TOP 10 nejnenáviděnějších herců a herečekWatchmojo.com

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:583
Počet zobrazení:8 040

Dnes vám poprvé nabízíme unikátní filmový žebříček serveru Watchmojo.com, který pravidelně sestavuje nejrůznější přehledy doplněné o komentáře a úryvky z filmů a seriálů. Dnes se podíváme na desítku nejnenáviděnějších herců a hereček Hollywoodu.

Souhlasíte se žebříčkem? Koho nemůžete ze zahraničních i českých herců a hereček vystát vy? Stáli byste o překlad i dalších žebříčků?

 

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Občas ani kouzlo stříbrného plátna nedokáže zakrýt špatnou osobnost. Jsme v pěkným maléru! Vítejte u Watchmojo.com. Dnes vám představíme žebříček deseti nejnenáviděnějších herců. Jo! Je to pořád lepší a lepší. V tomto žebříčku jsou herci nebo herečky, kteří jsou nenáviděni ve filmech nebo mimo ně.

A v některých případech platí oboje. Vyloučili jsme ty, kteří jsou proslulejší spíše jako celebrity, než jako herci. Tak promiň, Paris Hilton, budeš muset stát za houby někde jinde. Dej pryč tu zatracenou kameru! A také podotýkáme, že tito herci nejsou nenávidění námi, i když v některých případech chápeme, proč je lidi nesnáší. Tak pro začátek, každá žena, kterou znám, si myslí, že jsem kretén.

Desáté místo - Mel Gibson Divím se, že jste o mně ještě neslyšeli, protože mám špatnou pověst a občas zmagořím jako teď. Chápat Mela je někdy vyčerpávající. Na tohle jsem už moc starej! Na plátně hraje vyšinuté týpky, kteří se jen tak tak drží na hraně příčetnosti. - Vy si myslíte, že jsem blázen? - Jo! - Říkáte mi, že jsem blázen? To si myslíte? - Jo! Chcete vidět blázna?

Tak vám ho ukážu. Neměli jsme tušení, že to nehraje. Pokud vás znásilní banda negrů, pak je to vaše chyba. Ať už je to pravda, nebo ne, médii proběhla zpráva, že během zatýkání za řízení pod vlivem Gibson na adresu policisty pronesl pár ošklivých poznámek. Antisemitské poznámky. Vy většinou všechno překroutíte a obrátíte vzhůru nohama. Všichni děláme chyby. Ale když se s těmi chybami vypořádáte tak jako Gibson, lidi vámi začnou v tu chvíli pohrdat.

Někteří lidé vás opět rádi uvidí a jiní zase řeknou, že jste měl zůstat tam, kde jste byl. Proč? Kvůli tomu, co se stalo v minulosti. A co se stalo? - Mluvím o těch poznámkách, které jste údajně pronesl. - Údajně. To ale neznamená, že jsem je doopravdy pronesl. Ale... chápu to tak, že v téhle bitvě bojuje váš pes? - Prosím?

- Bojuje v téhle bitvě váš pes? Nebo jste nezaujatý? No, to řekněte... snažím se být nestranný. Dobře. Jsem prostě zpátky. A doufám, že to vyjde a lidi mě velkomyslně přijmou zpátky. Deváté místo - Gwyneth Paltrow Jsem hvězda a nic menšího. To víš, ne? Je považována za jednu z nejkrásnějších hollywoodských hvězd a současně je zatracována. Alespoň podle časopisů.

Minulý týden ji časopis Star jmenoval nejnenáviděnější celebritou po celém světě. Slečna dobračka zvládne cokoli a je až moc dokonalá. A kvůli tomu se hodně obyčejných lidí cítí špatně. Takhle se to dělá, zlatíčko. Sama sebe prohlásila za expertku na životní styl. O životním stylu píše blog, vydává kuchařky a žije podle svých rad. To vskutku dělám. Ale kdo chce v podstatě poslouchat rady nějaké bohaté celebrity o tom, jak by měl žít?

