Poslední den Billa Gatese

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:4 307

V roce 2008 Bill Gates odešel ze společnosti Microsoft, kterou založil v roce 1975. Toto video, které bylo poprvé promítáno na veletrhu spotřební elektroniky CES, vám vtipným způsobem ukáže, jak jeho poslední den probíhal. Jelikož je Bill Gates jednou z nejbohatších osob na světě, má spoustu konexí a vlivných přátel. Tudíž mu s tímto projektem pomohlo neskutečné množství celebrit. Kromě zaměstnanců Microsoftu uvidíte hollywoodské herce, americké politické špičky, zpěváky a další umělce.

Přepis titulků

Je tu den, o kterém lidé mysleli, že nikdy nenastane. Sledujte naše celodenní zpravodajství o posledním dnu Billa Gatese v Microsoftu. Plánovali jsme to už asi dva roky. Pořád bude fungovat jako předseda. Je těžké uvěřit tomu, že ten den opravdu nastal. Myslím, že Bill je na svůj poslední den připravený. Pracoval tvrdě, něco málo si našetřil. Je naprosto soustředěný.

Bill pracoval téměř bez přestávky víc než 30 let. Takže to, že najednou má poloprázdný kalendář, je pro něj... ...nezvyk. Nepodceňujte kouzlo softwaru! Přesně tak, poslouchejte Chewbaccu. Po všech těch letech nachází rovnováhu mezi prací a osobním životem. Dokonce si našel osobního trenéra. Výborně.

Jedna zatím stačí. Takhle pokračuj a za rok budeš nejvíc sexy muž světa. Cejtíš se na víc, nebo už ti to stačí? Můžu si už sundat tričko? Ještě ne... Předkloň se, pokud budeš padat dozadu. Seď vzpříma a vyčisti svou mysl. Ty a já. Bill byl vždycky tak trochu mimoň, ale od ostatních ho dělí jeho kreativita.

Hustej nářez, jsem Bill G. Nářez, vždyť mě znáte. Máme hotovo, Billy G. Na něco se tě zeptám. Ty můžeš jít do důchodu a pak se z něj zase vrátit? Přesně tak. Nesmíš přestat překvapovat. - Díky, Jayi.

- To byla paráda. Ne tak docela. Někdo by mu to měl říct. Je to strašný. Haló, Bille? Jo. Bille, mám trochu napilno. Kámo, to byl ten nejlepší riff, co jsi kdy slyšel, ne? No to mě po*er... Bille, už jsme o tom mluvili.

Do kapely nikoho dalšího nepotřebujeme. Všechny pozice už jsou obsazený. Já vím, ale nemůžu Edge nahradit jen proto, že máš vyšší skóre v Guitar Hero. Muzika je pro Billa vášní. A dokud to není moje muzika, tak budu spokojenej. Bill je velkým fanouškem kinematografie. Ale s tou svojí hereckou prezentací to trochu přehnal. Koho jsi čekal?

Supermana? Bille, za peníze talent nekoupíš. Jo, zrovna jsem to dokoukal. Oba víme, že jde hlavně o casting. Stevene, já prostě... Nedokážu hrát Billa Gatese. Na to prostě nemám. Nabídni to Russellu Croweovi. Aha, s ním už jsi mluvil.

A co Tom Hanks? Ten to taky odmítnul? Ahoj, když jsem v tvojí show byl naposledy, tak to byl velký úspěch. Jo, byl jsi skvělej. Líbilo se nám to. I když... Na konci jsi utekl, jako bych měl neštovice. Windows Vista se budou... Podívejte, on odchází! To nesmí! Jestli chceš přijít znova, tak klidně.

Mohla by to být trvalá spolupráce. Uváděli bysme to spolu. Myslíš jako spolumoderátor? To je skvělej nápad. Fakt že jo. Problém je, že jsem zrovna v letadle. Budu muset končit, jinak ten telefon rozhodí navigační systém. Ode mě jste to neslyšeli, ale to, že se jeho odchod odehrává uprostřed prezidentských voleb, není náhoda.

Vím, že máš spoustu práce, ale určitě už přemýšlíš o tom, kdo bude tvým spolukandidátem. Vím, že jsem nikoho ještě neohlásila, ale nejsem si jistá, jestli politika je pro tebe to pravé. - Ahoj, tady Bill. - Bill Shatner ze Star Treku? Ne, ten druhý Bill. Bill Clinton?

Ahoj, Bille. Ne, tvoje načasování není "nepříjemné". Jo, došlo mi to. Povedený fór. Určitě nám bude chybět na brainstormingových poradách. Vždycky byl velkým inovátorem, který nás inspiroval ke tvořivému nahlížení na budoucnost. A nebojíme se uznat jeho zásluhy. Jo, třeba Microsoft Bob byl jeho nápad.

Jen jeho. Jak jsem říkal, na tento okamžik jsme se připravovali. Ale je to přece Bill. Mrzí nás, že ho tu nebudeme vídat ...každý den. Čau kámo, uvidíme se zítra na zasedání rady. Technologické trhy zůstavají stabilní i poté, co si Bill Gates odbyl svůj poslední den v Microsoftu. Nám v NBC News bude chybět hlášení zpráv o tomto chytrém, mocném, a co si budeme nalhávat, také sexy a pohledném vůdci mužů i žen, co nehodlá platit za kadeřníka víc než 7 dolarů.

Já jsem Brian Williams. Z New Yorku přeji dobrou noc. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejdou titulky

00

Odpovědět

A znovu funkční :)

00

Odpovědět

Video opět funkční.

182

Odpovědět

Nefunguje :/ :(

180

Odpovědět

paráda

180

Odpovědět

franx spíš by tě vítalo nakousnuté jabko a nebo znak nějaké úplně jiné společnosti co vznikla ;)

180

Odpovědět

něco málo miliard xD

180

Odpovědět

něco málo si našetřil :D:D:D

180

Odpovědět

to shotgun: Hi dad :)
Jojo Billy G. je člověk bez kterého by můj život vypadal jinak... Neměl bych Microsoft klávesnici, repráky ani bezdrátovou myšku a při spuštění bych neslyšel krásnou uvítací znělku, můj Windows media player by byl jen Media player a po spuštění počítač by mě vítal pan tučňák :P

181

Odpovědět

mna zabila ta hlaska ze ma nieco nasetrene :D

180

Odpovědět

Vynikajíci video.Skromnej chlapík ten Bi

180

Odpovědět

lol :DD

180

Odpovědět

Určitě měl naplánované již od začátku, že jako Ježíš s tím po 33 letech sekne.

180

Odpovědět

Obama bol najlepší

180

Odpovědět

Tak tohle nemá chybu. Sice je to jen o tvářích, ale Clintonová, Obama a Al-Gore???

190

Odpovědět

jojo všichni ti co spolu s Gatesem připravují NWO

190
Další