10 nejzábavnějších vánočních komediíWatchmojo.com

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:6 498

V dalším filmovém žebříčku z kanálu Watchmojo.com se tvůrci zaměřili na nejlepší vánoční komedie. Souhlasíte se žebříčkem? Nebo máte jiné favority?

Přepis titulků

Svátky nejsou pouze o rodině a dobrých vztazích, týká se jich také ponížení, alkohol a legrace. Vítejte u WatchMojo.com, dnes si představíme žebříček 10 nejzábavnějších vánočních komedií. Santa si nemůže dát mléko. Santa má laktózovou intoleranci. Díky tomu má bolestivé větry. Chceš snad, aby Santa prděl každému do komína? Veselé Vánoce!

Desáté místo: Vánoční skřítek. Dítě ze sirotčince vleze Santovi do pytle s dárky a skončí až na Severním pólu. Je vychován elfy a brzy zjišťuje, že se od ostatních liší. V naději, že nalezne svého pravého otce, se vydá do New Yorku. Ve světě obyčejných lidí zjistí, že je jeho otec vysoko na seznamu zlobivých. - Santa přichází! - Santa! Panebože!

Deváté místo: Ernest zachraňuje Vánoce. Milý a neohrabaný vidlák s rozdvojenou osobností, pomáhá Santovi sehnat nástupce, který převezme jeho kouzelný pytel. Vyklube se z toho ale dobrodružství plné rozpustilých elfů a zběsilých jízd na saních. Nikdo se ani nehněte, a nikomu se nic nestane. Osmé místo: Strašidelné Vánoce.

Bill Murray jako cynický a sobecký ředitel televize, kterého na Štědrý den navštíví tři duchové a jedna drzá víla. Ještě jednou na mě sáhni, a já ti ta zatracená křídla urvu, jasný? Ty víš, že mám ráda drsňáky, že? Sedmé místo: Záměna. Na Štědrý den si prohodí místo podvodník se snobským investorem, a to díky pokusu dvou prohnaných milionářů.

Jé, hele, bublinky! Když jsem chtěl jako malý bublinky, tak jsem si musel do vany prdět! Tohle je super! Šesté místo: Rolničky, kam se podíváš. Arnold Schwarzenegger hraje otce, který má velký problém. Snaží se synovi koupit na Štědrý den akční figurku Turbo Man. Musí se utkat s násilným davem a vyšinutým pošťákem, a aby figurku získal, musí provádět šílené kousky.

Sklapni! Páté místo: Nezvaný host. V této černé komedii je zloděj přinucen vzít nepříjemný pár, i s jejich rodinou jako rukojmí. Ale brzy zjišťuje, že jsou velice dysfunkční. Nakonec se rozhodne jejich odlišnosti vyřešit, zatímco se skrývá před policií. Čtvrté místo: Santa je úchyl!

Dva podvodníci se vydají na cestu v převlečení za Santu a elfa. Nemají v plánu šířit dobrou náladu, ale vyloupit několik obchoďáků. Jeden z nich se poté spřátelí s chlapcem, díky kterému pozná pravý smysl Vánoc. Co chceš? Co to děláš? - Sakra práce! - Deer Hunter 3 na Nintendo. Je mi jedno, co chceš. Třetí místo: Vánoční příběh. Malý Ralph by si pod stromeček nejvíce přál vzduchovku Red Ryder.

To se ale příliš nelíbí jeho rodičům, učitelce ani Santovi. Vystřelil by sis oko, hochu. Veselé Vánoce! Druhé místo: Sám doma. Rodiče odjedou na svátky pryč a omylem nechají malého chlapce doma. Zprvu se dobře baví, ale poté se do domu pokoušejí dostat zloději. Rozhodne se dům ubránit a způsobí tak nešťastné dvojici hodně bolesti a ponížení. Buď hodný kluk a otevři nám.

První místo: Vánoční prázdniny. Náš žebříček nemůžeme zakončit lépe než Griswoldem oslavujícím svátky. Jak se dá čekat, rodině jen tak nic nevychází především kvůli smůle Chevyho Chase. Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koukám na některé komentáře (Zeman) a přemýšlím, zda jsme na novinkách.cz nebo na videacesky.