Podle mě byste si beze mě ani nezavázal tkaničky. Jediná věc, která Gwyneth dělala alespoň trochu super, byl její manžel. Ale všichni víme, jak to dopadlo. Je to všechno? Osmé místo - Robert Pattinson Co když nejsem hrdina, ale zloduch? Někteří lidé tvrdí, že ostatní na R. Pattse nadávají jenom proto, že na něj žárlí. Konečně jsem našel něco, v čem jsem dobrej.

Když říkáme "někteří lidé", myslíme tím jeho mámu. Ostatní Pattinsonem opovrhují, protože jeho hraní je nudné. A protože všem zkazil zážitky z upírů. Takový už zkrátka jsem. A ostatní jsou také unaveni jeho neustálým rozcházením a udobřováním se s Kristen Stewart. Musím to vydržet. Pomyslnou třešničkou na dortu je fakt, že Pattinson pravidelně trolluje fandy Stmívání. Tuhle knihu neměli nikdy vydat.

Štvát jediné lidi, kteří tě mají rádi, není dobrý nápad. Byl jsem přesvědčený o tom, že se ta žena zbláznila. Naprosto se zbláznila a zamilovala se do výplodu vlastní fantazie. Sedmé místo - Tyler Perry Jsi vtipnej. Jsi jako další Lenny Bruce. Jsi moc vtipnej. Pro nenávist k tomuhle chlápkovi je důvodů dost, ale jeden z nich je nejčastější. Někteří tvrdí, že Perry vytváří negativní stereotypy černých Američanů.

Čtyři sta dolarů, že dostane mámu tý holky. Víš, co bych udělal já? Založil bych telefonní linku. Pro každého tátu, který má problémy s mámou dítěte. A pojmenuju ji 1-800-uškrť tu krávu! Tím, že ve svých filmech a seriálech propaguje zločin a domácí násilí, Tyler Perry v podstatě tvrdí: "Jo, takovýhle jsme všichni!" Dobře, dej mi tu blbou sušenku! Nemá rád černochy, i když je on sám černoch.

Vy mladí nikoho nerespektujete. Ale mně respekt projevovat budeš! A také si tím vydělává nehoráznou sumu peněz. To není hezké, Perry! To není hezké! Chlape... Díky. Šesté místo - Hayden Christensen - Nezajímalo tě nic, co jsem kdy dělal! - Omlouvám se za všechno, akorát za dnešek ne! Tenhle chlápek hraje ve filmech s fanouškovskou základnou a zdánlivě vzrušujícími zápletkami.

A pak je totálně rozloží. Dostali jsme je, R2! Christensenovo hraní vzbuzuje pocit, že nezná scénář ani dějovou linku. A díky tomu se dočkáváme suchého a nudného dialogu. Víš, že nemám rád, když tohle děláš. Omlouvám se, mistře. Ale upřímně, nejvíc nenávisti se mu dostává za účast v debaklových prequelech Hvězdných válek. Promiňte.

Do jedné z nejzbožňovanějších ság všech dob přinesl své nemastné neslané hraní. A také za Darth Vadera před přechodem na temnou stranu síly. Takhle jsem to přesně nemyslel. Páté místo - Miley Cyrus Půjdu do pekla. Původně získala slávu díky tátově "bolavé a rozlámané" kariéře. - Mám tě ráda, tati. - Já tebe taky, zlato. Tahle hvězdička je známá pro přechod ze stage do televize a pak na velká plátna.

Ať už je to frackovitá Hannah Montana, Vy víte, kdo já jsem! nebo ta skutečná jazyk vyplazující Miley. Mezi robotickým hraním a bulvárem propíranými tanečky je těžké najít alespoň jediný důvod, proč bychom tuhle holku měli respektovat. To nemáte ani ponětí! A upřímně si nejsme jistí, jestli ji ještě někdo považuje za vzor. Vím, že jsem to podělala a je mi to líto.

