Zrcadla a idioti

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 000
Počet zobrazení:13 275

Fungování zrcadla by mělo být jasné každému, kdo vychodil základní školu, nemyslíte? Ale podle tohoto videa očividně ne. Neviděl bych to jen jako americký problém, ale i u nás se na Facebooku můžete setkat s takovými lidmi. Máte s tím zkušenost?

Přepis titulků

Poznámka pro sebe: Obklopen idioty! Kdykoliv si myslím, že jsem viděl hranice lidské blbosti, tak mi dokážou opak. Jak už jsem řekl, idioti jsou mistry v idiocii. Dneska vám ukážu skupinu lidí, kteří nevědí, jak fungují zrcadla. Tady vidíte nějakého chlapa... Absolutně netuším, kdo to je. Viděl jsem to jako příspěvek na Facebooku. Je tu chlápek, který dřív byl tak trochu při těle, ale hodně zhubl. A jak jste si mohli všimnout, jeho tetování vypadá, jako by se přesunulo z jedné strany na druhou.

Pokud máte fungující mozek, tak vám trvalo asi 0,00000000000000000000000001 sekundy než jste si uvědomili, že první fotka je focená přímo, a druhá je fotka zrcadla a zrcadla věci převrací. To dělají, dámy a pánové. Ale podle těchto lidí to nedělají! Fake, tetování je na druhé straně.

Tetování jako kouzlem nezmění strany, ani kvůli zrcadlu. To jste všichni tak pitomí? Photoshop. Miluju, jak to tetování změní stranu. Vůbec to není fake... Sally, tetování je na jeho levém prsu a pak na pravém. Jsi důvodem, proč už nechci žít na téhle planetě. Tetování je na špatné straně. Tomuhle neuvěřím. Jeden chlap je černoch... Ne, není černoch, je jen víc opálený a je uvnitř, kde je větší tma.

Takže jsi blbec. Tetování je na opačné straně a on je nižší. Jak víš, že je nižší? Porovnáváš jeho výšku ze dvou fotek? Víš, že tohle z fotek nemůžeš, kurva, zjistit? Předtím, než to sem dáte, měli byste se na obrázek podívat. Tetování je na druhé straně. Photoshop.

Tetování je na druhé straně. LOL Tetování se přesunulo? Fake. Hahaha Ani ta fotka není pravá. Tetování nesedí. Můžete vidět, že tetování na první fotce není na pravé straně hrudníku, protože není vidět pod jeho podpažím. Na druhé to můžete vidět, protože je vidět na vnitřní straně na spodní části jeho hrudníku. O čem to kurva vůbec mluvíš?

Zkurvení retardi tu píšou, že je to focené v zrcadle. Tetování je ale pořád na opačné straně, čůráci. Deset podělaných palců nahoru. Deset podělaných palců nahoru pro ten zkurvený komentář od idiota, který neví, jak fungují zrcadla. Idiota! 15 palců nahoru pro tenhle komentář. Není to stejný chlap.

Ani v zrcadle nemůže tetování změnit strany. Nalevo je nalevo a napravo je napravo. Zrcadlo nedokáže zázraky. Není to žádný zkurvený zázrak! Není to zázrak! Není to žádný zkurvený zázrak. Je to zrcadlo! Zrcadlo převrací obraz. Copak tomu nerozumíš? Dobře... Tenhle se dokonce snaží, aby jeho blbost zněla vědecky.

Tetování je na opačném prsu, bez ohledu na zákon odrazu. Myslím, že Gym Memes by si měli pořídit brýle nebo čočky. A nebo se naučit zákon odrazu. Takže je tu skupina idiotských internetových detektivů, těch nejotravnějších kokotů na internetu, kteří se pořád tak neuvěřitelně povyšujou, protože si myslí, že mají pravdu, i když se naprosto pletou. A dovolte mi to právě teď dokázal.

Ani by to nemělo být dokazováno, protože byste to měli vědět sami, když celý život žijete na planetě se zrcadly. Ale dovolte mi to dokázat, abyste viděli, jak blbí jste. Hej lidi, koukněte se na moji vytetovanou hvězdu na mém velkém chlapském prsu. Podívejte! Proboha, je na druhé straně! Jak je to možné? Jak to, že změní stranu, když začnu natáčet zrcadlo? Víte, co to je, dámy a pánové?

