Asijská rukojmíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:5 683

Halloween je už sice dávno za námi, ale přesto vám v tomhle duchu Ray okomentuje trojici videí - neuvěřitelnou bouračku, provokaci psa a radu ohledně lepenky.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jo, zase je Halloween a já jsem polární medvěd. Se*u na vaše vtípky. Přihodila se vám někdy dopravní nehoda? Mně tři, jedna byla moje chyba, ty druhé ne. Koukněte ale na tuhle. Takový bouračky jsem teda nezažil. Tohohle týpka zdemolovali. Tohle je na tom ale šílený. On vyleze a odejde po svých. Ten má ale pořádný štěstí, když vezmeme v úvahu, že za to mohl.

Zbrkle jede, vyhodí ho to z vlastního pruhu a... Já, jakožto polární medvěd, doufám, že se z toho ponaučil. Samozřejmě poté, co si vysypal hov*a z trenek. Věřte tomu nebo ne, ale je tu docela zima. Fakt divný, když jsem vlastně polární medvěd. Jsem ale malej medvěd, takže je mi jen malá zima. Jste pejskaři nebo kočkaři? Já jsem kočkař. Tahle žena má psa a provokuje ho slovy "koupel" a "venčení". "Chceš koupat?

Chceš jít vyvenčit?" Ženská, přestaň s tím psem hrát "jen špičku" Jen špičku. a mazej s ním ven. Všichni ví, že ho provokuješ, protože je černej. Video mělo půl milionu zhlédnutí za rok a to je panečku emocionální horská dráha. Chudák Jackson si myslel, že je ta ženská úplnej magor. Vyvenčí ho, nebo umeje?

Vůbec neví, co chce. V pohodě, Jacksone, všechny ženský jsou magoři. Nemůžu ji ale kritizovat, protože jsem hrál stejnou hru s kocourem. To nefungovalo, kočky takový nejsou, ale ženský ano. Hej, Anno! Chceš jít nakupovat? Chceš nejdřív sex? Nikdo nechce pích*t polárního medvěda. Tady je něco nového. Tenhle týpek se snaží zpochybnit jednu věc z filmů, kterou všichni tak nějak akceptujeme.

"Mám pro vás novinku." O co se jedná? "Tohle... nefunguje. Lepenka, mňam." Chcete mi říct, že až budu drženej v zajetí, jediný, co musím udělat, abych tu lepenku sundal, je... To video mělo 1,2 milionů zhlédnutí za 2 týdny a když ho dokoukáte, asi minutu si říkáte: "To bylo zajímavé."

a zbytek dne pak: "Právě jsem koukal na plešouna pojídajícího lepenku a kurevs*y se mi to líbilo." Jen špičku. Kdyby mě někdy unesli, radši si tu lepenku nechám na hubě, abych nemusel dělat ty trapný zvuky, až si ji budu sundávat. A co budete vůbec dělat, až si ji sundáte? Budete řvát, aby vás únosce zastřelil? Jen pro legraci zpomalme to video, aby zněl jako Tasmánský čert. NEBO JAKO CHEWBACCA Mimochodem, pokud chcete někoho unést, musíte to dělat správně.

Musíte použít ponožku. Teď se mnou budeš mít sex? Kur*a, nic nefunguje! Jen špičku. Jednoduché, ale rozhodně zábavné video. Jděte se mrknout na celou věc. Gratuluju Kevinu Nugentovi, autorovi, k vší té pozornosti, co to dostává. To je vše, teď jdu koledovat, šmejdi. Nezapomeňte odbírat. Když to uděláte, tak zatancuju jako polární medvěd.

Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Nebude to bolet, jo? Ani trochu to nebolelo, ne? Chtěla jsem udělat nějakej oplzlej vtip, ale... Jen špičku. Žádné Asiatky ani polární medvědi nebyli při natáčení zraněni.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1. Video.. každý si natáčí cestu autem na video :D

189

Odpovědět

Není duck tape spíš lepící páska? Lepenka je obyč. vlnitej papír, s tím by toho moc nezalepil :D

190

Odpovědět

Všiml jste si někdo Rayova komentáře na YouTube? :D
No ASIAN girls were harmed. What about all of the rest?
Chrysmos před 5 dny

Truthfully, I kicked a few Puerto Rican girls in the boob and slapped a girl from the Czech Republic, but no Asian girls were harmed.
RayWilliamJohnson odpověď uživateli Chrysmos před 5 dny

180

Odpovědět

!!!

180

Odpovědět

A víte, že v tom autě seděli dva?
Koukněte se na originál a trochu si to pausujte, když to auto dostává smyk, je to vidět.

181

Odpovědět

chybí mi starý Ray, chybí mi ta špatná kvalita, chybí mi otázky dne, troll, tancující kočka na konci a chybí mi Doing Your Mom, a spousta dalších věcí ;)
Ale neříkám že se Ray zhoršuje, je to pořád skvělý seriál a Ray je jeden z mých nejoblíbenějších komiků, .. jasně =3 mělo i slabé období, ale teď to zase ide prudce nahoru a tenhle díl byl prostě senzační ^^ :D

191

Odpovědět

tá jeho holka má pekné obočie :)

180

Odpovědět

S domácí produkcí se k =3 vrátila i kvalita :)

201

Odpovědět

Přeložte nějaký videa i tady od Anny, nemá špatný věci.)

180

Odpovědět

sice to neni holka jako bejvaj u Kassema ale taky se na ni pekne kouka :)

180

Odpovědět

Asa Akira / Anna Akana...no ale podobnost tam je :-)

180

Odpovědět

+Akulvsetkz vizeraju aj tak rovnako (-_-) :D

1817

Odpovědět

+Akulkurnik toľko chýb až to nieje vtipné.. mali by ste pridať funkciu EDIT :D

181

Odpovědět

Just the ti-ip :D

181

Odpovědět

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli se mi nejvíc líbí tenhle medvědí kostým, tučňák z loňského Halloweenu nebo převlek za sedící žábu.

200

Odpovědět

Ja bych řekl, že je tam tak často, protože když byly stare videa u něj doma, tak tam vetsinou nikdo nemohl byt s nim. A ted když ma doma holku tak se mu to nechce dělat sam, ked v tom studiu nemusel. :) Je to jen teorie...

190

Odpovědět

To se ten Ray tak chlubí tou holkou? :D

184

Odpovědět

Asi mu už ušetřila hodně místa na disku :P

191

Odpovědět

+Contadorje pravda, že asian p***o už stahovat nemusí.

190

Odpovědět

+Contadorstandysman - no nevim..ja chodím s češkou..ale rád se podívám na nějaký rychlí prachy =)

1831

Odpovědět

+ContadorČerný strážce vesmíru: Ty se podívej především do Pravidel českého pravopisu ;-)

202

Odpovědět

Dat dog, dat bear, dat Ray's girlfriend. :D

191