Ale teď o tom nemůžu mluvit. A jen tak mimochodem, drž jazyk za zuby, Miley! Čtvrté místo - Pauly Shore Nejsem divnej. Jsem jedinečná fretka, Davide. Podceňuju tě, protože žiju tady v Encinu. Představte si chlápka, který vyzkouší něco, co není vtipné, a pak to opakuje dvacet let. Jo, to je Pauly Shore. Ale no tak!

Myslíš si, kdovíjak nejsi chytrej, co? Myslíš si, že jsi nějakej raketovej inženýr? Jeho filmy se většinou točí kolem toho, že hraje otravného dětinského idiota. Nechci být neslušný, ale z vás se mi nafukuje kláda, paní Warnerová. A pokud nejste puberťák z devadesátých let, co sem přicestoval časem, tak ho za to nesnášíte. Protože on začne být otravný už během prvních pár minut. A navíc se musíte prokousat jeho hollywoodskými filmy, hodinami stand-upů a rozhovory s ním. A já na to: "Ne, zlato, já jsem Lasička!" Lasička!

Chcete mu díky tomu dát pěstí. Hele, já chápu, že jsi naštvaná. Ale jestli si o tom chceš promluvit... Ne! Proč jsi to udělal? Třetí místo - Anne Hathaway Zavři klapačku! Tohle je tak trochu zvláštní případ. Rozhodně Anne Hathaway neupřeme, že umí hrát.

Díky moc. A jako důkaz má Oscara za Bídníky. Byly časy, kdy jsme byli hodní. Ale ve skutečnosti jde o příliš bezchybnou auru, která se kolem slečny Hathaway rozprostírá. Ta když se zkombinuje s její falešnou image neohrabané holky, je pak nesnesitelná. Nenávidí mě, Nigele. A proč by mě to mělo zajímat?

A ta její zdánlivě falešná dokonalost se pak projevuje v jejích filmech. A pak jsem si uvědomila... kolikrát za den používám slovo "já". Druhé místo - Shia LaBeouf Asi mám štěstí. Vzpomínáte si na Díry? Po celý svůj život jsem byl na špatném místě ve špatný čas. Tehdy bylo všechno snazší.

Osud! Poté, co vyrostl z puberty a přesunul se do Hollywoodu, LaBeouf proslul svým průměrným herectvím a postupně upadajícím chováním. Vážně? A co se stalo s tím, že není nic špatného na klukovi, který je jiný než ostatní? Postupem času se projevil jako egoistický blbeček bez špetky respektu. Ne, ne, ne, ne, ne! Ať už na filmové premiéry chodí s papírovým pytlíkem na hlavě nebo vykrade cizí scénář a vydává ho pak za svůj.

Bez obětí... - nedosáhneme vítězství. - Údajně. Ještě než začneme nenávidět naše první místo, uvedeme pár čestných zmínek. Vážně, blbečku? Vážně? Přestaňte na mě čumět, labutě! Je mi to vážně líto. Tohle je Hollywood. Nemáme tu rádi lháře.

Já jsem to prostě nečekala a... Nevěděla jsem, jak se s tím vypořádat. Nechtěla jsem přijít o práci a... Je mi to vážně líto. Páni! Díky. Polovina lidí v tomhle sále je na mě naštvaná. A... ta druhá půlka mě má ráda jenom proto, že si myslí, že jsem někoho podrazila.

Proč jsi mě tak moc nesnášel, když jsme se potkali? První místo - Kristen Stewart Chtěla jsem na něj udeřit a zjistit, co má za problém. Někteří ji nemohou vystát kvůli její spojitosti se ságou Stmívání. Tomu nevěřím. Ostatní se šklebí jejímu hraní bez emocí, díky kterému vypadá, jako by nemohla popadnout dech. Co to znamená? Své špatné herectví ani nemůže skrýt za to, že si sundá svršky jako její kolega Taylor Lautner.

