Velryba v depresi

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:4 831

Viděli jste někdy velrybu v depresi? Ne? Tak dnes máte skvělou příležitost. I když vlastně ne tak docela, neboť je tento krátký klípek plný nečekaných zvratů. Příjemnou zábavu ;-)

Přepis titulků

VELRYBA V DEPRESI Zdravím, pane velrybo, co se děje? Abych byl upřímný, mám celkem depresi. To je mi líto. Zkoušel jste si zaplavat? Jo, zkoušel jsem si zaplavat. A zkoušel jste sníst nějaký plankton? Jo, zkoušel jsem sníst nějaký plankton. No, to je asi tak všechno, co může velryba dělat, že?

Jo a nic z toho nepomohlo, pořád mám depresi. A víš co ještě? -Co?-Tohle je přepadení, dej mi svý podělaný prachy! -Páni, to je ale zvrat...-Řekl jsem naval prachy, zmrde! -Vážně netuším, co se tu děje.-Nemám depresi, to bylo jen na oko. -Hej, ani nevím, jestli můžou mít velryby depresi.-Dobrá, dobrá, nechci žádné problémy. To máš sakra pravdu, že nechceš problémy.Já jsem velryba. Víš, jak jsou velryby velký? Lidi velryby používají jako synonymum keslovu obrovský. Tak velký jsou! Dobrá, dobrá, ale musím ti něco říct.

-Jsem polda v přestrojení a tohle je zátah!-A sakra, to je v háji Takže jak to s tebou půjde?Po dobrém, nebo po zlém? Nemůžu jít do vězení. Víš, co dělají velrybám ve vězení? Nic, protože jsou velryby obrovský,ale stejně to je nepříjemný. No možná to půjde nějak udělat mimo záznam. -To bych ocenil, mám lístky na zítřejšího Fantoma Opery. Takže co kdybys mi dal všechny prachy,co jsi ukradl a budeme předstírat, že se to nikdy nestalo? To zní rozumně.

Teda, až na to, že nejsem zloděj! Jsem policista z vnitřních záležitostí, co vyšetřuje policejní korupci! No tak to já mám překvápko pro tebe! Nejsem polda, dělám u friťáku u Steak 'n Shake. Upřímně, moc nechápu, co to pro nás znamená. Překlad: Tearonwww.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wtf?:D 10 :D

200

Odpovědět

haaaahhhaaaa tak ten konec mne vazne dostal

182

Odpovědět

nejsem polda,delam u fritaku kks to je prca

183

Odpovědět

:D Heh, u friťáku :D

183

Odpovědět

hafooooo!

182

Odpovědět

to je bomba u friťáku :D

184

Odpovědět

Tak to jo.Super

182

Odpovědět

Hodně dobrý, hodně dobrý… :D

181

Odpovědět

pěkný

180

Odpovědět

Jo, já z toho taky nemůžu. :-D

180

Odpovědět

tak tohle mě dostalo :-D

180