Amazing Spider-ManEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:2 889

Dnes se mrkneme na zvláštní propagaci letního blockbusteru, sprostého Elma a tátu s dcerou, kteří se vydali na vzrušující atrakci. Místo Skypu si dnes zavzpomínáme na starší díly Equals Three prostřednictvím fanouškovských GIFů.

Přepis titulků

Chci vám poděkovat za všechny =3 GIFy, které vytváříte. Mrkněte na to. Tady jsem jako tančící tučňák, tady dělám něco s Shake Weightem a tady mě opakovaně bodají do krku střepy. Toho posledního si vážně cením. Každoprdně naše první video pochází ze zápasu mezi Braves a Yankees. Pozorně se dívejte sem. Spider-Man jako vyletěl ze zadku toho nadhazovače? Jestli je Spider-Man v zadku toho nadhazovače, dělá to z něj automaticky dolňáka?

Chtějí nám naznačit, že je nový Spider-Man na hovno? Tyhle reklamy jsou pěkně otravný. Užíváte si svůj oblíbený pořad... Co tady kur*a děláš? Vrať se do mýho zadku! Panečku, Spider-Man vylétavající ze zadku. Co bude dál? Elmo, který nadává v Central Parku? "John Gotti tě pozdravuje. Dělám pro Johna Gottiho.

Nas*r si! Dělám pro Johna Gottiho! Nas*r si, hinduisto. Dělám pro Johna Gottiho. Jdi do prde*e, Žide!" Tenhle chlápek se obléká jako Elmo, chodí do Central Parku každej den a řve rasistický nadávky na kolemjdoucí. "Nic nevydělávám, protože mě Židi, co vlastní tenhle kostým, furt otravujou. Proto tohle dělám. Židi vás budou furt otravovat." Je ale fajn vidět Mela Gibsona zase při práci. Židi!

Nejlepší je, když tam přijde chlápek oblečený za Králíka z Alenky v říši divů a do Elma se pustí. "Hele, kámo, já si s tebou nezahrávám. Vypadá to, že si s tebou zahrávám, Elmo? Zahrávám si snad s tebou? Jen si tu nadávej okolo dětí. Zahrávám si snad s tebou?" Tenhle týpek je nejlepší ochránce, jakého jsem kdy viděl. Chci být jako on. Hej, možná jsem teplej kouzelník, ale neoblíkám se jako idiot a neřvu na lidi. Tohle vám dokazuje, že se Elma nikdo nebojí.

Můžete ho seřezat a on stejně udělá: "To lechtá." Nedávno jsem si založil Instagram, můžete si mě přidat jako @flyinggardengnome. Zase se propaguje. Líbí se mi, že tam ty filtry dokážou všechno udělat hipsterský. Tady je obyčejný Ray. A tady je Early Bird Ray. Mám nutkání blogovat o kapelách, které nikoho nezajímají.

To je pitomost. To je lepší. Poslední video pochází ze zábavního parku, kde je otec s dcerou. Chystají se na atrakci, na kterou nejsem dostatečně vysoký. "Drž se, tati." Ten táta je skvělej. Nejvíc se mi líbí část, kdy řekne tohle: "Už nikdy víc, Grace Elizabeth! Panebože!" Když je ale po všem, řekne dceři: "Ještě si to dáme jednou?

Klidně. Pro tebe to udělám, zlato." A to byla chvíle, kdy si Grace uvědomila, že slova jejího otce znamenají úplný hov*o. Kecám, ten táta je výbornej. Líbí se mi, že se pro svoji dceru takhle obětuje. A jeho dcerka se výborně baví. Klidně by to mohly být dvě odlišný videa. Koukněte na něj a na ni. Řekl bych, že křičí jako malá holka, ale ta vedle něj si to celkem užívá. Vážně se mi to video líbí, ale... lepší bylo to s tlusťochem a jeho mámou z roku 2008.

Ale to asi neznáte, co? To je pro dnešek vše. Díky, že mi posíláte videa. Pokud se vážně nudíte, do tohoto videa jsem schoval jeden vtipný obrázek. Zkuste ho najít. Hodně štěstí. Tenhle copánek říká, abyste si dávali bacha! Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přísahám, že jsem to proklikala až do chvíle kdy řek, že do toho videa schoval vtipnej obrázek... a najít se mi to nepovedlo....

182

Odpovědět

Ray je hezká roštěnka :D a ty srdíčka !

180

Odpovědět

tá blondína je krásna :D

182

Odpovědět

Taky sem měl radši rok 2008. Wallstreet uvrhla svět do ekonomický krize a na youtube se báli děti a ne jejich rodiče..
http://www.youtube.com/watch?v=nIGz9CAX86s

180

Odpovědět

10/10 už jen díky té nádherné blonďaté slečně na konci :D

184

Odpovědět

Já ho našel! je na 05:19

1923

Odpovědět

jsem jediný blbec, který hledal skrytý obrázek? :D

182

Odpovědět

Jo jsi.

1822

Odpovědět

Jsou skoro tri rano a ja porad jeste hledam ...

181

Odpovědět

2:06 těsně před 2:07 - zlá královna ze Sněhurky říká: "Who put a dick in this box?"

183

Odpovědět

+pPno tohodle se vsimnout.. to smekam :D

180

Odpovědět

+pPsis přečet na youtube

187

Odpovědět

anywhore :D:D:D:D

180

Odpovědět

To triko co má ta holka na konci je úžasný :))

181

Odpovědět

Dobrej díl. S tím Instagramem má pravdu, je to zlo a člověk si připadá jako že žije ve starým filmu. :D

181

Odpovědět

Nemáte v plánu přidat zase něco z kanálu Yourfavoritemartian ?

1813

Odpovědět

Myslím, že nemáme. Ty písničky jsou podle mě převážně velkej s**t a jen minimum z nich stojí za překlad. Jsou to takový komerční rychlokvašky. ;-)

1822

Odpovědět

+BugHer0:D :D :D :D :D :D
"jen minimum z nich stojí za překlad"
Najdu ti minimálně sto věcí, který nestojí za překlad a jsou tady přeloženy.

187

Odpovědět

+BugHer0To určitě, ale je to na vkusu překladatelů a tady se ty songy nelíbí moc ani Brousitchovi. :-) Ale třeba se pletu a něco vybere.

184