Bill Gates a Warren Buffett si berou směnu v rychlém občerstvení

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:4 726

Dva nejbohatší muži světa si zkusí práci, se kterou mnoho lidí po celém světě začíná. Šichtou v řetězci rychlého občerstvení, který vlastní sám Warren Buffett. Jak jim to půjde a zvládnou práci za kasou?

Přepis titulků

BILLOVY POZNÁMKY - Tak jsme tu. - Vítejte. Vzhůru do práce. Máte tam špatné jmenovky. A to jsme ještě ani nezačali. Jen počkejte, až nám dáte nějakou práci. Jo, jen to naplňte. Do toho, má být dvojitá.

Tak schválně, teď já. Proboha. - Nešetřil jsem. - Už víme, od koho si budou objednávat. Která nešťastná má tuhle? Všechno ostatní je pak na mě. Tomu kornoutu nic není. - Chcete si obsloužit zákazníky? - Si piš. Jedna vanilková.

- Bude to vše? - Ano. - To bude… - Natáhni ji. Nic se neděje, jen je to trochu pomalý. - Ten pult není nejrychlejší. - Já nikam nespěchám. Ty také. - Už jsi byla v Dairy Queen? - Chcete s omáčkou, nebo bez? - Prosím jedno trojité čokobrownie. - To je naše nejlepší položka. Jestli si nedáte, my jo.

- Ještě něco? - Já si dám banán se zmrzlinou. - Dobře, takže… - A dvojitej? - Ano, pane. - Hodnej. Tak co si dáte? Já si dám Oreovou bombu. To je jedna z nejoblíbenějších. Co si dáte ještě? Já si dám Reese's bombu, střední.

- Ta je oblíbená. - Fakt? - Jo. - Mám rád to burákové máslo. S buráky nešetři. Když někoho školíme, máme tři pravidla. První je rozhodně trpělivost. Já se postarám o peníze a Bill zase o ty moderní vymoženosti. Zeptejte se i, co chce za omáčku. Vy dáváte omáčku i ke kuřeti.

S omáčkami tady nešetříte. Pravidlo dvě je úsměv, aby se usmál i zákazník. Smích je totiž nakažlivý. - A je to. - Úsměv. Za třetí, važte si svého zákazníka, jako by byl hostem u vás doma. Tady máte dvě zdarma. To se povedlo. To se povedlo. - Díky. - Kam se na vás hrabu? Kdy sis vlastně koupil Dairy Queen a co tě k tomu vedlo?

Dairy Queen znám celý život. Dairy Queen vznikla ve 30. letech a… - Páni. - Jo. Pár kluků udělalo točenou zmrzlinu, a když ji chtěli prodat, napadl je v tu chvíli Berkshire. Není nad chlapa, který ten produkt miluje. A tak jsme se dohodli a žili šťastně až do smrti.

Jak si dnes Bill a Warren vedli? Nebyli nejhorší. Billovi šly jídelníčky. Warren zas slízl smetanu. Když to vezmu kolem a kolem, zaměstnal bych je. Dobrej, vítejte v Dairy Queen. Co si dáte? Dám si malou Oreovou bombu. To budou 3 dolary a 23 centů. Popojeďte prosím k okénku.

- Tak jo. - Páni. - Pro vás. - To se vám povedlo. - Přijďte zas. Díky. - Nashle. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli takhle vypadá šichta v řetězci rychlého občerstvení, tak já jsem Princezna Diana.

20

Odpovědět

Neni nahodou nejbohatsi muz sveta Jeff Bezos?

12

Odpovědět

Už dvakrát jsem sem dal komentář s odkazem na dokument, který ukazuje, že Bill Gates je jeden z největších zločinců současnosti. Dvakrát to bylo zcenzurováno. Proč?

219

Odpovědět

Možná proto, že o konspirační bludy tady nemá nikdo zájem.

131

Odpovědět

Člověk který pravděpodobně zachránil nejvíc životů v dějinách lidstva a to vše z vlastních prostředků. Vymýtil obrnu v celé řadě států, zajistil pitnou vodu pro miliony a dává téměř veškeré své jmění na charitu. A pak přijde pablb J K, který viděl konspirační video na youtube a ted si myslí, že prohlédl obrovský podvod, protože jen konspirace mu zajistí pocit, že jeho podělanej život přece jen za něco stojí.

240

Odpovědět

+xxxxV dějinách nejspíš ne, ještě zde máme právě vynálezce očkování a nebo penicilinu, ale jinak souhlasím.

51

Odpovědět

Možná proto, že je rozdíl mezi trollingem a pomluvou.

20

Odpovědět

One icecream, but without bugs please.

10

Odpovědět

Kazma v práci po americku :D

27

Odpovědět

Zajtra sa určite dozvieme od Československých konšpirátorov, že sú čipy na ovládanie mysle aj v zmrzline. A vskutočnosti sú, volajú sa cukor a smotana. XD

131

Odpovědět

No určite to nie je to najlepšie čo tu je. Ale na sociálnych sieťach alebo TikTok sú rozhodne väčšie srac... A myslím že títo dvaja páni majú dosť práce a predsa si našli čas na celkom fajn video.

12

Odpovědět

Kopírka našeho spasitele :D
Vodňanská drůbež: TV spot KŘÍDLO

01

Odpovědět

Já čekal, jak ten pikolík říkal, že je to pomalý, že dodá ..... jede to totiž na windows

371

Odpovědět

Já čekal, že nastane modrá smrt :)

11

Odpovědět

Perfektni vidko :) Jen jedna poznamka, molha by z toho vzniknout moderni pohadka, zacinajici: Za desatero mořemi a jednim oceanem, kde se vzala tu se vzala obezita :) :)

40