Conan recenzuje SkyrimCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 316
Počet zobrazení:17 646

Dnes vám představujeme první video z Conanovy série zvané Bezradný pařan (Clueless Gamer), ve které si bere na paškál aktuální herní hity a snaží se je recenzovat. V anketě na Facebooku jste si vybrali, že byste nejradši viděli recenzi populární RPG hry Skyrim, takže vám ji dnes přinášíme. Kdo ale čeká nějaké videoherní detaily, ten se bude muset spokojit jen s faktem, že Conan nikdy hry nehrál, a proto se místo levelování bude snažit sbalit jednu z obyvatelek tohoto fantasy světa a stát se největším vrahem slepic.

Přepis titulků

BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM V poslední době jsem hrál a recenzoval populární videohry jako takovou službu pro naše hráčské fandy. Říkal jsem si, proč to nezrecenzovat? To by bodlo. Pro naši další recenzi jsme vybrali superpopulární Skyrim. Všechna děcka o tom mluví, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet. Tady je, dámy a pánové, moje recenze Skyrimu. Ahoj, tady Conan. Jak asi víte, ve hrách se moc nevyznám, nemám je moc rád, nikdy jsem je nehrál. A proto jsem se rozhodl, že je budu recenzovat a hodnotit.

Dnes budeme hovořit o Skyrimu, prý je to velice populární. Je to Elder Scrolls V, to jen pro vás kluky, dobře vím, že jste všichni kluci. Můj kámoš Aaron Bleyaert mi s tím vypomůže. - Hraješ Skyrim? - Hraju ho hodně. - Takže začínáme. - Vypadá to, že sedím na káře, která jede zamlženým lesem. Je to vážně překrásná krajina, nějaký developer by tu určitě postavil sjezdovku. Na začátku si vytvoříme postavu, můžeš si udělat vlastní.

Tady jsou všechny možné rasy, tohle je Nord. Ten vypadá jako šampónskej vyhazovač ze Sunset Stripu, kterej mi říká, abych šel dál. Fajn, tohle je Vysokej Elf a tohle je Temnej Elf. Takže jeden Elf je na výši a druhej v depresi. - Nechci bejt zdeptanej Elf. - Co takhle kočičí muž? - Proč ne? Klidně budu kočka. - Tak teď musíme vybrat jméno. Jsem víceméně kočka, takže chci být "Pan Mourek". To zaseje strach do srdcí obyvatel Skyrimu.

- Teď si upravíme vzhled těla. - Sex? Ano. - Barva kůže? - To je fuk, udělej to podle mě. - Váha? - Jak chceš, proleťme to. Jakou chceš barvu špíny? Tady je hned jeden problém, přílíš mnoho možností. Před chvílí jsme byli v krásným světě a teď dělám daňové přiznání. Tvar očí - jako kočka. Barva očí - jako kočka. Výška očí?

To je šílenost. - Můžeme jít dál? - Už to máme. - Tady jsem, Pan Mourek, kočičí muž. - Teď jsme ve městě jménem Bílý průsmyk. Bílý průsmyk? To je celkem rasistický jméno. - Asi nějaká uzavřená komunita v Bel Air. - Ona vlastně okolo je taková zeď. Promluvme si s touhle ženou. Zezadu byla sexy! Bože, to je hrůza! Počkat, kdo to mluví? Ta zní dobře, atraktivně. Až si vydělám dostatek peněz obchodováním s karavany Khajiit, koupím si Bannered Mare od Huldy.

Řekla jsem jim, že se stanu nejlepší obchodnicí ve Skyrimu. Je sexy a ještě výdělečně činná. Prý mi pomůže začít, když mu přinesu mamutí kel. Jeden mamutí kel tu pro tebe mám. Když mi ho přineseš, naučím tě pár věcí o obchodu. Musíš jí přinést mamutí kel. Víš, co se mi teď líbí?

Ta trapná pauza. Tohle jsem já na střední. Čeká, že řeknu něco chytrýho, ale já nic neříkám. Tý holce za ní je jasný, že jsem blb. Ona pořád čeká na nějakou hlášku, a já stejně neříkám nic. - Musím pryč. - Červeným tlačítkem. Tohle chození musí přestat. Jak zabiju tohohle chlápka? Sleduj. - Udělal jsem to? - Ne, takhle ne. Otoč se... Rychle, tím nahoře.

Udeř je tím kyjem. Tím pravým... Podrž... Zabili tě. - Co jsem udělal? Zabili mě tak rychle. - Vážně se naštvali. Chyba byla asi v tom, že jsem zaútočil na válečníky a oni mě rychle zabili. Rád bych šel na farmu a útočil na bezbranný lidi. Chci zabít slepice a tak. Netuší, co se na ně řítí.

Okusí Kyj Gandolu. - Molag Balu. - Vážně? Musels mě opravit? - Co to je? - Slepice. - Tak na ně. Neletí pryč. - Otoč se! - Kdo mě zabíjí? - Tenhle chlápek. To je stráž! Doleva! - Zabil tě. - Cože? Zabil mě? Jen jsem vyplašil slepici, nezasloužil jsem si smrt. Co je zač?

