgii :) A tomu, že WoWku dlužím alespoň to, že jsem si v něm našla svého ujetého manžílka, heh :)

192

Odpovědět

Presne kvôli týmto istým dôvodom ešte hrávam Lineage 2 :) Až na toho manžela (šťastný to chlap) :D

191

Odpovědět

Ahoj, kde hrajes? jaky server a strana?

ja na burning blade ale uz tam nikoho moc neznam tak zvazuju zaplatit transfer na hordu drakthul + reaktivovat predplatny.. (pandarii sem hral)

184

Odpovědět

Nostalgie a zvědavost mě po roce dotáhla zpátky ,ale celý wow se smrsklo na "i" nebo "h".Guildy nejsou potřeba,lidi taky ne. Vlastně je to MMO pro 10 milionu singleplayerů.

200

Odpovědět

Stejně nejlepší hra je Trackmania :D

2015

Odpovědět

Nikoho nezajímá kdy a jak dlouho jste wow hráli, na druhou stranu, pokud to bylo víc jak rok, tak jste vadní.

1970

Odpovědět

Oproti gameplay trailerům na Lotro od turbíny to je teda nic moc...

http://www.youtube.com/watch?v=tsRWLtt2KuM

1816

Odpovědět

No Mirkwood byl jeden z posledních slušnejch datadisků. A to už jsou čtyři roky.

Turbína LOTRO úplně zničila. Raidy v Riders of Rohan už byly jen pro smích. Bohužel...

190

Odpovědět

No, podle statistik už jim klesl počet pravidelně platících hráčů o téměř 4,5 milionu... tak se musí snažit...

180

Odpovědět

To je mozna pravda, ale furt je to nejhranejsi MMORPG a jen tak neco ho neprekona

187

Odpovědět

+PajjinWowko jsem hrál od dob prvních patchů, neskutečně mě bavil. Šest let mě téměř nepustil, hrával jsem osm hodin denně a dlouho do noci. Pak přišlo období klidu a dal jsem si pauzu... Potom přišel WoTLK, znovu mě to chytlo, i když už to nebylo ono. To už nebylo období dlouhého hraní, ale spíše pár hodin arén a BG denně, pravidelně jsem to dodržoval dalších pár let. Každý den daily BG a daily Q na všech osmi postavách, daily v profesích, raidy s guildou a tak. Pak vyšel Cataclysm. Zapl jsem to, viděl jsem, co mi udělali s druidem. Dal jsem tomu šanci, opravdu ano... Zkusil jsem huntera, mou úplně první šedesátku, sedmdesátku i osmdesátku, nejmilejší postava... a ne. To už prostě nešlo. Ten den pro mě WoWko umřelo. Zkusil jsem ho od té doby párkrát zapnout, dokonce jsem si koupil herní RPG myš a klávesnici, že mi půjdou arény zase jako dřív. Ale prostě to už není ta hra, kterou jsem měl rád. A Pandoriu jsem raději ani nezkusil, čistě z úcty ke hře, kterou jsem tak miloval.

1917

Odpovědět

okey mozna stoji mesicni 300 kc, ale kdo ma kupovat vsechny ty datadisky a zakladni hru to mas world of warcraft + burning + wotlk + cata + mist of panderia to mas jakoby 5 her a kolik to tak stoji 2500 celkem? Pekne draha zabava : )

194

Odpovědět

kazdy dva mesice je na battle netu akce a da se to poridit do 1000

183

Odpovědět

+Pajjinza 1000 si koupíš guild wars 2 a hraješ do smrti :)

1814

Odpovědět

+PajjinAno, ale pokud tě GW2 naprosto neoslovilo jako mně, tak mi nic jiného nezbývá.

Na hry už není čas, tak tohle nemusím řešit.

183

Odpovědět

+PajjinLOYF- gw2 jsem si já hlupák koupil, a je to extrémní hovadina, příběh stojí za vyliž p***l, bojový systém je stereotypní jak moje stolice, a komunita je plná super čuper zasraných dětí.

197

Odpovědět

+PajjinPříběh u MMORPG mě zajímá asi tolik jako příběh u závodních simulátorů... souboj stereotypní? Nepřišlo mi, hlavně díky tomu, kolik máš možností zbraní a jak víš, každou zbraní máš jiné spelly... a dětí jsem moc nepotkal :D takže jsem měl asi štěstí... zatímco, když jsem hrál WOW, tak tam bylo dětí... a L2 mám taky něco nahráno a tam mi přišla komunita asi nejlepší... ale ta hra pak byla stereotypní... ale každý máme svůj názor a proto každý hrajeme něco jiného... tedy, když máme na hry čas, možná proto mi to nepřijde stereotypní, když to nehraju 10 hodin denně, ale pár hodin týdně...

