10 nejlegračnějších filmových smrtíWatchmojo.com

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:7 917

Pobavte se spolu s námi při sledování přehlídky 10 nejúsměvnějších filmových smrtí ve videu z kanálu Watchmojo.com.

Přepis titulků

Možná umřete smíchy. Vítejte u Watchmojo.com. Dnes budeme odpočítávat náš seznam 10 nejlegračnějších smrtí ve filmech. Následující video, což vám asi došlo, obsahuje záběry nevhodné pro děti a spoilery. My jsme vás varovali. Číslo deset: Osedlej je kovboji, Dr. Divnoláska (1964). Náš seznam začíná ikonická poslední jízda z této černé komedie o jaderné zkáze.

Když je sovětskou protiletadlovou střelou poškozeno rádio amerického bombardéru, je neschopné přijmout rozkaz na ukončení mise. Kvůli poškozenému systému na vypouštění raket se major Kong rozhodne vyřešit problém sám. a jde na smrt jako pravý kovboj, zatímco si libuje v záři své slávy. Číslo devět: Kočičí škrábnutí, Škola hada (1978). V tomto filmu hraje Jackie Chan učedníka bojového stylu Hada. Poslední přeživší student, který nebyl vyhlazen členy stylu Orla, studuje kočičí výhru nad hadem a rozhodne se upravit svou techniku, aby překvapil své protivníky.

Výsledkem je velice zuřivé zabití. Číslo osm: Nafouknuté ego, Žít a nechat zemřít (1973). Bondovky jsou proslulé svými zvláštními úmrtími. Nicméně ve velkém bazénu veselosti, tato smrt lehce vyplave na hladinu. Q dodá 007 harpunu na žraloky, která používá náboje se stlačeným vzduchem. Ty se při nárazu extrémně nafouknou.

Naštěstí pro Bonda může toto zařízení dobře použít, když zápasí v bazénu plném žraloků s padouchem. Výsledkem je... Jo. - Kde je Konanga? - No, vždycky byl pěkně nafoukaný. Číslo sedm: Zvládání hněvu, Velké nesnáze v malé Číně (1986). Přišla vám poslední ukázka přehnaná? Tak v tomto filmu je Kurt Russell řidičem kamionu, který skončí na výpravě v tajemném podsvětí pod čínskou čtvrtí.

Po poražení starověkého čaroděje se jeho osobní ochránce rozzlobí tak, že totálně "zTotalRecalluje" a vybuchne hněvem. Bez pochyby nejzvláštnější druh sappuku vůbec. Číslo šest: Miřte na keře, Benga v záloze (2010). V tomto filmu nám ukazují uvěřitelně husté přátelství Samuela L. Jacskona a Dwayna "The Rock" Johnsona. Obdivováni celým městem vyvolávají dojem, že jsou úplně nadlidští. Zjevně byli svými největšími fandy, protože si mysleli, že na ně neplatí zákony fyziky.

Ale bohužel to nebyla pravda. - Tím směrem ani nebyla stříška. - Já vím, vím. Seskočili dvacet poschodí. Číslo pět: Den svozu odpadků, Silent Night, Deadly Night Part 2 (1987). Dostáváme se k odpadovým filmům. V tomto filmu se psychopat Ricky rozhodne bezdůvodně zabíjet své oběti, prostě jen tak. Vím, jak ji použít.

Poté, co se zbaví nejhoršího poldy na světě, rozhodne se jít na procházku¨ a pobavit se se svou novou hračkou. - K jeho smůle je zrovna... - Den svozu odpadků! Ne! Číslo čtyři: Bláznivá nehoda při bitce s benzínem, Zoolander (2001). Když je Ben Stiller na dně, jeho spolubydlící se rozhodnou ho rozveselit. Po tom, co začal bitku s čistící kapalinou, Dereka zaujme časopis v koši. A jeho přátelé mezitím krapet zvednou úroveň.

Kupodivu si tohoto problému nikdo nevšimne, dokud si jeden z nich nezapálí. Ne! Naštěstí se Derek toho dne naučil důležitou věc. To, že máme vytvarované břišáky a oslňující rysy, neznamená, že nemůžeme umřít v bláznivé nehodě při bitce s benzínem. Číslo tři: Rozhoupání lodi, Lidožrout (2002). Nápad s krvežíznivým žralokem není nic nového.

Ale prezentovat obrovského žraloka s malým rozpočtem zadělá na pár úžasných momentů. Když tento žralok přeruší formální událost na lodi, slupne jednoho pasažéra ze vzduchu jako malinu. A to není to nejlepší. Sledujte, jak mění velikost, aby mohl sežrat člun plný lidí. Ani ten nadutý týpek, co ujíždí na vodním skútru, není v bezpečí. Číslo dva: Problém s okem, Neporazitelná Kristy (1993). V tomto nízkorozpočtovém akčňáku se psychopat vyrovnáná se svými problémy unášením a zabíjením žen.

Pouze motivovaný polda ho může porazit v upoceném zápase bez trička. Zabijáka napíchnou na bodec, kopem s otočkou ho nabodnou na tovární hák a pošlou do čistírny. Přijde vám to hrozné? Tak poslouchejte: - Dohlídnu na tebe, smraďochu. - Jo, uvidíme se. Číslo jedna: Skejtr, Hard Ticket To Hawaii (1987). Chlape, ten musí hulit něco fakt silnýho.

První místo našeho seznamu drží tato speciální smrt z filmu o dvou agentech, kteří chtějí zastavit drogového bosse. V průběhu své výpravy čelí skejťáckému nohsledovi, který schovává svou zbraň ve své oblíbené nafukovací panně. - Tady je ta zbraň, skejtře. Odpal je. - Žádný problém, baby. Poté, co trefí jednoho agenta do srdce a ten přesto přežije, není skejtrovi a jeho dívce projevena žádná milost. Bazuka, Rowdy?

Je to jediná zbraň, se kterou trefím cíl v pohybu. Líbil se vám náš seznam? Která smrt byla nejsměšnější? Pro více vtipných top 10 videí začněte odebírat náš kanál WatchMojo.com. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mojo má sice tendenci se trefovat jen 50% případů a hodně podkuřovat americkému divákovi, ale zase na druhou stranu jsem díky nim už objevil par zapadlých klenotů, takže za mě osobně dobrý nápad to sem dát.

70

Odpovědět

Ten poslední je VYBITEJ! :-)

90

Odpovědět

Jo bez turků stojí video za ho*no...

20

Odpovědět

10 nejtrapnějších smrtí... trapností jsem se propadal za ty co to nazývají vtipným...

105

Odpovědět

mě tam chyběl můj oblíbený zástupce ze světa turecké kinematografie :-D
https://www.youtube.com/watch?v=nAdniWncWu4

200

Odpovědět

Teď jsem to chtěl zrovna napsat :D TOP

50

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=zTX2e7TZo_k Je pro mě jednou z nej. :D

30

Odpovědět

Tyhle subjektivní žebříčky jsou naprd. 10 úsměvných smrtí je bez problému, 10 nejúsměvnějších jak pro koho. Mě např víc pobaví libovolná smrt z Krvavé hostiny.

81

Odpovědět

Jsem rád, že se tu tenhle kanál objevil...
Ale popravdě - jako Top10 jsem tam viděl i lepší ;)

150

Odpovědět

Jakmile jsem uviděl začátek, tak jsem si vzpomněl na Equals Three.

21

Odpovědět

Já po poslední ukázce zavzpomínal na Braindead - Živí mrtví a legendární sekačkovou scénu :-D

52