YouTube Rewind 2014

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:4 298

Je tu další YouTube Rewind video, aneb nejvirálnější záležitosti a nejpopulárnější tvůrci obsahu na tomto streamovacím portálu. Letos vám ho přinášíme i s pohledem do zákulisí natáčení. Ve videu uvidíte spoustu známých tváří nejen z USA. Letos se totiž do Rewind dostali i zahraniční YouTubeři, například Cyprien. :)

Přepis titulků

Nebudeme se šetřit. Vždycky pojedeme naplno. Uděláme si selfie! Ne že to někam nahraješ. Bože můj! Dobré ráno, Hanku! Zdraví vás John Oliver. Hlavním tématem večera bude YouTube Rewind 2014.

Co tu dělá dětský prezident? Ten pták je boží! Mým dalším hostem je... Zdravím.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A VGHS je jako k***a kde?! ... :/

52

Odpovědět

Mě tam chybí někdo z Rooster Teeth, vždyť dělali videa ještě předtím, než existoval youtube. Prý s nima dokonce něco natočili ale z finální verze je vystřihli.

11

Odpovědět

Dobře, vypnul jsem to, jakmile se osoby začaly v asi 2/3 videa opakovat. Pochybuji, že by mě bavilo více, i kdybych znal větší množství "osobností" než 8 lidí/dvojic(které jsem poznal).

20

Odpovědět

Podle mě prostě boží video.Už jsem ho viděla několikrát a mohla bych na něj koukat pořád a pořád dokola a asi by mě neomrzelo.Rozhodně se jim to letos/už vlastně minulej rok :D :D ....povedlo! :D <3

33

Odpovědět

Nechci se na to koukat, byl tam aspon Toby? :D

01

Odpovědět

A KSI? :D

11

Odpovědět

no dobře pravda pewdieho humor je trochu zvláštní a ne každej by se zasmál. :) Ale myslím že GMM je styl pořadu , který by si tady lidi oblíbily. :)

82

Odpovědět

Nejak tomu chyba pointa, umelecky odkaz alebo humor. Prislo mi to ako strata casu.

235

Odpovědět

Nebo dobře třeba Good mythical morning. :)

70

Odpovědět

Jéé lidi nechcete začít překládat Pewdiepie? Věřím, že by se tady chytil. :)

729

Odpovědět

Právě že podle mě na 99 % nechytil. Osobně ani já nechápu, co na něm všichni vidí a má ještě "ujetější" styl humoru než třeba Smosh, kteří jsou v USA hvězdy, ale u nás sklízejí pokaždé hodnocení kolem 7 z 10. Navíc většina jeho videí je dlouhá a zbytečně náročná na překlad. Gameři si ho pustí i tak v originále a titulky nepotřebují a ti, co nejsou na jeho humor zvyklí a viděli by ho u nás poprvé, by ho stejně zřejmě hodně brzy zavrhli.

321

Odpovědět

+BugHer07 z 10 je ale výborné hodnocení, pokud tedy to hodnocení má nějaký význam. Ovšem pokud jde o mne, jako že nejde, ne tohle nepřekládejte. Raději Salad Fingers.

34

Odpovědět

+BugHer0Kohba: 7 z 10 je výbroný hodnocení na jiných serverech, u nás je to známka toho, že se video moc nelíbilo a je spíš průměrné nebo podprůměrné. Tím, že tu máme možnost vybírat to nejlepší a to ostatní nepřekládat, se tu drží ten průměr mnohem výš a každé takovéhle video je mírným zklamáním.

54

Odpovědět

+BugHer0Já bych ty překlady uvítal. Rád bych ho sledoval, protože mě opravdu zajímají hry a vše kolem nich, ale bohužel jazyková bariéra mi v tom brání :(

22

Odpovědět

Radšej drátom do oka než Pewdiepia. Nič v zlom.

70

Odpovědět

No poznal som akurat Johna Greena, Good Mythical Morning, Cyprienna, Pentatonix a podla mena v druhom videu Smosh a Pewdieho ktorych iba registrujem...ocividne sa nepohybujem v mainstreamovych vlnach Youtubu :D Chybali mi tam ludia ako Veritasium, ci dalsie vzdelavacie kanaly a hlavne hudobnici - Lindsey, Piano Guys, Adrian von Ziegler, Taylor Davis...tiez mi ten vyber prisiel malo pestry...

41

Odpovědět

Lindsey tam nebyla, protože byla na turné, když se to natáčelo a Taylor jsem tam viděla (03:03) :)

00

Odpovědět

a proc tam nebyl boogie kdyz je z US a ma 2m+ subu.. k***a !

00

Odpovědět

Proc tam nebyl Vsauce ? Proc tam nebyl Norman kdyz se tam vetrel Cyprien ?

64

Odpovědět

Letos tam není první kanál Vsauce s Michaelem, ale Vsauce2 Kevin a Vsauce3 Jake. :)

131

Odpovědět

Norman tam nebyl hlavně proto, že nemluví Anglicky, takže pochybuju, že by se jim chtělo pozvat Youtubera až z Francie, když by se s ním ani nemohli domluvit. ;)

00

Odpovědět

Jen bych podotkla, v 1:58 Hank neříká "Oh my God", ale "Good morning, John". Jejich charakteristický pozdrav :D

70

Odpovědět

Chyběla mi tam Zoella.

40

Odpovědět

Asi neplánujete ještě něco přeložit od toho youtubera z Chile, že? Byl docela dobrej :D

01

Další