Balení ženskýchEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:6 083

Dnešní trojku utváří nebezpečné pogování, umělecká bizarnost a živá činka.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Na koncertě jsem nebyl už nějakou chvíli. Naposledy asi na Muse, tak dlouho to je. Tady jeden malej koncert je a probíhá tam pogování. Tak nějak, nejsem si moc jistej, co ti lidé dělají. Dávejte ale pozor na tuhle pařící holku. To asi bolelo. Agónie. Skutečně to vypadalo bolestivě. Mělo to 100 000 zhlédnutí za pár měsíců. To, jak dostane ta žena do obličeje, není diskutabilní částí toho videa.

Diskutabilní částí je, co v tom kotli sakra dělají? Přísahám, že když si to zpomalíte, vypadá to, jako by dělali interpretační tanec. Pomátl jsem se, nebo ten zpěvák vystupuje v ponožkách? Je smůla, že tu holku trefili, ale asi po 25 sekundách se zpěvák zeptá: "Máme pokračovat?" Jen pokračujte, show must go on. Ona má otřes mozku, ale jinak dobrý. Nikdo jen tak nepřestane pařit v kotli interpretačního tance, pane. Tohle je jedna z těch věcí, kterou uvidíte a budete říkat: "Rayi, co se tam děje?"

Upřímně to nevím, takže se mě neptejte. Údajně je to umění. Ale umění s otazníkem na konci, takže "Umění?". Každej hipster, co tvrdí, že to chápe, je zasra*ej lhář. Někdo bude plácat: "Ne, Rayi, to je reinterpretace Shakespeara." Držte huby, jste zasr*ní lháři, nevíte, co se tam děje a ani my. Mělo to 3 miliony zhlédnutí za 6 měsíců a co je sakra tohle? A co se děje tady? A co dělá tenhle chlap?

Pane, takhle chcete vypadat, až se vrátí Ježíš? Nejsem dostatečně zhulenej, abych si to video užil. Představte si toho týpka s tyčí místo ptáka, jak takhle volá děcka k večeři. "Děcka, večeře!" Vtipnější, než samotný video, je nejoblíbenější komentář: "Máma vešla, tak jsem přepnul na porno, protože se to líp vysvětlí." Jak tohle někomu vysvětlíte? Tohle je jedna z těch věcí, kterou dokoukáte a řeknete si: "Ty vole, je na čase opustit internet."

Tak zpátky do normálního světa. Tohle video je vážně populární. Má 3,5 milionů zhlédnutí za týden a bude se vám líbit. Jak sbalit holku v posilce. Tohle asi odpovídá na moji otázku "Posiluješ vůbec, brácho?" Samozřejmě. Když tenhle týpek flákne s holkou na zem, tak se všichni smějou, ale když to udělá Chris Brown... Když se nad tím zamyslíme, tak je to jediná situace, kdy by šly tlustý ženský hůř sbalit.

Dělám si z baculek legraci. Chce se mi udělat vtip "Zpátky do kuchyně", ale je legrační představit si k tomu ten hlas. "Mazej zpátky do kuchyně!" Víte, co? Vyzkouším to. Určitě se mi podaří zvednou Annu. Můžu s tebou fláknout? Právě mi dala hroznou facku. "Jak sbalit holku v posilce" je skvělý video. Prostý a odhodlání toho chlápka je super. Takže si zasluhuje všechnu pozornost.

Dokážu si představit, že dalším videem bude, jak sejmout holku do bezvědomí. To je pro dnešek vše, díky za sledování. Nezapomeňte kliknout na "odběr", protože pokud to uděláte, možná vás pozvu na večeři. "Děcka, večeře!" Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Anna a vlastně i skoro všichni mi tvrdí, že je Looper úžasnej film. Anna mi řekla, že je to jeden z nejlepších filmů, jaké v životě viděla.

Je to pravda? Odpovídá film tomu hypeu? Nechci jít a vypláznout 8,50 za špinavý sedadlo v tomhle kině, pokud za to ten film nestojí. To je asi otázka dne? Je Looper jeden z nejlepších filmů, jaký jste v životě viděli? No nic, uvidíme se za pár dní.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nechcete náhodou dávat linky na videa do popisu?

190

Odpovědět

Náhodou mosh je super! Taky jsem už dostala pár ran do obličeje, nebo měla vyraženej dech, but show must go on!

