World of Warcraft – Shadowlands Afterlives: Ardenweald

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:3 098
Ve třetí části čtyřdílné minisérie Shadowlands Afterlives od společnosti Blizzard se podíváme mezi ochránce lesů Ardenwealdu.

Přepis titulků

Divocí se chvějí před mým vztekem! Závoj noční můry se zvedl. Alespoň se vracím… …k dlouhému spánku. Do velkého lesa na druhé straně, dokud nebudu moci opět sloužit Divokým. Vítej v mém háji, příteli. Má královno.

Budu tyto duše chránit během jejich zimy. Uvidím jejich znovuzrození během jara. Nezáleží na zkouškách, kterým budu čelit. Tak přísahám, má královno. Tak přísahám. Odpočívej… …a sni. Jedno suché období následované dalším.

Tady. Tady. Je to málo, já vím. Musí to být provedeno. Získejte z tohoto háje vše. Vše. Ne! Toto je můj háj! A vy ho nezničíte!

Ara'lone, my nejsme tví nepřátelé. Každý, kdo ohrožuje můj háj, je mým nepřítelem! Složil jsem přísahu. Má královno? Celou dobu jsem si uchovával víru, že nás zachráníš. A teď jsi poslala mrchožrouty do mého háje? Proč? Viděl jsi, co má přijít.

Ardenweald umírá. Musí být zachráněn. Královna svolává Divoký hon. Obětovali jsme tvůj háj, aby mohly další přežít. Obětuješ jednu duši pro celý les? Nebo dodržíš svou přísahu? Tvé srdce je ryzí. Budu ctít tvou volbu.

Ještě jednou posloužíš Divokým. Nebudeš zapomenut. Odpusť mi, příteli. Budu pro tebe lovit, má královno. Pro Ardenweald. A pro duše, které ještě můžeme zachránit. Tak přísahám. Tak přísahám.

Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5:07 je poslouží divočině, protože to byl druid.

00

Odpovědět

0:32 říká at last, ne at least. A v 5:07 je to spíš že poslouží divočině, než Divokým. Takhle si to aspoň teda pamatuju z Warcraftu III.

00