Nic za to nedám. Co to sakra provádíš? Nežijete ve světě, v jakém si myslíte, že žijete. Jacobe! Obleč se! Stewartová si moc dobře nevede ani ve skutečném světě. Je známá tím, že je příšerná při rozhovorech. Jo, jo.

Stáli jsme na plošině. A taky jsme byli na takovém útesu. A díky tomu se vytvořila iluze, že jsme na vrcholku stromu, i když jsme nebyli. A také je známá za to, že podvedla svého filmového i skutečného přítele Roberta Pattinsona. Omlouvám se. Ani tvrdé jádro fanoušků Stmívání z ní potom už nebylo nadšené. Už to skoro bylo! Souhlasíte s naším žebříčkem? Néééééééééééééé!

Která celebrita leze na nervy vám? Pro další návykové žebříčky, které vychází každý den, byste měli odebírat watchmojo.com. Nesnáším je!

Komentáře (134)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Adam Sandler není na prvním místě? Celkem zklamání.

00

Odpovědět

Nemám ráda: plochej xicht, otevřenou hubu a vypláznutej jazyk... (vůbec celou ságu sajrajtu a Miley se tak zkazila až je mi to/jí líto.)

ostatní mi nevadí a třeba zrovna Gwyn mám ráda.

Ty který jsem měla za idoly v mládí, ti tam nejsou...

20

Odpovědět

Tak já nevím, ale chybí mi tam třeba Sheen (u mě je v pohodě, ale spousta lidí ho nemá ráda za drogy bla bla bla...) a Cruise (tu jeho církev a ubrečený oči fakt nemusim). No a jasně Seagal, to je prostě hňup od pohledu k tomu nic nemam :)

56

Odpovědět

Adam Sandler

10

Odpovědět

Gwyneth - "příliš dokonalá", Anne - "příliš dokonalá"...holka, asi vím, kdo je nemá v lásce :D

150

Odpovědět

z těch světových mi tam chybí Van Dame za stupidní filmy a Angus T. Jones (Jake z Dva a půl chlapa) pro jeho celkem nedávný výstup, kde nabádal lidi ať na to nekukají protože přešel k nějaký stupidní víře a říkal jak toho lituje - tam by on a patison měly ty peníze co dostaly teda vrátit když toho tolik litují ne ? :D
z českých mi přijde strašně nesympatická Tereza Brodská

34

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale nemůžu vystát afektovanou a otravnou Helenu Bonham Carter.

124

Odpovědět

A které herečky můžeš, smím-li se zeptat? Ptám se jen proto, abych věděl, jak vážně tvůj názor brát. :)

20

Odpovědět

+R3diMeryl Streep, Ellen Page, Rachel Weisz, Christina Ricci...

21

Odpovědět

Anne Hathaway...no...ona je fakt skvelá herečka, ale mne neskutočne lezie na nervy, sama nechápem prečo...ale je to tak, takže celkom to vystihli, aj keď väčšinou sa stretávam len s pozitívnymi ohlasmi voči nej

tá hate ako voči KStew, tak aj voči RPattz je už trápna...obaja dokázali, že perfektne hrajú v mnohých filmoch, ktoré točili ako pred tou nešťastnou sagou, tak aj po nej...médiá a ľudia, ktorí tie média čítajú, tvrdia dookola svoje ako ovce, kritici a aj ďalší uznávaní umelci ich hodnotia veľmi pozitívne a k tomu sa prikláňam aj ja...ich úspech na filmových festivaloch tiež hovorí za seba ;)

mne osobne ešte lezie na nervy Hugh Grant, ale to asi len tým jeho výrazom, neviem, je mi proti srsti a tiež by som tam určite zaradila Nicole Kidman...ale aj to je asi len nejaká nevysvetliteľná antipatia

no prvé miesto by som jednoznačne udelila ADAMovi SANDLERovi, lebo to, čo on stvára skutočne nemá obdobu, fakt neznesiem filmy s ním :D

a čo sa týka Mileysaurusky...tá by mi skôr zapadla do rebríčka najhorších vzorov alebo takého niečoho, spolu s Justinom Bieverom aj tou Paris Hilton a ďalšími :P

42

Odpovědět

ach, áno, ešte by som venovala miesto Stevenovi Segalovi a aj Nicolasovi Cageovi!