Je to kouzelnický trik. Je to kouzelnický trik pro idioty, kteří nevědí, jak fungují podělaná zrcadla. Vítejte na Zemi, mějte se dobře! Můj ty bože, to musí být nějaký zázrak! Jak je to možné?! Na jednom obrázku to vypadá, že je na mém levém chlapském prsu, na druhém to vypadá, že je na pravém chlapském prsu. Proboha!

Jak je to možné? Jak je to možné? Je to možné díky kouzlu zvanému zrcadla. Je to kouzelnický trik pro idioty, kteří neví, jak fungují zrcadla. Bože, dostaň mě z téhle podělané planety, prosím! Mimozemšťané, přileťte a uneste mě! Dostaňte mě pryč od téhle jednoduché rasy imbecilů, děkuju! Děkuju.

Vesmírní dobyvatelé, uvítám vás jako své nové pány. Už je mi to jedno. Pamatujte, až příště skupina lidí zemře při nějaké hrozné tragédii, a vy si řeknete, jak hrozné to je, tak si vzpomeňte na tenhle den, kdy jste viděli 15 palců nahoru u komentáře, který jednoduše nechápe, jak fungují zrcadla. Pamatujte, že až příště půjdete po ulici, tak spousta lidí okolo nechápe fungování debilního zrcadla!

Dobře. Vyrovnejte se s tím! Udělejte to... Uložte si to do zvláštní části mysli, abyste si zapamatovali, že spousta lidských bytostí kolem vás očividně neví, jak fungují zrcadla. Tohle se nedá komentovat. Tohle ani nemůžu komentovat, abych ukázal, jak hloupé to je, můžu říct už jen tohle: "Neví jak fungují zrcadla!"

Neví jak fungují, ale nejen to. Ale jsou tak arogantní a povýšení, jako by to věděli. Víte hovno! Jste zkurvení idioti a čím dřív si to uvědomíte, tím dřív se pohneme dál a budeme šťastní. Dobře? Dobře, dobře, dobře... Teda ne že bych byl šťastný z toho, že žiju na stejné planetě, jako vy, idioti.

Idioti, kteří netuší, jak fungují zrcadla. To mě vážně poser... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (90)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

necakal som ze aj pri takom videu sa najdu komentare idiotov spomenutych vo videu

PS: ty vole ako to urobil to s tym zrkadlom?

11

Odpovědět

PĚTICÍPÁ HVĚZDA ZNAMENÁ CO ???

04

Odpovědět

Úplně by stačilo, kdyby ten příklad s hvězdou demonstroval na obličeji...

331

Odpovědět

Má pravdu ale vypadá že je jede na perníku. :D

280

Odpovědět

Každýmu z nás se asi občas stane, že napíše nějakou blbost a uvědomí si to až později.
Navíc, i kdyby byli tak hloupí, tak nemůžou jen tak přijít do obchodu a koupit si výkonnější mozek.
Smát se lidské hlouposti je jedna věc, ale udělat o tom takovéto video značí komplexy a potřebu je nějak kompenzovat, v tomto případě tak, že si dokazuje, že je v něčem lepší, než pár dalších lidí.

2770

Odpovědět

Ne, prostě ukazuje na lidskou stupiditu a hloupost a dělá si z ní p***l.

10

Odpovědět

+HFfondNemůžeš napsat „ne” a následně souhlasit s tím, co jsem napsal... :D

01

Odpovědět

I když má pravdu, nelíbí se mi jeho styl vyjadřování. A když shodí to triko a potřese si prsem...brrr. Neboduji pro silnou podjatost. :o)

2644

Odpovědět

mohli by jste prosím přeložit jednoho z jeho ateistických videí.

204

Odpovědět

Že jsou lidi blbí je jedna věc. Že jsou arogantní a považují svůj názor za jediný správný je druhá věc. A ta druhá se týká i toho nasranýho ubožáka, co to video udělal. A ani si asi neuvědomuje, že dělá přesně to, co ti troubové v těch komentářích.

