1 muž, 27 imitací

Thumbnail play icon
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:2 691

TomSka přichází na scénu s 27 jedinečnými imitacemi, které u nikoho jiného nenajdete, protože jsou… No, zkrátka velmi jedinečné.

Poznámka: Toast v angličtině znamená jak toust, co si můžete dát ke snídani, tak přípitek.

Přepis titulků

Toto video sponzoruje VPN Surfshark. 1 muž, 27 imitací. Anglický muž. Šálek čaje? Dejte nám svou zemi! Americký muž. Hej, já jsem americký muž. Čínský muž. Hej, já jsem čínský muž.

- Streamer na Twitchi. - Přichází třetí stadium. Streamer na Twitchi s rakovinou. Přichází čtvrté stadium. Někdo, kdo si myslí, že slovo kůl začíná na v. Haha, vkůl. Moderátor, který oznámí, že je bi. Dámy a pánové. Týpek, co pronáší svatební řeč a najednou musí všem říct, co měl ke snídani.

Toust. Poslíček s pizzou… Tady je pizza tří sýrů… …co chce spasit vaši duši. …s Ježíšem zdarma. Muž, který celý život zasvětil pátrání po vílách. To ne. Malý člověk, co mluví s vysokým.

Jaký tam je počasí? Hodně špatná linka bezpečí pro sebevrahy. Jaký tam je počasí? Haló? Jste mrtvý? Hodně dobrá linka bezpečí. Hlavně neskákejte. Špatný trenér skákání na trampolíně. Hlavně neskákejte.

To se mi nezdá. Policista ze starých časů s vážnou ztrátou paměti. Dobrej, jak tomuhle říkáte? To je YouTube video, pane. Jsem zmatený. Vědec, co učiní velký objev. Panebože, jsem trans. Učitel, který si rád dobírá určitého studenta. A teď se, třído, podíváme na noru.

Nikdo tě nemá rád, Noro. Sexista. Ne. - No ták. - Ne. Dobře. Muž, jehož lednička utíká a on ji honí. Hele, vrať se do kuchyně, kam patříš. - Nachytal ses, je to sexista. - Ne. - Dívka, co chce dočasnou změnu pohlaví.

- To-máš jen na chvilku. Rodič, který dítě pojmenuje po otci. To ne. Tati, nestrkej to do pusy! - Pasáček krav. - Jí há. - Kraví pasáček. - Há jí. - Kraví kráva. - Jí jí. - Pasáčkový pasáček. - Há há. - Co je k smíchu?

- To bys nepochopil. - Youtuber. - No? - Smutný, opuštěný youtuber… - Hej! …který je tak zoufalý, že sáhl po hrozných imitacích a laciných vtipech. - Proč jsem to psal? - Pod zdrcující tíhou světa jeho morální zásadovost vydává poslední předsmrtný dech. Z jeho kreativity zbývá jen popel a prach. Smutný, stárnoucí a sám. Kde je asdf movie 14?

Spongebob v kalhotách. Hej, já jsem malý houbový muž. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... jak mám TomSka rád (další videa pls pls) tak tenhle byl zrovna slabej :/

00

Odpovědět

tvůj komentář:

Meh...

00