Pondělní ráno

Thumbnail play icon
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 342

Trocha té motivace na pondělí, protože pondělí za nic nemůže a všechno je v nás. :)

Autor tohoto videa, Gary Vaynerchuk, je kromě spousty jiného úspěšný podnikatel, investor, youtuber a řečník, který má na svém YouTube kanálu nespočet různých záznamů z přednášek zaměřené na podnikání, motivaci atd.

Přepis titulků

Takže máme pondělí ráno a tohle video už jsem chtěl natočit hodně dlouho. A s DRockem tak konečně činíme. Takže v rychlosti. Jenom si postěžuju. Nic víc. Chci, abyste to poslali dál nebo si to každý pondělí sami pustili, protože to neustálý fňukání už je neúnosný.

Co kdybych vám řekl, že tohle je vaše poslední pondělí? Nebo že tenhle týden zemřete? Stěžovali byste sina vaši práci nebo test, co vás sere? Pochybuju. Začli byste na to koukat jinak. A o to hlavně jde.

Jde o to pochopit, že pokud nejste zrovna u vytržení, čeká vás něco hnusnýho, jestli se na to netěšíte... Hele, chápu praktičnost. Musím chodit do školy kvůli rodičům. Musím zaplatit nájem. Mám půjčku.

To chápu. Ale uvědomte si, prosím, okolní svět. Žijeme ve světě, kde je tolik příležitostí. Díky internetu je tu mnohem víc možností pro každýho z nás. Mnohem víc. Třeba byste tu ani nemuseli bejt. Vaši mohli mít sex o 3 minuty později, a ani byste neexistovali. A vy si stěžujete.

Mohl z vás bejt autobus. Strom. Prostě nechápu ty kyselý ksichty v pondělní ráno. Udělám si z pondělního rána svou děvku! Udělám z pondělního rána sobotu A to chci dělat každý ráno. A to samý chci i od vás.

Prosím, zastavte se a přemýšlejte, jak úžasný to vlastně je. Uvědomte si, že můžete svět dobýt tolika způsoby, protože jste měli štěstí a narodili jste se do týhle doby. Naser si, pondělí! Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Možná nebylo nejlepší přidávat toto video v pondělí, ale třeba v pátek. Mělo by rozhodně lepší hodnocení. :-) :-) :-)

31

Odpovědět

Lidi, co makají na směny, se z nějakýho pondělí neposírají odjakživa. Třeba já jsem dneska půl dne prospala a zbytek trávím čuměním na béčkový filmy. :) Každopádně k videu – škoda, že to vzal tak stručně a bez emocí. Motivační řečníci většinou přidávají k dobru smutnou historku ze života, protože nemají nohu, ruku, nebo hlavu, a proto bysme my šťastlivci s funkčním tělem měli držet hubu a radostně fotosyntetizovat na sluníčku. :D

31

Odpovědět

Osobní klid a všeobecné pozitivum je až po dosažení určitých cílů (finančních, rodinných, profesních) a každý to má na jiné úrovní podle hromady věcí (priority, sny, okolí a s nimi neovlivnitelné věci, ....). Tohle chování, které frajer radí, se nedá naordinovat jako prášky proti bolesti a vsadím ruku do ohně, že dokud on sám nedosáhl určitého úspěchu a nějaké spokojenosti, tak nenáviděl pondělky úplně stejně jako většina.

21

Odpovědět

To mohl natočit jen člověk, co v pondělí nemaká... :D

70

Odpovědět

Jak já tyhle přehypované motivátory a jejich chytré řeči nemám rád... Ale tak asi je dost lidí, co to má rádo, když to video má na YouTube poměr liků a disliků 6387 ku 74.

60

Odpovědět

je to podnikatelský mentor, guru, coach, ktorého uctievajú ako proroka... prakticky vytvoril sektu...

01

Odpovědět

Já mám pondělí rád. Je sranda s**t lidi dobrou náladou.

30

Odpovědět

Kdybych měl žít jako kdyby byl můj poslední den, tak bych druhej den byl už ve vězení nebo mrtvej.

142

Odpovědět

Asi nejslabší video s Gagym, jaké jsem zatím viděl...škoda špatného výběru, protože tenhle borec má spoustu opravdu dobrých motivačních videí. Možná jeho hrubší styl vyjadřování nesedne každému, ale je díky tomu jiný, než 90% ostatních motivačních řečníků, co působí spíš jako kazatelé z kostela a málem se neuchýlí ani k hovorovému vyjadřování. Nezatracujte Garyho a pane překladateli, ty příště zvol něco vhodnějšího. ;)

21

Odpovědět

Plánoval to už hodně dlouho a vymyslel takovou sračku?

11

Odpovědět

Když jsem dělal delgáta v Řecku, každé pondělí jsme měli volno a jezdili s ostatníma kolegama na všechny možné pláže a místa a večer chodili kalit do pěti do rána. Takže na pondělky mám jenom pozitivní postřehy :)

30

Odpovědět

Nesnáším argumenty typu "Chovejte se tak, jako by to byl váš poslední den", protože prostě nefungují. Kdybych tady příští pondělí nebyl, tak prodám všechno, co mám, a odjedu na Seyschelly.

81

Odpovědět

odpad, jedine motivacne citaty ktere beru, su tie na fb stranke neuspesnych

30

Odpovědět

Má pohyby a argunentační hloubku rapera.

80

Odpovědět

No....já za týden umřít, tak nadávam a fňukám ještě víc....no a kdybych se měl každej den chovat jak v sobotu, tak si zeseru celej život díky chlastu a koukáním na serialy

01

Odpovědět

1:04 - Mohl z vás bejt autobus, strom? Cože? Jak? :D

140

Další