TOP 10 nejsmutnějších televizních smrtíWatchmojo.com

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:7 225

Máte svůj oblíbený americký seriál? A nesnášíte, když vám tvůrci zabijí vaši nejoblíbenější postavu? Tak ji možná najdete v dnešním žebříčku od Watchmojo.com, které se zaměřilo na deset nejsmutnějších televizních smrtí. Pozor na spoilery!

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Kdyby jsi dokázal vylézt na vlastní cimbuří, viděl bys, že má za tvými zdmi 20 000 vojáků. A až se sem dostane Tywin Lannister, tak to bude 20 000 mrtvol. Nikdy nebyli šťastní až do smrti. Vítejte u Watchmojo.com. Dnes představíme žebříček deseti nejsmutnějších smrtí v historii televize. Tohle musíme dát jasně najevo, bacha na spoilery! Celý tenhle seznam je obrovský spoiler.

Já vím, já vím. Já jen... Desáté místo - Bobby Singer z Lovců duchů. Vydržel toho až dost, aby mohl dojít ke šťastnému konci, ale nejsme si jistí, že odpočívá v pokoji. Jakožto důležitý otcovský vzor pro bratry Winchesterovi Bobby je posednut, paralyzován. Pravděpodobně odsud neodejdu po vlastních, ty zatracenej bastarde? Takový je jeho život, ve kterém...

Jsou to moje roky. Můžu si dělat, co chci. - umře. - Ne! Pak je vzkříšen, skončí v kómatu a zase umře. - Bobby? - Ale jenom proto, aby se vrátil jako zlý duch, který musí být zlikvidován. Páni, tenhle chlápek si pauzu zaslouží. Deváté místo - Delores Landingham ze Západního křídla. Paní Landinghamová byla drzou sekretářkou prezidenta Josiaha Bartleta. - Oddíl 26, 35...

- Musíte se podívat na další stranu. Pododdíl B, odstavec čtyři. Můžu vás zmlátit, kdykoli budu chtít, pane. Tajná služba by vás složila jako na ródeu. Poté, co ve Vietnamu přišla o dva syny, zasvětila svůj život veřejné službě. V již tak přeplněné epizodě si poprvé kupuje nové auto. - Kolik jste za to zaplatila? - O penězích se bavit nebudeme, zlato. Auto chtěla pyšně předvést prezidentovi. Dokud... U Osmnácté a Potomacu se stala nehoda.

Paní Landinghamová se sem vracela autem. - Co se stalo? - Byl tam opilý řidič. Jel na červenou na křižovatce na Osmnácté a Potomacu. Jel nedovolenou rychlostí. Je v pořádku, Charlie? Ne. Je mrtvá. Za tuhle smrt jsme na Aarona Sorkina pořád naštvaní.

Ale díky tomu mohli napsat to skvělé latinské řvaní na Boha, takže se to vyrovnalo. Osmé místo - Dr. Mark Green z Pohotovosti. Mark dneska ráno zemřel. Čtyři minuty po šesté. Ještě předtím, než se Chirurgové chopili žezla pro lékařský seriál, který zabije všechny, Pohotovost měla koule na to, aby hlavní postavě a srdci celé nemocnice Dr. Marku Greenovi dala rakovinu mozku. Obávám se, že tento nádor je neoperovatelný.

Velkou část své poslední řady strávil pomalým zhoršováním svého stavu. Tím fanoušci dostali příležitost sledovat jeho poslední bolestivé dny. Buď štědrý... se svým časem. Se svou láskou. Se svým životem. Nejhorší na tom bylo, že svým kolegům zanechal dopis, v němž popisuje, co pro něj znamenali.

I když bych chtěl věřit tomu, že se beze mě pohotovost zhroutí, moje chytřejší část si uvědomí, že tvoříte skupinu neuvěřitelných doktorů a sestřiček, kteří každý den prokazují tolik zkušeností, soucitu a pečlivosti. A když se jedná o péči o pacienty, vím, že moje nepřítomnost nebude znát. Sedmé místo - Wallace ze Špíny Baltimoru. Na ulici jsou si všichni rovní. Dokonce i děti. Jde o to, že každý, kdo vám může ublížit, do toho musí být zahrnut. A to obzvláště, když se jedná o práskače.

Wallace nejni práskač! To se stalo Wallaceovi, když se přidal na špatnou stranu ke Stringeru Bellovi. Máš sebou zboží? Dobře, vojáku. I když se pokusí se životem zločince skoncovat, začne se nudit a zase skončí na špatné straně Baltimoru. A tehdy ho zradí ti, kterým věří nejvíc. Jsi slabej sr*č! Jde o poslední chybu, kterou kdy udělal.

Vždyť to jsme přece my! Udělej to sakra! Jestli... Šesté místo - Marvin Eriksen starší z Jak jsem poznal vaši matku. Dokonce i odchody vedlejších postav dokážou pořádně zabolet. Marshall svoje lehké bláznovství zdědil po otci. A tenhle otec se synem si říkají všechno. Volal tvůj táta. Chce vědět, jestli máš nějaký šestky. Jo, hrajeme po telefonu hru Go Fish!

