Anglické přízvukyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:5 112

V dnešní epizodě se seznámíme s další internetovou psí hvězdou, uvidíme skeče od herce z IT Crowd a nakonec Ray zrecenzuje jeden naučný YouTube kanál. Jak byste pojmenovali svoje děcko? - Proč mu dávat nějaký jméno? Nerad bych k němu cítil nějaký city a tak. - Pojmenoval bych ho "Štafle", aby mohl dělat pro Raye. - Hups. - Keith, nejteplejší jméno na světě. - Leonardo, Donatello, Raphael, Michaelangelo... Alternativní a respektovaný.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Pokud jste propásli několik posledních epizod, tady je rekapitulace. Minule jste viděli... Jak je, lidi? První video je pořádnej macek se 2 miliony zhlédnutí za 2 týdny. Jde o nahrávku z jednoho parku v Anglii, kde se vymkne kontrole tenhle pes Fenton. Zbožňuju Fentona. Je úplným opakem Lassie. Způsobuje lumpárny, kamkoliv přijde. Kdyby měl Fenton vlastní seriál, určitě by to byla velká zábava. To je Fenton.

Každý ho zná. Je to Fenton! Ty srnky musely zemřít. Nejlepší je ale to zvyšování páníčkova hlasu. Tady v Equals Three máme to štěstí, že můžeme Fentona vyzpovídat. Fentone? Fenton je zřejmě zaneprázdněn a nemůže se vyjádřit. Všichni jsme to zažili. Potkáte hezkou holku, bavíte se a ona pak řekne tu jedinou věc, kterou jste nechtěli slyšet: "Přítel." Mockrát děkuji.

Jste opravdu džentlmen. A to ještě nevíte, jaký jsem "něžný muž". - Musím odvést Scruffyho k příteli a... - Tak to si nas*r! Tohle pár let staré video pochází z pořadu BBC nazvaného "Šnupací Box". Skvělej název. Z nějakého důvodu se říká, že jsou Britové srabi. Tenhle týpek ale ne. - Musím odvést Scruffyho k příteli a... - Tak to si nas*r! Jak je možné, že cokoliv Britové řeknou, pořád to vyzní slušně? Cigaretám říkaji "žvára" a zní to pekelně cool. "Třetí Kmotr je nejkvalitnějším filmem celé trilogie."

Když to říkáte tímhle přízvukem, tak vám i docela věřím. "Za určitých okolností je otroctví naprosto přijatelné." Dobře. Od vás to zní tak nóbl. "Troufám si tvrdit, že bylo ty srnky nutno zabíti." Dobrej pokus, Fentone. Každý ho zná. To je Fenton. Tihle chlápci ale mají skvělou sérii klipů, ve kterých týpek vždy balí holku a ona má přítele. - Přesně to samé říkal tuhle můj přítel.

- Tak to si nas*r! - Je to jen kousek. Stěhuju se s přítelem. - Tak to si nas*r! - A tohle je pro mého přítele. - Tak to si nas*r! Fakt mě to štve. Tohle se mi stává pořád. - Jak je, kotě? - Mám přítele. Tak to si nas*r! Možná jsem to trochu přehnal. Jděte se na to ale kouknout a projevte Šňupacímu Boxu lásku. To znělo blbě, co? Jako poslední tu máme celý kanál, který se specializuje na videa "Jak na to", což jsme tu ještě neměli.

Jedno z těch videí je opravdu velmi poučné. Jmenuje se: "Jak hodit ponožku na podlahu." To je vše. To je celý video. Tři sekundy. Nemějte obavy. Ten chlápek vytváří spoustu dalších videí. Tady je další: "Jak vyndat botu z jiné boty." "Jak postavit flašku na pevný disk." "Jak otevřít dveře toustovačem."

Moc se mi to líbilo, a tak jsem udělal návod, jak mluvit se ženami. Ahoj. Tak tady máte návod, jak mluvit s holkama. Ještě vám ukážu poslední video, které je opravdu důležité. Jak mít sto miliard zhlédnutí na YouTube. KOZY Geniální, co? Počkat. Vypadá to... že bychom mohli získat vyjádření od Fentona.

Pořád je zaneprázdněn. Tak se přesuneme k otázce dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Na co čumíte?" Tak na co čumíte? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem... nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Jak byste pojmenovali svoje děcko? Nas*r si! To bylo vážně děsivý. Zvukař má volno! Ericu, přestaň kašlat! Stojan na mikrofon vypadá jako měřič výšky u horský dráhy. Je to Fenton. Každý...

Kur*a. - To je Fenton! Je to Fenton! - Já to posr*l. Zatraceně. To je. Je to. Je to Fenton! - Zníte fakt divně. - To máš pravdu. Klikněte na "Líbí se". To je bezva. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

ten koniec nemá chybu: like this video! *click* ohhh so good... :D

191

Odpovědět

Opět parádní díl. Měl by to točit častěji :D. FENTOOOON! HI!

PS: snuff box nenašel by se pro to nějaký název něco jako tabaťerka nebo tak ? Krabička na šňupací tabák ... ten půl česky půl anglicky název mi nějak vadí.

181

Odpovědět

No konečně jsem se zase bavil :D

190

Odpovědět

RENHOLM!!! :D :D :D

190

Odpovědět

Takhle řvu na svoje psy každou chvíli :)

181

Odpovědět

konečně jsou na konci překlady "fail scének" :D

182

Odpovědět

Fatheeeeer!!!

181

Odpovědět

Tento díl byl dost povedený

180

Odpovědět

Konečně chápu ty narážky s Fentonem v novějších dílech, které jsem viděl na youtube, tenhle mi tam jaksi unikl :)

183

Odpovědět

Very good, 9/10. How to videa úplně supr a taky Fuck You series:-)

181

Odpovědět

Celkem dobré, jak mít na internetu miliardu shlédnutí a taky mě poprvé dostalo, když jsem viděl OU YEAh na konci :-)

182

Odpovědět

Nikdo, protože je to majitel...

Prostě klasickej X-Ray .)

181

Odpovědět

Bieber je idiot

180

Odpovědět

:D super Douga mam rad ( Fuck you videa ) :D
a kdo si vsiml jak Fentona honi myslivec v 00:48 ?? :D

1817

Další