103

Odpovědět

Každej ví, že na prvním místě má být Santa Claus Conquers the Martians :D

40

Odpovědět

Nechápu jak v zemi kde je nejnavštěvovanější tuzemský film jsou Babovřesky má tohle video 5 bodů. Já si spíš myslím že si to většina lidí spletla místo TOP 10 vánočních komedií za TOP 10 vánočních pohádek.

152

Odpovědět

Nechal bych první dvě místa, ty jediné u nás stačily "zkultovnět" natolik, že si je někteří z nás pouští v televizi rádi. Zbytek se konkrétně mně líbit nemůže, protože jsem na těch filmech nevyrůstal... A nemůže se to líbit ani spoustě z nás, když se nejedná o žádnou zavedenou klasiku. Je to stejné, jako kdyby v USA někdo pustil TOP10 českých pohádek - nic jim to neřekne.

133

Odpovědět

Drobounká chybička
3:36 překlep-obránit místo ubránit.
Jinak díky za překlad.

10

Odpovědět

Díky, opraveno :).

00

Odpovědět

Christmas Invasion, The Runaway Bride, Voyage of the Damned, The Next Doctor, A Christmas Carol, The Doctor The Widow and the Wardrobe, The Snowmen, The Time of the Doctor, Last Christmas.
A taky Smrtonosná past 1 a 2.

363

Odpovědět

chvíľku mi trvalo spomenúť si odkiaľ poznám tie názvy :D Allons-y Alonzo! :)

72

Odpovědět

Voyage of the damned? Není to ten film o uprchlících s tehdy mladým McDowellem?

00

Odpovědět

Ak toto je najlepší výber amerických vianočných filmov, tak môžem povedať len jedno. Strašne ich ľutujem.

297

Odpovědět

Vánočních komedií.

180

Odpovědět

Pro mě je největší komedií Zemanův projev.

1520

Odpovědět

Pro mě je to největší tragédií.

1712

Odpovědět

+Meg.A.BytePro mě tragikomedií a jinak je mi to u p****e :)

203

Odpovědět

Projev pana prezidenta byl věcný, pravdivý a bez přetvářky. Jsem rád že ho máme, protože je patriot a hájí české zájmy a ne jak Havel který lezl západu do P****E a nakonec protože si zde mohli amíci dělat co chtěli tak má u nich sochu. je dobře že nás prezident jedná s Čínou a Ruskem, protože tam trh roste a jestli tady začnou expandovat tak to zvedne ekonomiku. Američani a západ tady pouze dělají společnosti na hypotéky :(. Jsem rád že prezident není švancrberk, protože by nás prodal Německu.
je krásně vidět jak americká propaganda přes média které vlastní němci tady umí všem zatemnit mozek. Dělal jsem několik let v institutu na veřejné mínění a vím že celé ta mediální masáž proti zemanovi je na objednávku ze západu, protože jim prezident neleze do prdelel ale postavil se jim čelem a oni potřebuji ovládnout evropu kvůli tomu aby jim neupadl jejich dolar, který je už závislý jen na ropě která se prodává pouze za dolar. Evropa je jejich pojistka!
A ještě jedna věc vy mladí co jste volily knížete, víte o tom že jako poslanec za TOP09 měl v programu zpoplatnit všechny vysoké školy bez rozdílu pro všechny a taky zavést částečné zpoplatnění na středních školách o kterých je velký zájem!!! Je vidět že o politice nic nevíte a řešíte jen to jestli mluví sprostě nebo pije. Hitler nekouřil ani nepil a co se zněj vyklubalo. Nevěřte tomu co vám servíruje televize a noviny. Vše je prezentováno tak aby ti hodní byly ze západu. je to cílený prefabrikát, který si lidi přivlastní jako svuj nároz a pak se už jen manipuluje s veřejností!!!

