George R. R. Martin prokrastinuje

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:756
Počet zobrazení:8 509

Autor Hry o trůny George R. R. Martin si s psaním dává hodně načas a bývá díky tomu fanoušky často kritizován. V tomto komediální skeči z kanálu Mint Comedy se dozvíte, jak je to doopravdy.

Přepis titulků

Tak, Georgi, jdeme na to. Je čas napsat knihu. Hra o trůny, Hra o trůny, Hra o trůny... Georgi, necháváš se rozptylovat! Soustřeď se. Jak se ta nová kniha bude jmenovat? Tanec s draky... Skvělé!

Ne, ten jsem už použil. Svačina se lvy! Vzpínající se poníci! Pán šelem! Čaj s tygry! To je hnus. Čaj s gepardy! Pánové krému! Cesta ke vzpomínkám. Dogtown a Z-Boys! Jamba Juice! Call of Duty: Black Ops 2! Call of Duty miluju.

Georgi, teď máš psát! Dobře, Georgi, nenech se rozptylovat. Páni, ta epizoda Skandálu byla dobrá. Teď zpět do práce. Co se doteď vlastně stalo? On umřel? Tak brzo? To jsem vážně napsal? Ona taky zemře?

Jo tak, zemřou všichni... Páni! To je tvrďák. To si děláš srandu? Tohle je dobré... Tohle jsem napsal? Aha, tohle ne. On umřel? Brumbále, to ne! Call of Duty!

A už jedeme. Měl bych zavolat kvůli té kabelovce. Khaal of Duty. Jako Khaal Drogo. Sledujete Hru o trůny? Je to chlápek z Hry o trůny. Někdo zavolejte na 112! Píseň ledu a ohně je na parketě!

Právě jsem tě potkal a je to šílený, ale jsem drak, tak si zatanči s draky. Zaútočte, já vás budu krýt. Moje stráž začíná. Chci tě sníst-sníst-sníst od hlavy, vráno! Chci chci tě sníst od hlavy až k patě, vráno! Chci dělat... Tenhle týden jsem vlastně chtěl jít do posilovny.

Zatleskej, pokud se cítíš jako hra bez trůnu. Zatleskej, pokud se cítíš jako střet bez krále. Do hlavy! Do hlavy! Nebuď draka! Píseň ledu, píseň ohně, píšu Hru o trůny. Jo, tady jsem byl. Skvěle. Stránky, stránky, stránky... Co kdyby zemřela Arya? Co kdyby zemřela Brienne?

Co kdyby zemřel Jerry? Mám tam Jerryho? Vezmu vlajku, lidi. Vezmu si, co je mé, ohněm a krví! Vytvořím Jerryho a pak ho zabiju. Co když pana Burnse postřelilo dítě? Co jsem to vlastně dělal? Lidi, bacha, přichází zima.

Na králově cestě ke Zdi! Až se mi zpotí koule! Psaní je zábava. Abych s tebou, holka, byl, zachoval bych se jako hajzl. Hej, hej, hej, jako Dračí kámen! Sakra... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, dobrý, jen teda si nemyslím, že Brumbál umřel v Relikviích smrti, ale ok :D

10

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že mu to fakt dlouho trvá... začínám mít pocit, že tohle video je pravdivý :D

60

Odpovědět

Legen...počkej si...dární!!!!! :D :D :D

40

Odpovědět

Já u toho skoro brečel smíchy :D

110

Odpovědět

Upřmně, nikdo není povinnen něco dělat, máme svobodu. A už vůbec vám není nikdo zavázán.
Tak dejte Gergeovi už konečně pokoj, i kdyby to dopsat odmítl...
Prostě je to jeho život, a být jím v jeho věku, tak bych se taky věnoval radši rodině, než psal knihu jen proto, že to publikum VYŽADUJE...

2523

Odpovědět

Hele Mithrile proč je v 01:40 v titulkách napsáno 112 když tam říkají 911 ? myslíš si že sem chodí jen lidi co neví jaké číslo používají záchranáři v Americe ? nebo máš něco proti americe ?

658

Odpovědět

To máš to stejné jako s překladem třeba... Shreka. Gingerbread man a Muffin man byli vyměnění za Jeníčka a Mařenku a včelku Máju. Proč? Protože se musí počítat s tím, že ne každý český divák bude znát americké věci. Když překlad do češtiny, tak většinou i s českými reáliemi, to je standard. :)

463

Odpovědět

+hAnkoNa Shreka ti kašlu, tam je překlad jasnej protože jsou to jména a víc lidí si zapamatuje české verze, ale sežeň mi člověka kterej v dnešní době neví na jaký číslo se v americe volá když potřebuješ záchranáře, hasiče nebo policajty, to už tam může rovnou napsat 150 když v tý písničce zpívá o ohni, aby to bylo přesnější, 112 je německé číslo, které převzaly ostatní evropské státy.
Telefonní čísla stejně překládá jen blbec.

556

Odpovědět

Riešiš blbosti .... nie aby si bol vďačný za video ty si nájdeš dáku blbosť a ako dáky hnidopich tu knúraš a knúraš nabudúce urob preklad ty alebo buď ticho lebo nikoho tu nezaujíma či je tam 112 alebo 911 a ak si sa chcel ukázať aký si chytrý že vieš aké číslo používajú v USA tak to ti gratulujem .

252

Odpovědět

+DanteEM4CZ : "sežeň mi člověka kterej v dnešní době neví na jaký číslo se v americe volá když potřebuješ záchranáře, hasiče nebo policajty"

Ten nekritický optimismus znalostí českého národa ti trochu zavídím, bohužel pro tebe to ani není nic dobrého a je to jediné, co se ti závidět dá. Očividně jsi člověk se zakrnělou schopností empatie a pošetilou touhou předvést své inferiorní intelektuální schopnosti. Doporučuji ti se pro zachování alepsoň zbytku důstojnosti dále k tématu nevyjadřovat.

201

Odpovědět

Prostě jsem použil český ekvivalent toho čísla. Nic víc za tím nehledej.

321

Odpovědět

Žádné takové, Georgei, nech Aryu, Brienne i Jerryho na pokoji, ty mám ráda! :D

264

Odpovědět

No to call of duty se mi k němu nějak nehodí. Opravdu ho hraje nebo ne?

214

Odpovědět

Jerry byl top :D

190

Odpovědět

Vytvořím Jerryho a pak zabiji Jerryho to mě dostalo :D

701

Odpovědět

Nejlepší je ten jeho smích. :D

290

Odpovědět

Přišlo mi to docela trapné :-/

4370

Odpovědět

Docela sem rád že ty knihy nečtu :D To čekání by mě zabíjelo asi :D

1122

Odpovědět

tak te zabiji čekaní na seriál

314

Odpovědět

+poslitomneNo rok čekání jde ale jak dlouho se čeká na knížku ? :D

11

Odpovědět

*jsem

316

Odpovědět

Ani bych se nedivil jestli tkhle vypada jeho pracovni den... snad to zvladne dopsat :-D

610

Odpovědět

Chudák Jerry a mě se ta postava začínala líbit :D

1602

Další