213

Odpovědět

sranda ze na to posledne video som nahodou pred par dnami sam narazil. neprislo mi nijak vtipne ale nevie niekto co vravi ta baba na konci do kamery? v =3 to nebolo len v original videu. dikes

200

Odpovědět

http://static.fjcdn.com/gifs/Oh+children.+It+s+dinner+time_01cb84_3395533.gif

Nechcu
byt hipster, ale vim o co v tom predstaveni slo a myslim ze to vi kazdej kdo zna stranku 4chan tak 3 roky zpátky:)

197

Odpovědět

tak nám to vysvětli ;)

210

Odpovědět

Ray se za ten čas hodně vyvinul a musím říct, že k lepšímu! Dospěl a je z něj sympaťák, kterej nehází vulgarizmus za každý druhý slovo. A to je super!
Btw skvělej díl!

200

Odpovědět

toto video sleduje 1 neregistrovaný honič...:)

190

Odpovědět

spletl sis web, tohle je hláška z zvraceny.cz

190

Odpovědět

Ray je borec... Hrozný sympaťák a vie perfektne komentovať videá...Proste radosť pozerať... Popravde, =3 je jediná vec, ktorú na videacesky otvorím vždy rád...

202

Odpovědět

2:19 máte " Máma vešla..." v komentu je " my dad " jen taková chybka, jinak je to krásné umění :D

193

Odpovědět

i když si teda všímám, že Rai čte mom.. :D

190

Odpovědět

+Francekted jsem to chtel taky komentovat ale ten komentar je nejlepsi na celem dnesnim videu :D a ma svatou pravdu :D

190

Odpovědět

To druhý video nemůžu pobrat :D Jak někoho může vůbec napadnout tohle dělat před lidma, a ještě tomu říkat umění? :D
Jinak je super že Raye vykopli (nebo skončil?) ze studia, protože to hodně prospělo kvalitě jeho humoru, kterej je zase jako dřív :)

210

Odpovědět

On sám skončil... Podľa toho, čo som čítala, jeho štúdio si začalo nárokovať práva na vlastnenie =3. Tiež bolo stopnuté nahrávanie jeho albumu, ktoré malo toto štúdio pod palcom, aj keď bolo už takmer dokončené...

200

Odpovědět

+Pia782Nevím jak komu, ale mně se stejně ty jeho písničky nelíbily. Za celou tu dobu se mi líbila asi jen 2 videa. Co vám lidi?
Jinak mám dotaz, jsou tam s ním i ti lidé, mezi které patří třeba ten kluk co daboval tu kočku-reportéra atd.? Díky :)

195

Odpovědět

+Pia782to NdRoo7:

Nejsou tam, myslím, že to byli zaměstnanci té společnosti, takže Ray jede zase sólo.

200

Odpovědět

Makers Studios je nezávislé studio, které se vypracovalo hlavně díky amatérským YouTuberům jako je Ray, Kassem nebo Nice Peter. Háček je v tom, že jakmile si vytvořilo určité postavení a začalo pomáhat Rayovi s infrastrukturou, stejně mu klesla sledovanost a všechno to vybavení se scenáristy se začalo nevyplácet. Je to takový oboustranný problém. Ray samozřejmě nechce, aby mu na =3 někdo rejžoval, protože je to jeho značka, a možná si ani není jistý, jestli je potřeba všechna ta profesionalita. Makers z toho na druhou stranu taky chtějí něco mít, ne jen "jména", a pokud Equals Three padá i přes všechnu tu zajištěnou produkci, tak s tím nemá cenu ztrácet čas, jelikož YouTube nechce být rájem obyčejných blogerů se špatnou kamerou, ale profesionální webovou televizí, kde budou vydělávat kanály jako VEVO apod.

200

Odpovědět

Tak pozor, tohle si pamatuji jak jsem se na to před týdnem díval na české televizi. Takže je to oficiálně uznávané umění českou státní televizí. :)

200

Odpovědět

+Cosia jak se to jmenovalo?

200

Odpovědět

+CosiZ většiny toho, co uznává ČT se mi zvedá kýbl. Co takhle dechovku za litra? 6 CD plných toho nejlepšího! A dokonce pro nejrychlejší i s DVD, kde můžete na ty trubky koukat. Díky, nechci. :-D

200

Odpovědět

How to pick up a girl at the gym :D to fakt zabili :D

210

Odpovědět

To "umělecké" video (a ještě s Rayovým komentářem) prostě pobaví vždycky... A kdyby jen pobavilo :D vždycky z něj mám křeče ve tvářích :D

201

Odpovědět

A ja erekci

207

Odpovědět

+shakevtip

199

Odpovědět

+shakeNebo ne..?

196

Odpovědět

Kids, dinner :D

193