3683

Odpovědět

+Fallen_AngelOdjeb sa

2523

Odpovědět

+Fallen_AngelZemana jsem volil a udělal bych to s klidem znova, při tý konkurenci ho pořád považuju za nejrozumnější volbu, ale tenhle tvůj sloh (a hlavně třetí odstavec), to je opravdu děsná hromada keců :D

1713

Odpovědět

+Fallen_AngelŽe někdo neleze západu do p****e automaticky znamená, že je dobrý prezident? To by byl Vyvadil nejlepší prezident v historii.

83

Odpovědět

+Fallen_AngelBtw. jen proto, že média mohou být (ne že nutně musí) zmanipulovaná, neznamená, že automaticky začnu hlásat úplný opak toho co říkají oni. To je příznak nějaké nové civilizační choroby která čeká na objevení.

91

Odpovědět

+Fallen_AngelZa 1) Neplést si diskuzi na Novinky.cz a na Videacesky.cz
Za 2) Nevím, co je to za desinformaci, ale i když lidé volili Karla (včetně mě) tak to neznamená, že jsou automaticky voliči TOP09.

20

Odpovědět

Koukám že ten Zeman fakt některým lidem leží v žaludku. Nejsem fanda Zemana a nevolil jsem ho ale nechápu ten hon na čarodejnice v jeho případě... Zeman řekne jedno slovo a lidé se můžou podělat. To že se v parlamentu mluví sprostě denně a poslanci si ukazují jací jsou jedničky evidentně nikoho netankuje. Taky by mně zajímalo kde byli všichni ti rudokartičkáři když se rozkrádala republika a schvalovali se zákony jaké tu jsou teď. Jeho postoj k Číně a Tibetu je mnohým pravdoláskařům trnem v oku ale to že samotná Amerika, a hlavně firmy v ní na nějaké lidské práva kašlou a koukají jak se v číně napakovat. To už asi nevidí. Nejvíc mě ovšem dojímají TOPáci kteří krytizují všude kde můžou ale sami jejich představitelé mají másla na hlavě více než dost. Nejvíc mě pobavilo když Kalousek kdesi prohlásil že prej se takové vyjadřování k prezidentovy nehodí atd. přitom on sám má dosti nevybíravý slovník. :D A jen zmínka o tom že prej Zeman je furt v lihu, zajímavé že u ostatních to nevadí ( např. Havel byl stejný jako Zeman, Kalousek, kníže... ), těch lidí co to s alkoholem ve vládě přehání je více.
Jak jsem psal nejsem fanoušek Zemana a dost věcí se mi na něm nelíbí ale tahle štvavá kampaň je podle mě dost mimo a někomu se zkrátka jen hodí do krámu co nejvíc ho očernit.

319

Odpovědět

+vlkToľko žvástov a ništ z toho...
Prezident má prachy za vyberanú diplomatickú mluvu...
Poslanci za tvorbu zákonov...

Zemana chce niekto očierniť ? :D
Ano... za chudobu môžu židia, za ukrajinu USA a rubel kolaboval kôli všetkému vonkajšiemu... Ano... presne tak :D

Asi si dnes vyhoním na bare a ked príde polícia, poviem že ma na to naviedol vlk z videacesky... Ty zlý zlý vlk...

Bože, ako je možné že máme rovnako veľké mozgy ? :D

1021

Odpovědět

+vlkZajímalo by mě co za matroš to bereš, musí to být pořádná síla co. :) Za prvé kde se v mém příspěvku zmiňuji o židech, ukrajině atd? Ty další žvásty ani nekomentuji. Taky se divím že máme stejnou mozkovnu, podle tvého vyjadřování a myšlení usuzuji že jsi chybějící evoluční článek mezi opicí a člověkem. Vědci budou mít radost. Jinak Zeman si nepřátel nadělal víc než dost a ti jistě nyní využívají příležitost si kopnout a přisadit. To je to co jsem myslel tím očerňováním a né nějaké divoké konspirační teorie.