Zakřičel jsem na slepici, co překážela v cestě. Přiznávám, že to bylo trochu debilní, ale nezasloužil jsem si umřít. - Chci někoho zabít. - Mám nápad. Nováček - Teď to bude jednodušší. - O hodně jednodušší. Mám teď spoustu zkušeností a všichni ostatní jsou pitomci. - Červený tlačítko. - Chci s někým úspěšně bojovat. Je tady nějaká slepice? Dostaň ho!

Možná si skoč na kafe, tohle chvíli potrvá. Fajn, zkusím dostat tu holku a přinesu jí mamutí kel. Vydávám se tedy na místo, kde jsou mamuti. - Co to je?! - To je mamut. Pěkně, trefils ho. - Počkej, pomůžu ti doplnit zdraví. - Pomoz mi bojovat! Bojuj! Zab ho! Zab toho mamuta! Jestli mi pomůžeš získat ten kel, bude z tebe ultimátní dohazovač.

Ta holka bude má. Jsme na špatný straně, má obrovský kly. Na takový věci musíš od zadku. - Zabili jsme ho! - Teď ten kel. Chobot, ne díky. Kel! Dobře, jak se vrátíme k té sexy holce, která chce kel? Mám tu totiž jednoho kla. - Je to ona? Chci se vyhnout tý zrůdě. - To je asi ona. Áčkem.

A je to. - Tady máš kel. - Áčko. Děkuji. Tohle snad konečně upoutá jeho pozornost. Jednou se možná sama stanu členem karavany. Děkuji? Jak jsem slíbila, ukážu ti pár věcí týkajících se smlouvání, aby ses nenechal obalamutit nějakým proradným kupcem. To jsem nechtěl. Nedá se nějak urychlit náš vzájemný vztah?

Je jak holka, co jsem vzal 15x na večeři do dobrých restaurací, ale vždycky to skončí poděkováním a pusou na tvář. Ne... Sbohem? Vzalas mi kel! Máš můj kel! A teď se mnou mluví on. Super. Zab ho. Pociťte hněv Pana Mourka! - Conane, řekni, co si myslíš o Skyrimu.

- Skyrim na mě zapůsobil pozitivně. Na stupici od 1 do 166, kde je 166 celkem průměr, 1 je celkem průměr a všechno kolem 80 je celkem průměr, 17 je vážně dobrý, když přidám římské číslice, dal bych tomu: Díky, Skyrime. Teď mě omluvte, půjdu zabít pár slepic a možná zapálit motýla. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Are you having a headache because of the messy toys of your children? Or simply want to find something to play in your spare time? https://sudoku247.co will be a great choice for you! For you, adults, this is a store of highly entertaining games, for children, this is also a place to learn and practice some pretty good skills!

00

Odpovědět

Man, I really enjoyed watching this Conan's series called Clueless Gamer - it is so amazing how people with no video gaming experience reviews such a fantastic game. There are a lot of comments that I laugh so hard, I wish I was this happy when playing this games. play full pc version online of hero wars game here https://chrome.google.com/webstore/detail/hero-wars/coggdjngfiedekcijnobmaplpemeeaoj and start building your defenses to protect your resources and kingdom. Granny: Chapter 2 on Chrome Web Store (FREE) https://chrome.google.com/webstore/detail/granny-chapter-two/dengnimbibgdnaolmpaehmbohpibpjda is highly recommended if you are a horror game fans

00

Odpovědět

My friend's blog I have read, I am very impressed with your blog, I hope you will have more blogs or more articles to bring to readers.
https://vex-3.com

00

Odpovědět

Skyrim je fajn ale na Morrowind nemá.

10

Odpovědět

lol

198

Odpovědět

Recenzia zabavna, ale hra vyzera strasne.

2591

Odpovědět

Kurňa ten Conan je marnej jak maďarský bubny :D já bych toho chlapa musel po minutě uškrtit :D docela sem se nasmál..doufám, že přeložíte i recenzi Hitmana - to je taky kvalitní materiál :)

260

Odpovědět

Chystám se na ni. :-)

230

Odpovědět

44XXXIVIV - Docela přesně Skyrim ohodnotil :D

241

Odpovědět

Úsměvné, ale jinak o ničem.

1939

Odpovědět

Haha :D Tak to je jedinej poziitivni důvod vzniku teto hry :d Conan na ni udelal super recenzi :d Jinak to stoji za prd :D

2270

Odpovědět

Skyrim jsem nikdy nehrál, ale po téhle recenzi jsem ho chtěl zkusit. Hrát ho ale stejně nebudu, protože mě RPG nebaví.
Jináč Conan super jako vždy a překlad je taky parádní. Jen tak dál a držím palce.

199

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=5XLrtLsGt_g&feature=g-u-u doufám, že bude následovat. nasmála jsem se ještě víc než u Skyrimu :D

182

Odpovědět

Po tomhle si tu hru musím koupit, dík Conane :D

188

Odpovědět

Viac Conana o hodne viac je proste bozi showman :)

180

Odpovědět

"Pociťte hněv Pana Mourka!".. to mě dostalo :D :D

252

Další