Jak zhubnout ve čtyřech snadných krocích

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:21 203

Z názvu videa zřejmě očekáváte další z řady zbytečných videí o posilování a hubnutí, ale tentokrát je to jinak. Jde o krátký film, ke kterému napsal scénář Aaron Bleyaert – Conanův videoherní asistent z Clueless Gamera. Pozornější diváci si už před pár měsíci všimnuli, že Aaron výrazně zhubnul. Hodně fanoušků se ho ptalo, jak toho dosáhl, a tak se nakonec rozhodl, že svůj příběh zfilmuje. Výsledkem je dnešní video, které vám se zdravou nadsázkou ukáže, jak jednoduché to hubnutí vlastně je...

Přepis titulků

Jak zhubnout ve čtyřech snadných krocích. Krok první: Nepij pivo. Každý půllitr piva vydá za sedm krajíců chleba. Spousta zbytečných sacharidů. Krok druhý: Hlídej si porce. Jídlo v restauraci si rozděl napůl a jednu půlku si s sebou odnes na později. Krok třetí: Nech si zlomit srdce.

Ne, zlomení nestačí... Nech si ho roztříštit... od holky, která tě nemilovala a nikdy milovat nebude. Vzpamatuj se a začni pravidelně chodit do posilky, i když víš o posilování kulový a se svou postavou vorvaně si můžeš zacvičit leda tak s dědkama. Dělej to, dokud pod tebou nebude louže.

Pak se jdi domů vyspat. Druhej den to samý. A pak zase a znova. Pak jdi do práce a poslouchej, s jakejma hovadama tvá ex chrápe. Tví kolegové si totiž myslí, že ti tím zlepší náladu. Dělej, že je ti to fuk. Dělej, že ti vůbec nevadí vídat svou ex každej den v práci. Jako by se nechumelilo. Jdi nadělat další louže. Nakup si knížky a nastuduj si něco o svalech.

Plánuj si jídelníček. Pusť ji z hlavy. Posilka, víc louží. Stojíš za hovno. Stojíš za hovno. Stojíš za úplný... hovno. Až půjdeš jednou z posilky, vyjdi ven na střechu a jdi až k jejímu kraji. Dívej se na svítící mrakodrapy v centru.

A přemýšlej o tom, jak každý rozsvícený kancl představuje člověka. Představ si, jak se cítí, co dělají. A pak dojdi k závěru, že jde nejspíš většinou o kancly, v kterých nikdo není. Uvědom si, že jsi sám... a nikdo není na obzoru. Upadni do deprese a jdi najít svoje auto. Vyspi se, pracuj, posiluj. Poť se, vyjeď na svou ex a pak se jí omluv.

Jeden den má náhrdelník, cos jí dal. Prý ho dostala od "někoho výjimečného". Ten večer si ke dřepům pustíš písničku Angel of Death od Slayer. Najdi si v posilce kámoše. Sice ti ty řeči a gesta přijdou trapný, ale nařachanci tak komunikujou, takže si budeš muset zvyknout. Ve středu posiluješ s Maxem, v pátek pro změnu s Vinem. A nezapomeň, že stojíš za hovno. Práce, posilka, jídlo, postel.

Pořád dokola. Pěst sem, louže tam. Nejdřív to jde pomalu, pak ráz naráz. Dej si cíl, dosáhni ho, dej si nový. Kup si nový oblečení, užívej si zával komplimentů. Tvá ex ti řekne, že má novýho amanta. Do prdele, já se na to vy- Ten večer v posilce uzvedneš mnohem víc, než by sis myslel. Dáš si kuřecí prso a spařenou zeleninu. Jdeš spát a zdá se ti o bezedné louži potu.

Ne. Ne. Ne. V posilce je nová holka, co dělá divný cviky na nohy, který vidíš prvně v životě. Snažíš se na ni nedívat, aby tě neměla za úchyla. Stačí chlápek v modrým tílku, co chodí naostro a okupuje věčně jeden stroj. Začínáš si všímat, že ta holka vždycky cvičí vedle tebe.

Nahodíš song a začneš dělat větší louže. V práci tvá ex všem představuje svůj nový objev a umně tě ignoruje. Je vyšší, namakanější a výrazně pohlednější než ty. Srát na to. Ten večer zvedneš dvojnásobek svojí váhy. Vyfotíš se před zrcadlem a fotku si pošleš e-mailem s předmětem: "Jsi bojovník!" Druhý den je ti z toho špatně a okamžitě ten mail smažeš.

