Motivační náložKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:683
Počet zobrazení:12 022

Potřebujete motivaci? Key a Peele vám dnes ukážou, jak to může dopadnout, když se hráči amerického fotbalu před zápasem motivují a trochu to přeženou...

Přepis titulků

Chlapi, chlapi, počkat. Stůjte! Poslouchejte, poslouchejte mě! - Tak co? Jste připravený? - Jo! - Moje řeč! Víte, co vám řeknu? Další šanci nám nikdo nedá! - Jo! Dneska musíme hrát do posledních sil! - Přesně! Na tenhle zápas jen tak nezapomenou! - Jo! - Jdem na to! - Jo, jo, jo, jo! Nikdo nás nezastaví! Kvůli tomuhle jsme tak dřeli!

Teď si musíme vzít, co nám patří! To my jsme přece jedničky! Jsme ti nejlepší z nejlepších nejlepších z nejlepších! Nikdy si od nikoho nenechte namluvit opak! Selhání nepřichází v úvahu! Musíme jim ukázat, že se nám nikdo nevyrovná! Přišel náš čas. Přišla naše chvíle!

A nenecháme se o ni připravit! Jsme přece tým. Musíme táhnout za jeden... provaz! Jste pro mě víc než rodina! Jste moji bráchové. - A tak to zůstane navždy! - Na mě se můžeš spolehnout! Stejně jako já na tebe! Letos nás čeká Super Bowl!

Tenhle rok patří nám! Je to náš osud! Co? Musíme hrát stejně jako hrajem celou sezónu! Když se budem držet toho, co jsme si trénovali... nikdo nás nezastaví! Když si budeme věřit, dokážeme cokoli! Hrajte, jako by to byl poslední zápas vašeho života. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková dlouhá předehra a nakonec se žádný zápas nekoná...
Ale jinak dobré video :-)

402

Odpovědět

ouuuuuuuuu!!!

61

Odpovědět

Zdá se to jenom mě nebo ten kdo přeletí přes stůl v čase 1:01 není Peele?:-)

271

Odpovědět

Well, that escalated quickly...

202

Odpovědět

Na konci Beethovenova symfonie č.7 druhá věta. Stačí dva takty a ten s**t poznám.

1422

Odpovědět

Pochvala překladateli za název videa :D

1300

Odpovědět

Po tom noži jsem čekal spíše pistoli, ale i tak super. :D

792

Odpovědět

Od 30 sekundy :)
https://www.youtube.com/watch?v=PkzFMfCamdU

97

Odpovědět