Jo, taťko! Go Fish! Takže když Marshall dostane dobré zprávy z reprodukční kliniky, chce jako prvnímu zavolat tátovi. Musím zavolat tátovi a říct mu ty dobrý zprávy. Nicméně během této epizody probíhal odpočet směřující k nule. Jakmile se k ní dostane, tehdy Marshall obdrží tu špatnou zprávu. Tvůj táta měl infarkt. Nepřežil to. Můj táta je mrtvej?

Ale aspoň od něj slyšel pamětihodná poslední slova. S tvojí mámou jsme tě strašně rádi viděli. Mám tě rád. Páté místo - Charlie, Jin a Sun ze Ztracených. Je to seriál o havárii letadla, lidi tam umírají. Ale musí být ta úmrtí tak smutná? Která je horší? Charlieho, který s posledním zbytkem sil všechny zachrání prostřednictvím důležité zprávy, nebo Jinova a Sunina?

Ti jsou celou věčnost odděleni, aby se nakonec znovu shledali asi tak na pět minut. - Jine? - Sun? A pak se utopí a udělají ze svého dítěte sirotka. Miluju tě, Sun. Já miluju tebe. Řekněme, že je to remíza. Chudák, Hurley. Kde je Charlie?

Čtvrté místo - Rita Morganová z Dextera. Poté, co se čtyři roky snažil vyvážit život, práci a sériové vraždění, Dexterův život se zhroutil do jedné zakrvácené vany. To je v pořádku. Život nemusí být perfektní. Jenom ho musíme žít. Rita představovala Dexterovu lidskost, takže její smrt byla významná a zničující. Jakmile konečně zavraždil svého nepřítele ze čtvrté řady - vraha Trinity, Teď je po všem.

byl Dex připraven připojit se k rodince na dovolence. Ale nakonec doma najde tohle. Rito? A třesnička na dortu? Plačící dítě sedící v kaluži matčiny krve. Zrozeni v krvi. My oba. Třetí místo - desátý Doktor z Pána času.

Pořád můžu zemřít. Pokud mě zabijí před regenerací, tak jsem mrtvý. Tohle je seriál, ve kterém k hlavní postavě nemůžete moc přilnout. Doktor každých pár řad regeneruje. Do titulní úlohy pak přijde nový herec. Já toho můžu dokázat ještě o tolik víc! O tolik víc! Ale když se desátý Doktor poroučí k Pánu, zanechává uplakané fanoušky.

Poté, co se nesobecky obětuje, dostane šanci se rozloučit se svými společníky. Ale jsou to jeho poslední slova, která z toho dělají doják. Já ještě nechci! Druhé místo - všichni ze Hry o trůny. Kterou nechvalně proslulou devátou epizodu probereme jako první? Doneste mi jeho hlavu! Tu, v níž milující otec zoufale touží ještě naposledy spatřit svou dceru, než mu je kvůli rozmazlenému králi useknuta hlava?

Nebo tu, ve které je zavražděna celá rodina včetně syna toužícího po pomstě, Lannisterovi posílají pozdravy. jeho milující žena, jejich nenarozené dítě, a nedávno ovdovělé lady Starkové. Na tuhle dojárnu na celém světě není dostatek kapesníčků.

K čertu s tebou, Georgi R. R. Martine! Ještě než odhalíme první místo, zmíníme pár čestných zmíněk. Mami, mami, mami, mami, mami, mami, mami, mami. MAMI! Pokud se na tohle díváš, jsem rád. Protože to znamená, že jsi v bezpečí. Rozhodnul se už před deseti minutama. Panebože!

Takhle ho tam nechat nemůžeme. Letadlo Henryho Blakea... bylo sestřeleno... nad Japonským mořem. Bylo oznámeno... že to nikdo nepřežil. Vy... díky vám jsem měl úžasný život.

Mám vás všechny rád. - Panebože, on je... - Ano, Chrisi. Obávám se... Obávám se, že náš Brian je mrtvý. První místo - Seymour Asses z Futuramy. Když jste kryogenicky zamrazení a ocitnete se o milénium v budoucnosti, přijdete o své milované. Hodný hoch, Seymoure.

Čekáš tu na mě jako vždycky. Stejně jako ta obří houba ve sprše. Fry přišel o svého milovaného psa Seymoura, kterého v budoucnosti najde jako fosílii. Ačkoli Fry neví, jak jeho kamarád zemřel, my ano. Zatímco trpělivě čeká na svého pána, ulehne a už se nikdy nevzbudí. To dodává označení "nejlepší přítel člověka" nový význam. Souhlasíte s naším seznamem? Která televizní smrt vás donutila sáhnout po kapesníkách. Pro další každodenní žebříčky odebírejte Watchmojo.com. On na mě zapomněl už před dlouhou dobou.