192

Odpovědět

+PajjinLOYF:
-Souboj - možná že tam máš hodně kouzel, ale nikdy je nepoužiješ protože každou normální příšeru zabiješ 2 kouzly(hrál jsem za Engineera-do lvl 80, Elementalistu- do lvl 30, guardiana - do lvl 30, přičemž lvl 30 stihnete asi tak za 10 hodin hraní), nehledě na to, že některé kouzla jsou úplně k ničemu.
-Děti- Jelikož jsem předtím hrál lotro(skončil jsem po vydání Isengard datadisku), ve kterém jsem skoro žádné dítě(Možná,že tam pár dětí bylo, ale jelikož většina komunity je 25+ tak se chovaly inteligentně, narozdíl od gw2) nepotkal, tak to pro mě byla velká změna, když se v lotru na něco do chatu zeptáte, tak dostanete slušnou odpověď, když se zeptáte v gw
2, tak se na vás vždy vrhne skupinka přiblblých dětí, které vám nadávají a nedokážou slušně(a pravopisně správně) odpovědět
-gw2 jsem hrál maximálně 2 hoďky denně, asi tak 2-3 měsíce, jelikož pro mě bylo herní sucho.

182

Odpovědět

+PajjinJak říkám, já to hraju pár hodin týdně, takže mi to jako sucho nepřijde... a většinou hraju WvW, a když něco nevím, zeptám se a dostanu normální odpověď, nebo žádnou :D ale když napíšu do clan chatu, tak jsem vždy odpověď dostal :) a pořád to zaplatíš jen jednou a bez měsíčních poplatků...

180

Odpovědět

Nikdy jsem nemusel mít originální WoWka. Jestli si to kupuješ, tak jen kvůli těm pěkným krabičkám. :) Na netu koupíš origo klíč za pár stovek a hru si můžeš stáhnout přímo na Bliz.com.

190

Odpovědět

+Dejv007To sem přesně myslel.

190

Odpovědět

Na MMOBOOST 319 classic+tbc+wotlk+30dní play= 319...Cataclysm=169...MoP=639...1127Kč za "5 her" je hodně?

186

Odpovědět

Mě to stálo něco přes 26 tisíc (datáče kupovaný aktuálně + kreditkou placený měsíce) za tu dobu. Tenhle výplod Neroneka "Na MMOBOOST 319 classic+tbc+wotlk+30dní play= 319…Cataclysm=169…MoP=639…1127Kč za “5 her” je hodně?" je fajnová s****a :)
5 her? xD jedna ,horší a horší, a kždej měsíc placená.

201

Odpovědět

Tak pro vsechny, kteri netusej co a jak. Tak orkove rozhodne nejsou bezpohlavni, na to aby si to poznal staci zkouknout par traileru na katac. Garrost je syn Groma(to je ten typek co zabyl Manorota) a zluty oci ma kvuli tomu ze jeho tatinek byl prvni ork, co se napil demoni krve a na chudakovy Garrroshovi to zanechalonasledky. Pandy byli uz ve Warcraftu 3(takovej ten smoula co se roztrojoval), takze si odpuste kecy o kung-fu pande, protoze kazdej kdo videl videa na youtobe od blizzardu, tak vi ze pandy tam byli uz od prvniho prichodu plameny legie, coz je asi tak 10050 let pred temahle udalostma. Garrosh je sefik hordy protoze Thrall se musel jit postarat o toho na jehoz kridlech prichazi smrt(Deathwing). S laskou vas Paja

188

Odpovědět

Jo vim, sou tam preklepi, psal sem to po 6ti pivech a v afektu.

1910

Odpovědět

+Pajjinjasny jasny, preklepy

185

Odpovědět

Jako nezlobte se na mě, ale tenhle trailer vážně epickej není ani zdaleka, s nostalgií vzpomínám na staré doby wowka, trailer na Lich Kinga apod., tehdy to ještě stálo za to, tohle už je jen totální slátanina, a i kdyby v to v původním příběhu bylo třeba stokrát, dát tam pandy to totálně pos*alo a začíná to vypadat spíš jako parodie.

1925

Odpovědět

Ani nelituju, že jsem přestal hrát. Tohle vypadá jako strašný paskvil.... Za mě jednoznačně vede cata a na druhém míste tbc :)

1920

Odpovědět

WoW sem hrál od té doby co ještě nebyli české free servery , tak sem hrál na ruském a na emulátoru wowemu skoro nic nefungovalo tak jak na offi :D Hrál sem to asi 6 let a hrál bych i teď kdyby to nebyl taková závislařina která žere tuny času ;)

180

Další