2189

Odpovědět

A ani si asi neuvědomuje, že dělá přesně to, co ti troubové v těch komentářích.

A co teda dela? Ja myslim, ze dela docela spravnou vec. Takovadle demence je vsade a cloveku se z toho chce blejt. Kdyz ten clovek napise takovej blabol a pak ho jeste obhajuje az do krve, tak to by clovek vytekl nebo natocil takovy video a doufal, ze se na to ten dement koukne a zamysli se nad tim, ze je fakt blbej a mozna se pouci. Ale na to je clovek moc hrdej, aby priznal, ze je idiot. To radsi bude delat dementa jeste vic tim, ze bude delat jeste vic chytryho.

263

Odpovědět

a už jsem se bál že nikdo nespochybní svoje pochybnosti :D

197

Odpovědět

To je můj člověk.. Přesně takhle reaguju, když něco podobného vidím.. Zrovna nedávno jsem viděl na fb nějakou holku, která zhubla a bylo tam tísice komentářu ve stylu "fake, tetování na druhé straně"

Lidi jsou fakt debilní z***i.. navíc když jim to napíšeš, tak dělají debila ještě z tebe, že si ?***k a nepoznáš fejk

337

Odpovědět

To jsou ale pořádný "man tities" :D ale aspoň teď vim jak funguje zrcadlo.

212

Odpovědět

Není to tím, že by na světě bylo víc idiotů, ti tu byli pořád, jen jim byl poskytnut mnohem větší prostor pro seberealizaci. Dřív mohli svou demencí oslňovat jen nejbližší okolí, dnes jejich "genialita" díky internetu "září" na nás na všechny. Jinak souhlasím s ním, ale mám pocit, že to přece jen trochu přehání. Taky není středem vesmíru.

201

Odpovědět

no nakonec jsem se musel zaregisrovat..

tohle video umí udělat z idiotů ještě větší idioty. :D
umíte si představit kdyby fungovalo zrcadlo podle něj kolik by bylo dopravních nehod ? :D
holky by si nedali ani makeup :D

prosím než budete komentovat nebo hlasovat zajděte si do koupelny a zkuste si to.

21105

Odpovědět

Tak nakonec si do mě zasel sémě pochybností a já se vydal do koupelny pro vlastní výzkum :D. Nakonec musím usoudit že autor videa měl, pravdu a ty budeš mít zřejmě jedno z těch kouzelných zrcadel ;)

241

Odpovědět

V tom videu to je opravdu správně řečené, musíš to hlavně brát z pohledu tý kamery a né ze svýho.

214

Odpovědět

zabi sa..

225

Odpovědět

Ahoj, jsem docela rád, že jsi zmínil kolik by bylo dopravních nehod, protože teď mi v hlavě šrotuje proč mají teda sanitky napsáno zrcadlově AMBULANCE. Ano mají to tam napsáno zrcadlově, aby řidiče to mohli při pohledu do zpětného zrcátka přečíst :D:d

230

Odpovědět

Mě ani tolik nejde o to tetování na prsu, spíš jako to na rameni :D vim jak funguje "z******? zrcadlo". Ale je tam poněkud víc faktorů, proč je ta fotka fake.
1. Ten xicht je kompletně jinej
2. Tetování na rameni se mělo otočit v zrcadle také
3. Vždyť ten kretén má prst přes čočku...

1891

Odpovědět

O tebe je to video :D
Všimni si, že xicht sa človeku trocha zmení, keď niekto schudne cca 30 kilo.
Tetovanie má na oboch ramenách, na prvej to nevidno, na druhej len trochu.
Nemá prst cez šošovku, má iPhone, ktorý má v mieste, kde má akýkoľvek normálny mobil foťák, jablko a foťák má v hornom rohu.

231

Odpovědět

Zastrel sa... alebo nasaj z výfuku...

234

Odpovědět

jezis co je to za debila, jeste jak rika CHLAPSE prso. aby se mu lidi nesmali nebo co. Kokotovi. a ta fotka je fake, ne kvuli tetovani, ale proste je.

1976

Odpovědět

Zabi sa...ideálne hned...

244
Další