Komentáře (121)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejsmutnější je jednoznačně smrt doktora Strossmayera v Nemocnici na kraji města.
https://youtu.be/0dTVckp6zno?list=PLtZyhiviHZ9trjG5nUVLh-8e2ailIgMEg&t=1365

00

Odpovědět

mislel jsem že to je česky

00

Odpovědět

Za mě bych dal Henryho Blakea na první místo. A připojil bych Dalea z TWD, Bena ze Scrubs a Vincenta ze Sběratelů kostí.

20

Odpovědět

Jednoznačně mi zde chyběl Million Dollar Baby

12

Odpovědět

SPOILERY! Jsem spíše na ty starší seriály, čili většinu jsem neviděl. Za mě opravdu silný z výše uvedeného byla smrt v Buffy a samozřejmě Henry Blake v Mashi. Už proto že něco podobného jsem v té době kdy jsem to viděl nezažil.
Jinak z toho co nebylo zmíěno - Highlander (seriál) a naprosto zbytečná smrt Duncanovy přítelkyně za doprovodu Dust in the Wind. Star Trek: DS9 a Jadzia Dax, to mě bylo smutno jako kvůli Worfovi, tak Bashirovi, který ji léta marně miloval. A samozřejmě Stargate a (dočasná, ale to jsem nevěděl) smrt Daniela Jacksona. Jo a také již zmíněný André z Kobry 11, po jeho smrti to začalo jít rychle do háje.

10

Odpovědět

André neumřel, André přece ožil na 2 díly v nějaké 14 řadě. Je to celkem působivé, když se znovu setkal se Semirem.

00

Odpovědět

pro mě byla smutná tahle smrt https://www.youtube.com/watch?v=HWCLbQCsaGo Zoufalé manželky - Karen McCluskey, už jen kvůli tomu že pár týdnu na to, skutečně zemřela..

30

Odpovědět

Spoilery!!!

Mě tam teda chybí Ben ze Scrubs (to bylo pláááče), Eddie z Desperate Housewives (i když to nebylo dojemné, spíš šokující) a i Mike vlastně... Debra z Dextra, John Abruzzi z Prison Breaku a smrt The Woman ze Sherlocka (i když nakonec mrtvá nebyla).

Z nostalgie musím zmínit Prue z Charmed a pak za ty méně sledované seriály je to určitě Alaric z Vampire Diaries...

30

Odpovědět

Necelých devět minut jsem trnul hrůzou že nezmíní smrt Henryho Blakea. A přesto že jsem se dočkal, myslím, že by si zasloužil být v první desítce.
A možná že jsem zaujatý, ale dost mi tu schází oběšení Brookse Hatlena z Vykoupení z věznice Shawshank a jeho dopis na rozloučenou.

51

Odpovědět

Futurama jasně nejsmutnější...
Dále bych chtěl nominovat Laverne a Bena ze Scrubs.

61

Odpovědět

A samozřejmě Carson Beckett SGA

41

Odpovědět

Za mě je tedy číslo jedna Mark Green, protože narozdíl od ostatních to nebyl žádný patos, ale prachsprosté umírání jako ho můžeme vidět všude okolo sebe

30

Odpovědět

Za mě The notorious big - částečně proto, že to bylo podle skutečný události. A taky jim tam chybí American History X ...

00

Odpovědět

Jeste tam chybi Sean Connery v Prvním rytířovi,jak ho střelili šipem pak umřel to bylo smutny

13

Odpovědět

[SPOILER - SERIÁL/DOKTOŘI/CHIRURGOVÉ (líp jsem to už ošetřit nedokázal :-D)]

Chybí mi tam smrt George z Greys Anatomy. Dodneška myslim, že to je jedna z nejvíc nečekaných smrtí v seriálech...

70

Odpovědět

Charlie ze stracených mě zdrtil, futurama taky působivá a GoT jsem si už zvykl. Hank taky zabolel, ale nebylo to nic zas tak dramatického. Pár dojemných smrtí měl z mé strany určitě i Naruto.

22

Odpovědět

Jsem si to po sobě přečetl a nyní se mlátím do čela, jak jsem mohl něco takového napsat. Ztracených*

71

Odpovědět

"Pozor na spoilery!"

Byl by velký problém napsat, na spoilery k jakým seriálům si máme dávat pozor? Podobné informace postrádám taky u jiných videií, třeba např. u videí o GOT, u kterých by mohlo být napsané, ke kterým řadám se to vztahuje... apod. (nečekám, že byste to teď někam zpětně doplňovali - no sem byste však mohli, rad bych se koukl - ale tak do budoucna by to nebylo snad na škodu)

186

Odpovědět

Lovci duchů, Špína Baltimoru, Pán času, Futurama, Dexter, Hra o trůny, Západní křídlo, Pohotovost, Jak jsem poznal vaši matku, Ztraceni.

80

Odpovědět

+JackoloDíky.

00

Odpovědět

+Jackolo...Prison Break, Buffy a ještě nějaký...

00
Další