Ani náhodou!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:4 669

Dnes nás čeká uchazeč o nejlepší šestisekundové video na YouTube, další televizní trapas a roztomilé batole s dosti nekompromisní odpovědí. Otázka dne se týká novoročních předsevzetí, takže napište, jaké jsou nebo byly ty vaše a zda se vám je daří plnit.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Tenhle týpek ScottKinmahavatavaTV mi poslal jedno jeho video. Trvá jen šest sekund a Scott se v něm chystá naběhnout do Abercrombie a pořádně to rozbalit. "Lidi, tohle je můj nejoblíbenější obchod s oblečením. Připravení?" Vím, že je to docela blbost, ale já se smál jako blázen. Možná jsem idiot, ale myslel jsem, že je to opravdové, dokud do toho po hlavě nevlítnul.

Udělal dobře, že si z toho falešného pozadí takhle vystřelil. Na co jinýho by vám bylo falešný pozadí obchodu s předraženým obyčejným oblečením? Jen se ptám. Není to úplně virální. Má to jen 3000 zhlédnutí, ale nemyslíte, že to je nejlepší šestisekundové video na YouTube? Řekl bych, že tu máme jednoho uchazeče. Tákže, tohle je poprvé, co tu máme video španělské reportérky, jejíž kabel od mikrofonu se...

Víte, co? Prostě se dívejte. Přestože to je vtipné, vím, co si myslíte. Říkáte si: "Zasr*ný cizáci. Měli by se naučit anglicky." Říkáte si, že to je stejné jako Scottovo video, které taky není tak populární. A to máte pravdu. Objevilo se před čtyřmi dny a má asi 14 000 zhlédnutí, což není moc. Ale je to vtipné video, tak jich určitě bude mít víc.

Španělštinu jsem měl na gymplu, a když uvážím, že je reportérka ze Španělska, určitě říkala tohle: "Flamenco, býčí zápasy, chupa chups." Že jo? To zní správně, ne? Ale o čem ve videu rozhodně nemluvili bylo: "Voe, Mario Lupe Terezo Garcia Shakira Ricky Martin Ramirezová, zamotal se ti kabel." Neberte mě špatně, ale to video se mi opravdu líbí a to z těhle důvodů: A) Španělské reportérky jsou skoro pokaždé sexy.

B) Moc se mi líbí, jak rychle čtou ty španělské reportáže. Myslím, že máme nového krále mezi nejroztomilejšími dětmi na YouTube. Je jím tahle holčička ve vaně. Ale tohle děcko je trochu zvláštní, protože říká na všechno "ne". Měla jsi hezké Vánoce? Ne.

Máš ráda maminku? Ne. Máš ráda tatínka? Ne, ne, ne. Máš ráda strýčka? Ne. Máš ráda prarodiče? Ne, ne, ne.

Chceš milion dolarů? Ne, ne. Máš ráda svoji kačenku? Ne, ne. Chceš jít hajat? Ne, ne. Tohle video už virální je. Objevilo se na Huffington Post a mělo 400 000 zhlédnutí za týden.

Jé- No, tohle si ještě Jéžiš nezaslouží, ale pořád je to dost zhlédnutí. A jistěže jich má tolik, protože ta holčička je srandovní. Taky nesmím opomenout její roztomilý úšklebek a schopnost stát si tvrdě za svým. Ne. Ona nesnáší úplně všechno, co? Nesnáší Vánoce, nesnáší rodinu, nesnáší chození do hajan.

Abych byl poctivý, taky nesnáším chození do hajan. Ale to dítě je super-roztomilé a jsem rád, že je to video virální, protože je opravdu dobré. A můžete se toho dítěte zeptat na cokoliv. Hej, chceš sladkost? Ne. Hej, chceš poníka? Ne.

Hej, chceš do hračkárny? Ne. Hej, je Ray William Johnson ten největší krasavec na světě? Si piš. Vidíte? Některým věcem se prostě nedá říct ne. Ale víte, čemu taky nemůžete říct ne? Otázce dne, která je od uživatele... - a ten se ptá: - "Protože je ten Nový rok, tak chci vědět, jaké je vaše předsevzetí?"

Takže, jaké je vaše novoroční předsevzetí? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kde byl váš první polibek?

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii. S prasetem...nesnáším svoji ženu. Na prdel mého učitele... z matiky jsem pak měl A. V nákladovém prostoru bílé dodávky. Na křesťanském táboře s otcem Mosleym. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hej Tacobell :) Máš pravdu je to celá Malá Felicia :)

180

Odpovědět

Přesně Ray je strašnej. Je to jasná ukázka toho, že aby byl člověk na Youtube úspěšnej, ani omylem nepotřebuje talent. Lidi mu žerou z ruky a přitom vše, co je na jeho videjích zábavný, jsou videa jiných lidí. Jednou jsem viděl sestřih, kde byly jenom jeho kecy bez právě těch videí a bylo to neskutečně úmorné.

1817

Odpovědět

Strašnej pořad pustil tam 2 videa a kecal o nich 5 minut super:(

1810

Odpovědět

To mimino je nejlepší. :D :D
=|DEGEN|=: Musíš si ho přidat na youtube do přátel a pak mu můžeš poslat video. A nebo na twitteru.. :D

180

Odpovědět

"Říkejte co chcete, všechno popřu!" :D
To dítě je úžasný ;)

190

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo má to děcko naprosto stejněj xichtík a grimasy jako Felicia Day?

180

Odpovědět

toto je podľa mňa lepšie 6 sekundové video http://www.youtube.com/watch?v=-gtHR0dMM30

180

Odpovědět

Tak "hell yeah" mě vážně dostalo :-D

180

Odpovědět

Super díl :). To dítě je mega rotomilý :), ale ani to nedokáže odolat RWJ (Hell yeah :D).
=|DEGEN|=: Nejlíp asi na Youtube poslat zprávu nebo na twitteru...ale hádám, že mu toho lidi posílaj tunu :D

180

Odpovědět

Zdravím, jen takové malé chybky. Abercrombie zde podle mně není myšleno jako název, ale jako typ obchodu (i když nwm jestli pro to máme nějaký synonymum) a collage není gympl.
Jinak GJ, že překládáte Raye ;)

180

Odpovědět

no to video se španělskou reportérkou jsem viděl už v roce 2010 :)

180

Odpovědět

Dneska je to nejake slabsi...

180

Odpovědět

odpověď na otázku: Už nikdy si nebudu strkat ostrý předměty do análu.

180

Odpovědět

hell yeah!

a stejně mě nejvíc dostávají variace na GEE-ZUS!

180

Odpovědět

Zdary, nevíte jak kontaktovat Raye? :D Mam pro něj jedno video

180

Další