World of Warcraft – Shadowlands Afterlives: Bastion

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 841
Herní ikona World of Warcraft navazuje na vlastní úspěšnou sérii videí Warbringers a přináší nám krátký příběh o posmrtném osudu oblíbeného paladina Uthera.

Přepis titulků

Světlo, zachraň mou duši. Uthere… Kde to jsem? Vítej v Bastionu. Vedl jsi vpravdě nesobecký život, proto jsi byl vyvolen. Vyvolen? Ke zbavení se břemene smrtelnosti a připojení k řadám povznesených, budeš sloužit a převážet duše mrtvých do krajiny stínů.

Já sloužím Světlu a má práce neskončila! Je zde zlo, které musí být… Zde žádné zlo není. Temnota byla už dávno uzavřena v Maw. Mýlíš se. On zničil můj domov. Zabil můj lid i mého krále. Musí být potrestán. Teď jsi uchazečem.

Musíš přijmout svůj nový účel a očistit se od své touhy po pomstě. To, po čem toužím, je spravedlnost. Devos, proč cvičíš tuto duši? Je to pod tvou úroveň Paragona. Nemůže se oprostit. Stále se dožaduje odplaty za svou smrt. A to tě znepokojuje? Mnoha duším trvá povznesení celé věky. Ano.

Ale tato se zdá být zlomená, Theniosi. Takovou duši jsem ještě neviděla. Začínám se ptát, zda nebyl vyvolen pro Bastion... omylem. Opatrně, Devos. Takovou myšlenku bych před Archonem nevyslovoval. Časem zapomene. Věř našim způsobům. Věř v cestu.

Devos… Jak dlouho musíme trénovat? Dokud nebudeš připraven na povznesení. A co mi brání v povznesení? Nic. Pouze vzpomínky na tvůj smrtelný život. Jak bych mohl zapomenout, když stále cítím jeho čepel? Tvá duše… je zraněná?

Kdo ti tohle provedl? Býval mým studentem. Všechny nás zradil. Ukaž. Runy na jeho čepeli byly nezaměnitelné. Tento prostředník temnoty volně pobíhá po světě smrtelných se sílou samotné Maw ve svých rukách! Naše sféra je ohrožena!

Nemožné. Z Maw nelze uniknout. Musíš se vrátit na cestu. Kdyby se očistil od svého života, nikdy bychom o této pohromě nevěděli. Cesta je chybná! Dost! Řád krajiny stínů závisí na vykonávání naší věčné povinnosti. Ty přerušíš tento výcvik.

Jak poroučíš, můj Archone. Uthere! Čas tvého povznesení nadešel. Myslel jsem, že nejsem připraven. Přeješ si vidět jeho potrestání? Ano. Pak se připrav.

V okamžiku jeho pádu se ho zmocníme. Vidím… pouze temnotu před sebou. Nyní ho svrhni zpět do Maw! Vrať ho do temnoty, které sloužil. Očekává ho jeho věčné utrpení.

Býval to můj student. Vzpomeň si, co provedl, a vykonej svou pomstu. Žádnou pomstu. Spravedlnost! Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj všem, video nejde spustit s titulkami, pouze se lagne točící se loading a video se spustí originál bez titulek.

00

Odpovědět

Blizz mal kedysi tie najlepšie videá v celkom hernom priemysle.......... a skončili u artoviek tohoto low cost štýlu, ktorý zvládne akýkoľvek šikovnejší ilustrátor, zbúchať doma do dňa...bravo

38

Odpovědět

naposledy som hral cataclysm, asi sa toho veľa zmenilo....

00

Odpovědět

To bol trailer na warcraft alebo Diablo? Blizzardu už nejak vyscýňajú nápady keď kopíruje z jednej svojej hry do druhej.

36

Odpovědět

Ani jedno. Je to první ze 4 videií, které má představit frakce z nového datadisku Shadowlands.

11

Odpovědět

Blizzard by se už měl vysrat na chujoviny typu WOW a Diablo Imortal, já chcu Warcraft 4 !!!

98

Odpovědět

Že tě huba nebolí...příběh WoW je super, ano Warcraft je pecka, ale nadáváš na část universa, jehož pokračování chceš :-D Možná by bylo lepší se příště zamyslet, než začneš něco komentovat :-)

87

Odpovědět

+Vašekten pribeh jde od wotlku z kopce a ty posledni datadisky uz jsou dokonaly srance.

02

Odpovědět

Wau... slza ukápla

30