Bez spoďárůEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:439
Počet zobrazení:4 538

Dnes nás čeká exhibicionista na trampolíně, sportovní utkání v baru a populární video s trombónem.

Přepis titulků

Ahoj, lidi. Doufám, že dodržujete novoroční předsevzetí. Já jsem si slíbil, že nebudu hulit a pak se oblíkat jako středověký rytíř. Sakra. Pamatujete si, jak jste jako malí skákali na trampolíně? Vzpomínáte, jak jste na ní skákali bez spodního prádla? Ne? Jenom tenhle týpek? To video mělo rychlých 200 000 zhlédnutí a kdo kur*adrát skáče na trampolíně bez spoďárů? Nesnáším skákat na trampolíně u Jimmyho baráku.

Pokaždý mu vylítne pytlík. Jednou jsem zívnul a vlítnul mi do pusy. A to jsem ještě nemluvil o přeskakování. Tenhle týpek má ten nejhorší den. Nepovede se mu přemet, spandou mu gatě a vylítne pták, trefí domek, jeho kámoš ho pak pronásleduje s kamerou, zatímco má ptáka venku, a ještě ho kousne pes.

"Do prde*e, ten zkur*enej pes mě kousnul!" A ještě zjistí, že má rakovinu. To poslední jsem si možná vymyslel, ale jde to, abyste neměli děti. Tomuhle se směju od chvíle, co jste mi to poslali. Hrát kontaktní sport, jakým je fotbal, v uličce sportovního baru je super nápad. Nechci bejt sexista, ale ta ženská si o to říkala.

Viděli jste, co měla na sobě? Není divu, že ji sejmul, vypadá jako chlap. Vypadá jako ten týpek, Ellen. Dělám si z Ellen srandu. Alespoň to byl fotbal. Bejt to jinej sport, mohlo to dopadnout hůř. Vypadá to, že si jde tento lukostřelecký tým pro zlato. Bát se o ni nemusíte. Je v pohodě, řekla to. Jsem rád, že je v pohodě, ale jestli se chcete takový situaci vyhnout, noste na trampolíně spoďáry.

Slibuju vám, že jste ve svým stupidním životě nic podobnýho ještě neviděli. Nebo možná jo, já nevím. Tohle je ale unikátní. Tenhle týpek dal GoPro kameru na svůj trombón a z nějakýho důvodu je to legrační! To video mělo právě milion zhlédnutí. Když dělají důchodci nějaký věci, vždycky spadají do dvou kategorií: Buď jsou to naprostý kret*ni, nebo jsou super úžasní a tenhle chlápek je super úžasnej.

Doufám, že nehraje na rusty trombone. Negooglete to! Mimochodem, tohle vidí vaše holka, když ji pích*te. Přesně tak. Z nějakýho důvodu mi to připomíná mého kněze. Kéž by byl můj děda takhle fajn. On se ale jen ožírá a mlátí mě. Ale víte, co suprovýho dělá? Nosí kurev*ký spoďáry na trampolíně. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj, lidi, mám pro vás otázku.

Nejde o nic hroznýho, jen tak pro zajímavost. Jaký film vyhraje Oscara za nejlepší film? Chci vidět, jak hlasujete a jestli budete mít pravdu. Já si myslím, že to bude Zero Dark Thirty. Nevím proč, ale myslím, že ho vyberou. Svoje zajímavé a kreativní tipy nechávejte v penisu. Uvidíme se ve čtvrtek.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

my sme na tohle koukali s holkou ona zrovna jela na koni a smichy spadla z kanape

182

Odpovědět

Jako vždy se válím smíchy pod stolem! :D Pecka! Těším se na další díl :3

180

Odpovědět

V příštím díle prej budou Smosh. :D

181

Odpovědět

A proto neskáču na trampolíně =DDDDDD

180

Odpovědět

69 ! :DD

180

Odpovědět

Trombón? Vážně? To neznáte slovo pozoun? :D

1810

Odpovědět

A to nevíš, že je úplně jedno, jestli pozoun nebo trombón? A v praxi se teda častěji setkávám se slovem trombón.

181

Odpovědět

00:58 - He does a backflip - backflip je salto vzad a ne přemet ;)

182

Odpovědět

Říkal jsem si, že budu velký rýpal a podotknu to, ale stihl jsi to dřív :D

180

Odpovědět

Pokud někdo chcete vidět toho trombónistu, tak tu: http://www.youtube.com/watch?v=soDn2puEuL8 (video na které odkazuje Ray je smazané)

180

Odpovědět

jen bych chtěl říct takovou malou chybku v čase 0:59 říka ray backflip takže to nemá bejt přemet ale salto do zadu ;)

180

Odpovědět

Supr, jsem fanda toho, jak se =3 zase vyšvihl nahoru. Fóry jsou epický, rozpočet využívaj na hezký triky, Ray si to viditelně zase užívá a je to paráda. :)

180

Odpovědět

Proč nejsou překládány titulky?

1816

Odpovědět

super díl :D

180

Odpovědět

U té trampolíny sem se nehorázně řechtal, a nemohl sem přestat bo sem k tomu ještě četl ty titulky :D

181

Odpovědět

Ten frajer co se směje kamarádovi na trampolíně je nejlepší kamarád v historii :D Žádný "Jsi v pohodě ?", nee, běžet za ním s kamerou s histerickým záchvatem smíchu :D Frajer :D

186

Odpovědět

Ze ci si niekto vsimol v titulkoch: Helicopter pilot: Harrison Ford :D

181

Další