Louže střídá louži, jíš kuřecí prsa, pracuješ, spíš dokola, dokola, dokola a dokola. A najednou přijde změna. Jeden večer neodcházíš z posilky jako poslední. Zůstala tam i holka, co dělá ty divný cviky. Oba odcházíte ve stejnou chvíli. Jmenuje se Melissa a pracuje nedaleko. Na pátek tě pozve na zdravou večeři.

Těm divným cvikům se říká výpady. Najednou se s Melissou vídáš v posilce i mimo ni. Párkrát zhřešíš na jídle a moc se nevyspíš. Ex ti v noci zavolá, ale nezvedneš to. Jeden večer vyprovázíš Melissu k autu, ale ona ti chce něco ukázat. Koukáte se ze střechy na světla v centru města. "Není to krása," zeptá se. "Všechna ta světla."

Řekneš, že je, ale že je ti z těch světel smutno, protože osvěcují opuštěné kanceláře, ve kterých není ani živáčka. Ale Melissa ti řekne, že ty kanceláře jsou prázdné jen proto, že už šli všichni domů a teď jsou spokojeně doma se svými milovanými. Podíváš se na ni a ona se na tebe usměje. Najednou cítíš tlak v hrudníku. Jednoho nedělního odpoledne chceš zaplatit nájem a najednou ti dojde, že už je to rok, cos začal cvičit.

Všechny ty uběhnuté kiláky... zvednutá kila... snědená kuřata a vypocené louže. Nebylo to tak hrozný. Najednou ti dojde, že nejde o pokoření vytyčeného cíle, jde o to trpělivě čekat a věřit, že jednoho dne bude zase líp. Změna potřebuje čas... ...a ty máš času dost.

Krok čtvrtý: Nepij ovocný džusy. Jsou přeslazený. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mi někdo prosím objasnit, jak je to s těmi džusy? Měl jsem za to, že ve 100% z koncentrátu není žádný přidaný cukr, pouze ten původní z ovoce.

Samozřejmě je mi jasné, že je tam minimum vitamínů, protože šťáva prošla pasterizací. Plné vitamínů jsou jen ty, co jsou označené jako „fresh“ (čerstvě vymačkané a nebyla z nich odstraněna a vracena do nich voda).

PS: Sračky jako Fanta nebo Caprio do džusů nepočítám - jsou to chemické sajrajty s homeopatickým množstvím ovoce.

20

Odpovědět

Ahoj synku,
vzhledem ke tvé zprávě usuzuji, že o dané problematice víš méně než málo. I když si doma ručně vymačkáš ovocnou šťávu, pořád je to pro tělo nežádoucí, zda li je tvůj cíl hubnutí. Ona zmíněná ovocná šťáva obsahuje hodně fruktózy, což je taky "cukříček" :)

01

Odpovědět

+KlukJá nepsal, že chci zhubnout, jen jsem chtěl pochopit, jaký je rozdíl mezi džusy. Z toho videa jsem to chápal tak, že je tam ještě nějaký další cukr.

Fruktóza jako taková je přece zdravější než bílý rafinovaný cukr, nemluvě o umělých sladidlech. Ostatně, kdybys při posilování nepřijímal žádnou energii a sacharidy, tak ti svaly určitě neporostou a brzo to s tebou sekne.

10

Odpovědět

Ovoce je sladký... stačí? :D

02

Odpovědět

+Karel VorelAž na to, že v ovoci jsou cukry přirozené, které jsou tělu prospěšné a neukládají se do tuků. Rafinované cukry, pokud ihned nespálíš, se automaticky přetvoří na tuk, bez jakékoliv práce...

31

Odpovědět

+AnLoAž na to že v ovoci se vyskytuje fruktosa, kterou tělo neumí rozložit a proto se pak může ukládat v játrech jako tuk ... Ovoce jako takove není špatné lidé ho jedli kdysi jedli v sezone kdy ovoce opravdu rostlo a tím pádem nabraly nejaké kila na zimu .... Dneska už toto nefunguje a i v prosinci si člověk může koupit jahody ... když sníš jabko sníš k tomu cukru a vlákninu, kterou příroda fajně vymyslela ... jednou sklenici dzusu snís ale cukr z pěti jablek zředěný s vodou ... proto se ovocé dzusy nedoporučuji ... metabolismu sacharidů podléha glukoza od toho název glykolýza

11

Odpovědět

"Motivační video" na novém levlu :D

50

Odpovědět

Ale i tak jsi "piece of s**t" :D

11

Odpovědět

Conan :D :D :D

100

Odpovědět

Ta druha byla aji hezčí, takže gg ez :D

150

Odpovědět

to udelal ten typek z pareni s conanem :DD aaron :D (conana sem tam saozrejme videl)

41

Odpovědět

Páření s Conanem? Na diakritice záleží.