118

Odpovědět

+vlk-Prezident, který se sám považuje za následovníka TGM a pak v rádiu mluví o kundách a jakési fiktivní lumpenkavárně (což jsou asi lidé, kteří chodí do kaváren, a mezi jejich bohatá témata k hovoru patří i vystupování prezidenta na veřejnosti) do které by nejspíše TGM (nebo aspoň Čapek) patřil, je prostě normální lhář.
-Koho pořád zajímá co v Číně dělá USA, proč to sem taháš, co to má společného s tématem? Mně v první řadě vadí, co v Číně předvádí naši představitelé.
-Havel sice chlastal, ale nikdy jsem ho neslyšel urážet celou skupinu obyvatel, ani k těm STBákům co ho věznili jsem neslyšel křivý slovo, byť by na něj měl plné právo, vždycky se uměl kontrolovat a chlast neměl vliv na jeho vystupování na veřejnosti.
-Kalousek byl sice ministr financí, ale reprezentativnosti prezidenta v naší zemi nedosahuje ani zdaleka. V zahraničí je nejznámější politickou osobností prezident, a navíc jako prezident země, která již tradičně tam má nějakou vysoce vzdělanou a kultivovanou osobnost (můžeme si myslet o Klausovi co chceme, ale jistá noblesa a kultivovanost projevu se mu upřít nedá)

118

Odpovědět

+vlkA už mi z toho j**e, bud se na havla nadává, nebo se z něj dělá polobůh... co třeba k***a říct, že to byla normální osoba s klady a zápory???

92

Odpovědět

+vlkčomu nerozumieš na tak jasnej satire ?
za chudobu si mohli nemci, za ukrajnu ukrajinci, za rubel rusi... a zeman si môže za svoje "očierňovanie" .... ty skrytá sila... tie "konšpiračné" kydy z teba priam sršia

72

Odpovědět

+vlkAuto: jestli jsi viděl např. video s červenou kartou pro prezidenta (když nic jiného, ono stačí vědět, kdo že vlastně převážně jsou ty jeho aktivní odpůrci...), tak nevim co nechápeš na pojmu lumpenkavárna.
Dále když už chceš pitvat Havla, lidem je u p****e nějaký chlastání, to je problém č.18675...Havel všechny nasral tím, že otevřeně podporoval západ, resp. NATO, v bombardování Jugoslávie bez řádného schválení OSN. V podstatě tak udělal přesně to, proti čemu ještě jako disident bojoval (svévolné vyjebávání s právem), pochcal svůj vlastní odkaz a je jedno, co ho k tomu vedlo a zda to bylo správný nebo špatný, pro všechny varianty se najde řada argumentů...důležitý je to, že ve finále kázal vodu a chlastal víno. Že u toho dokázal medově kecat, to třeba pro mě má nulovej význam, radši budu snášet sprosťárny, než nečestnost. Ty ne?
A Zeman možná v mezinárodním přesahu dočůrá vejš, než Kalousek, narozdíl od něj ale disponuje jednou podstatnou věcí: páteří. Ať je jakejkoliv arogantní svéráz, pořád se jedná o rovnýho chlapa. Kalousek je prospěchářský prase, kterýmu není svatý nic, kromě peněz a moci.

55

Odpovědět

+vlkJaký je rozdíl, když Havel podpoří bombardování bez souhlasu OSN (což je podle tebe vyjebávání s právem, podle mě je to prostě podpora toho kroku samotného bez ohledu na schválení/neschválení OSN) a když Zeman podpoří Čínu v jejím vyjebáváním s lidskými právy dělníků? Kdo je víc nečestný? Ten kdo schválil bombardování s vidinou záchrany co nejvíce civilistů, nebo ten kdo lže kvůli tomu, aby vydělal nějaký prachy? A Kalouska taky nemám rád, jenže to není prezident, a my se bavíme o prezidentovi a o tom jak by se měl chovat. Tak už ho sem netahej pls.