53

Odpovědět

+BrandyToho Nicolase jsi nemusel... I když má role na dvě věci (taky ho nevyhledávám), tak z nich umí vyždímat co může. Stačí si ho vyyoutubeovat a jestli nejsi schopen uznat jeho herecký talent, tak už radši nezkoušej kritizovat, protože tomu očividně nerozumíš.

30

Odpovědět

+Brandyuznávam, s Nicolasom som videla minimálne filmov a vždy to bolo s dabingom, čo ešte viac kazí dojem, ale z toho, čo som si pamätala, mi príde jeho tvár neskutočne otravná...ak hrá fakt tak dobre, beriem späť, hodnotila som z väčšej miery vzhľadom na emócie, ktoré vo mne vyvolal, nie jeho herecké výkony

00

Odpovědět

1) Katie Holmes
2) Katie Holmes
3) Katie Holmes

176

Odpovědět

A kde je Jack Gleeson? :D

339

Odpovědět

Každý průměrně inteligentní člověk musí vědět, že ačkoli byl Jeoffrey Baratheon příšerná postava, Jack ji zahrál naprosto geniálně a jako herec si rozhodně nezaslouží být mezi těmi nenáviděnými.

1171

Odpovědět

Nemáš jediný důvod ho nenávidět. Svoji postavu v GoT zahrál skvěle.

521

Odpovědět

vážně máš takové nutkání tomu seriálu tady dělat reklamu ? řekl bych že je na VC víc než dost videí s GoT tematikou tak jdi psát tam :D

015

Odpovědět

Ty jsi spadl z višně, ne? Jak už ti tady kolegové odvětili, tak si pleteš dojmy s pojmy... respektive herce a jejich postavy.

10

Odpovědět

Proč Anne Anne Hathaway? :( Je to jedna z mých nejoblíběnějších hereček!! :) A stejně jsem nepochopila proč ji dali na seznam.

378

Odpovědět

Mně většina nic neříká... hate k Pattinsonovi chápu, i když si myslím, že je neopodstatněný a omezený (stejně tak s K.Stewart... když se člověk podívá na jiné filmy s ní, tak pochopí, i když to bude blbý Úkryt, v kterém jsem ji poprvé viděl a poznal, že z ní něco bude...a je - jen omezenci zaslepení to nepříjmou). Anakin je jasný, to je poleno na entou, i když ho ve třetí epizodě mám rád. A. Hathaway nevím co tam dělá, aniž bych ji nějak velkoryse uznával. Kdo tam každopádně z těch co znám patří je bezesporu Shia-no-no-no-no... a chybí tam hlavně Tatum, Timberlake a jiní rádobyherci.

711

Odpovědět

Řekl bych i T. Cruise, ale za životní roli v Tropic Thunder nemůžu :)

170

Odpovědět

I am not geek...Nejsem divnej :D
Já vím, dřív se to bralo jinak

32

Odpovědět

A určitě víc Watchmojo.com ;)

293

Odpovědět

Jsem si jistá, že to dostanu hrozně sežrat ale nesnášim Jima Careyho. Film může bejt sebelepší ale jak je tam on tak odcházim/vypínám/zvracim :D

1636

Odpovědět

Tak to jsi asi neviděla film http://www.csfd.cz/film/70254-vecny-svit-neposkvrnene-mysli/ Než jsem viděla tento film, měla jsem Jima jen za komika neschopného hrát něco "seriozního" ale díky tomuhle mě přesvědčil, že je to Pan herec.

40
Další