150

Odpovědět

Conan tam byl asi vteřinu a dostal mě nejvíc :-D :-D

360

Odpovědět

Doporučuju vodkovou dietu. Ztratíte dva dny za jednu flašku...

141

Odpovědět

A k tomu mobil a klíče. No neber to. :D

40

Odpovědět

+MikeTo tě dovede ke cvičení, protože musíš vylézt po okapu do svého bytu.

00

Odpovědět

Nějaký video o tom jak přibrat by nebylo? :(

130

Odpovědět

Méně chlastat, více a pravidelně jíst.

45

Odpovědět

počkat až budeš starší a spomalý se ti metabolismus. Nebo žrát každé 2 hodiny 7 jídel denně i když nemáš hlad o velikosti 2krajíce chleba+. A hlavně to chce spousty času.. zatímco zhubnout člověk můžeš i za 2 měsíce, tak nabírání svalové hmoty je otázka let.

11

Odpovědět

+kokos"Zhubnout člověk můžeš i za 2 měsíce" ? Koľko ? 15 kilo ? :D Naberanie a zhadzovanie podľa mňa zaberá približne rovnako. Začni mesiac chodiť do fitka a jesť nadpriemerné množstvo stravy a priberieš do mesiaca 3 kilá bez problémov. Začni behať a zdravo sa stravuj a tiež viacej ako 3 kilá bez joja do mesiaca nezhodíš. Samozrejme to záleží človek od človeka, každý máme trošku iný metabolizmus.

13

Odpovědět

Sakra, pivo a džus je jediný co kromě vody piji.

200

Odpovědět

100% to sedí na mňa, až na to, že už je to rok a pol, čo cvičím a žiadna Melissa... Preboha vzdal som sa piva, čo musím ešte urobiť?

311

Odpovědět

Nečekat, že ona příjde za tebou?

293

Odpovědět

nepít džus

10

Odpovědět

Začal jsem cvičit pravidelně a hlídat si svou stravu před 2 měsíci. i když je to stále boj, abych se dokopal každé ráno si zacvičit hned po tom, co se probudím, tak na sobě už vidím obrovské pokroky :)
Má fyzická kondice se zlepšuje a nemůžu se dočkat co ze mě bude na konci tohoto roku :)

Je to boj, ale stojí to za to... jděte do toho! :)

81

Odpovědět

Zkus někdy potom P90X. :D ten první, ne tu dvojku a trojku co přišla potom. Když jsem s tím začal (několik měsíců potom co jsem taky začal víc hlídat stravu a pohyb), tak to bylo neskutečně hrozný, tep občas 170-180, člověk ležící na podlaze nemohoucí vstát. :D No prostě opravdu extreme, ale vždy když jsem dokončil tu hodinku úpornýho cvičení (nejlepší bylo posilování nohou a plyo :D), tak jsem se cítil jako kdybych za tu hodinu dosáhnul něco obrovský. :D Už po těch třech měsících byl ten rozdíl hlavně ve fyzičce obrovskej a výkon/metabolismus na maximu (samozřejmě zhledově jsem se nemoh ani zdaleka srovnávat s těma co jsou na videu, ale kdo by to taky čekal žejo :D možná kdybych to dělal rok a ne ty 3 měsíce). Rozhodně to není na ráno (člověk by asi v půlce odpad bez pořádný zásoby energie), ale pokud chceš výzvu tak můžu jen doporučit do toho! :D

00

Odpovědět

Tvl když jsem tam viděla Conana málem jsem šla do kolen :D

691

Odpovědět

Asi bych se nedostal přes první krok :-D

351

Odpovědět

Mám rád pěkné scifi po ránu. :-) A ten vysoký olfactophilik mi někoho připomíná. :-)

82

Odpovědět

Přečti si popisek. Tak velký sci-fi to zase nebude, i když se to samozřejmě "nepodaří" každému. ;-) Aaron shodil skoro 40 kilo: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3254549/Gamer-shed-80lb-reveals-dumped-drove-gym-self-deprecating-rant-sweeping-internet.html

71