64

Odpovědět

+vlkJablka s hruškama...podpora protiprávního kroku od člověka, kterej byl ve svý době považovanej za největšího bojovníka proti bezpráví, je jednak politická sebevražda a hlavně lidskej humus, plus teda pohled na ten samotnej krok: Havel to označoval jako boj proti Miloševičovi a jeho režimu...na první pohled ušlechtilej cíl, aspoň se to tak prezentovalo. Ušlechtilé cíle ale podle mě nespouštěj etnický čistky. Zajímavej je taky samotnej Havlův přístup: tehdejší odborníci na Balkán, rozvědka, odborní analytici...ti všichni Havla varovali před následky (pochopitelně se časem ukázalo, že měli pravdu). On na ně sral a radši poslouchal svou kámošku Albrightovou, která po válce "náhodou" vydělala miliardy na kšeftech s tamníma telekomunikacema. To celkem jasně ukazuje na to, jaký priority a cíle tam vlastně měla a jak moc šlo o lidi.
Zeman dopředu i průběžně hlásil, že nejede do Číny poučovat o lidských právech, nýbrž se poučit od rostoucího ekonomickýho giganta. Já to vnímám jako rozumnej přístup...samozřejmě že jejich postoj k dělnictvu je morálně neobhajitelnej, všechny vnější pokusy o změnu jsou ale boj s větrnými mlýny (důkazem budiž desítky let historie... Čínu si v první řadě musej srovnat sami Číňané), jakejkoliv ofenzivní přístup by byl z jeho strany krátkozraká utopie, byť by se tim zavděčil pár levičácskejm snílkům.

10

Odpovědět

+vlkSám jsi řekl, že se neví, jestli to bylo správný nebo špatný, a teď tady vykládáš proč to bylo špatný. Takže lžeš jak Zeman.

04

Odpovědět

+vlkAha, takže další debil :D neřekl jsem, že se to neví, řekl jsem, že se pro obě varianty se najde řada argumentů (jestli ten rozdíl nechápeš, pak jsi idiot, jestli ho chápeš a přesto vyplodíš tohle, pak jsi populista). Další věc je, že jsem v týhle otázce na straně Havlových odpůrců, což vysvětluju v druhém příspěvku. Zeman v otázce Číny postupoval politicky správně (odmítl ono poučování o lidských právech, tím v pdostatě vyjádřil, co si myslí o jejich sraní na dělníky, zároveň na misi Čína ale dokázal splnit svoje cíle), kdežto Havel to v Kosovu politicky ukázkově dosral ;)
Taky mi ukaž příklady Zemanovy lži, teď si vybavim tak akorát kauzu jeho dcerušky, která je tak strašně banální, že se tim odmítám zabejvat :D

20

Odpovědět

+vlkPro obě varianty se najde řada argumentů=>neví se to. Je to otázka pro historiky, tudíž kritizovat Havla zrovna za tohle je hloupost. Zeman řekl, že se chce od číny učit jak stabilizovat společnost, jestli ti tenhle výrok nepřipadá jako souhlas s potlačováním lidských práv, tak už nevím co by měl říct. Jeho lež, například řekl, že v nějakým Schwarzenbergově sídle jsou obrazy s náckama, řekl, že privatizace MUS byla schválena za vlády Josefa Tošovského a že jeho vláda s tím nemá nic společného. Což je polopravda, na některých smlouvách jsou i jeho podpisy. Řekl, že za jeho vlády neexistovali náměstci, ale že to byli jacísi odborníci, další polopravda. On není lhář, ale mistr argumentačních faulů a polopravd, v jeho výrocích je k******y těžký se orientovat, a jestliže hodlá komunikovat tímto způsobem, tak jsem se rozhodl nevěřit ničemu co říká, protože si nikdy nemohu být jistý jestli neříká polopravdu.

10

Odpovědět

+vlkJen taková poznámka pro radioaktivní prvek ze Slovenska. Co se jebeš do Zemana ty chuju z pod Tater, tam běž b*******t vašeho Fica s Mečiarem.

