Žabák Kermit zpívá dětem

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:279
Počet zobrazení:5 883
Dnes vám přinášíme krátký animovaný skeč z dílny kanálu jacksfilms. Žabák Kermit, známý to hrdina z maňáskové partičky The Muppets, se rozhodne zazpívat dětem pár "hezkých" písniček. Brzy však vyjde najevo, že si zřejmě zrovna neprochází nejšťastnějším obdobím v životě...

Přepis titulků

Nazdar, děcka. Zazpíváme si pár čupr dupr písniček! Jééé! Omlouvám se. Asi mi v krku... kváká žába. Začneme starší, ale dobrou. Zpívejte se mnou. Největší radost mám, když si představím vaše mrtvoly. Co je?

Proč na mě civíte jak banda kreténů? No nic, v pohodě. Mám tu jinou písničku. Jééé! A ticho bude! Ticho! Celý svět ohluchne, až vás uslyší řvát. - Co je? Proč brečíš? - Nebrečím. "Nebrečím." Jasně. Jak se jmenuješ? - Jason. - Budu ti říkat Billy. Copak, Billy?! Bylo to na tebe moc drsný, Billy?!

Tak to pardon! Ale život je drsný, když si vezmeš svini, Billy! Tím myslím doslova! Napadlo tě, jak spolu asi svině a žabák chrápou, Billy?! Je to na prd! Tragédie pro obě strany, Billy! - Ach, Kermíku! - Ticho! To se moc nepovedlo. Nevykročili jsme tou správnou nohou. Zkusíme to znovu, fajn? Až s vámi skoncuju, vaše těla už nikdy nenajdou.

A i kdyby našli... zbydou už beztak jen zuby. Páni, to byla bžunda! Užívejte si dospívání. Čeká vás procházka růžovou zahradou! Jak jinak! Byli jste skvělí. Dokonce i ty, Billy! Ne, ne!

Víte co? Přihodím ještě jeden song do foroty. Jak by bylo na světě krásně, nebýt všech těch menšin. Jééé! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Zmizte!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To ... nemá chybu !!! :-D

150

Odpovědět

Pokaždé, když řekl Billy, tak jsem se musel zasmát. :D Zatím moje nejoblíbenější video od Jacka.

263

Odpovědět

Souhlas s poslední písničkou...

6430

Odpovědět

Sranda, že to říká zrovna ČERNÝ strážce :D

Ale příště né tak nahlas, nebo tě místní pokurvení humanisti zajebou červenýma palcema do země.

213

Odpovědět

Pripomels mi ten plakat z Legend of Neil "Genocide - because some races are so annoying"
http://jyxo.info/uploads/59/594160051c21f2012ff4d39b4a09cb140261b685.jpg

40