32

Odpovědět

+vlkJaká otázka pro historiky? :D odpovědí už vyplavalo víc, než dost, faktickejch údajů je ne dostatek, ale už skoro nadbytek... je jen otázka, jakej obraz si z nich kdo udělá (já mám teda jasno). A opakuju, že Zeman je politik, tudíž musí dělat politiku...a politika jsou dlouhodobý dobrý vztahy s Čínou (ekonomickou jedničkou pro příští desetiletí). Za to současnej prezident zaplatí mimo jiné tou daní, že mu opozice a utopistický pseudohumanisti umejou p***l v takovejhle výrocích: nutný zlo, nicméně pořád je to dlouhodobě politická výhra, akorát že lidi to tady nedokážou tak vnímat, mediální obraz často dost zkresluje a tohle je přesně ten případ.
Jinak si taky rozmysli, co píšeš, napřed říkáš "lži", pak "polopravdy"...s timhle pohledem na věc by mě zajímalo, koho bys teda preferoval na hradě, když vezmu tři nejžhavější oponenty z voleb (kašpary jako Franz nebo Bobošíková snad nemusíme ani řešit), tak mi i tvou optikou vychází pořád nejlíp Zeman :D a nezlob se na mě, nějaký obrazy s náckama, to jsou vyloženě argumenty kalibru "kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde" :D btw. mám pocit, že někde na půdě bych možná taky vyhrabal hrníček s Ádou ;)

10

Odpovědět

+vlkTy jsi úplný tupec, s tebou asi nemá cenu se bavit. Tváříš se jakoby jsi byl hrozný demokrat, který se dívá na věc z více pohledů a nakonec řekneš, že je ti úplně jasný, že je Havel šmejd. Pak taky řekneš, že jediná možná politika s čínou je mít s ní dobrý vztahy... a možnost je třeba nemít? Aha, to je vlastně blbost, to by mohlo napadnout jen debila ty demokrate. A poslední odstavec spíš vypovídá o tom, že buď neumíš chápat cizí argumenty, nebo jsi prostě můj komentář nečetl dost pozorně. Jak jsem mluvil o těch argumentačních faulech, tak ten tvůj odstavec je jich plný, ani snad to nemá cenu rozebírat.

10

Odpovědět

+vlkhmm, krásný zvratek :D překrucuješ vydatně (od tebe to ale určitě není argumentační faul...), když už ti tak leží v žaludku to, že si dovoluju nemít v úctě prezidenta Ruzyně, tak bys místo povýšeneckejch keců mohl alespoň nabídnout nějaký kladný argumenty na jeho adresu...teda ne že by to změnilo můj pohled na něj, (mám o něm nastřádáno myslim dost informací a nevim, jak bys mě chtěl přesvědčovat o tom, že to šmejd nebyl), ale aspoň bys nevypadal jako ubulenej debílek, kterýmu někdo plive na modlu :D nemít s Čínou dobrý vztahy, to politika je...a je to politika na hovno (líbit se to nemusí ani mně, ani tobě, bohužel je to dnešní realita) a politiku na hovno já moc nemusim, protože takovou politku dělají debilové a vznikají z ní nepěkné věci, chápeme? :D btw. ukaž mi, kde tvrdim, že "JEDINÁ MOŽNÁ politika s Čínou je mít s ní dobrý vztahy" a pošlu ti litra ;) (ale opět určitě nefauluješ...) a co kdyby ses nám místo tohohle prázdnýho hovínka o argumentačních faulech radši svěřil, koho že bys měl radši místo Miloše? :D

00

Odpovědět

+vlkNapříklad teď to tvrdíš, protože tvrdíš, že mít s čínou špatný vztahy je politika na hovno. Díky za litr. A já nejsem obhájce Havla, jen mě baví, jak někdo s tak debilníma argumentama si může myslet, že má pravdu.

00

Odpovědět

+vlk...a to se rovná jediná možná :D dej si facku a nech se přemrdat, třeba to pomůže :) Mě zas bavěj místní erudovaní všehoznalci, kteří se můžou posrat do vejšky, když někdo neuznává jejich pokřivenou optiku na všechno ;)

00

Odpovědět

nejlepší Vánoční video je https://www.youtube.com/watch?v=BpCc_86yf6s :D

130