Bitka zmrzlinářůEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:4 846

V dnešních vedrech se hodí nějaké to osvěžení, a tak není divu, že můžete na ulici potkat zmrzlináře bojující o rajóny. Dále nás ještě čeká populární náboženská průpovídka a pavouk v jiné dimenzi.

Přepis titulků

Chápu to. Natočím pár epizod =3 a trošku se zpotím v podpaždí. A vy mi hned musíte vymýšlet srandovní jména jako: Arnold Zpocenegger, Brad Pot a buzna. Pořídil jsem si tedy deodorant. Co? Když nezradí ji, tak ani mě. Nasr*t. Každoprasně... první video pochází z VB a jsou tam dva zmrzlináři, Pan Mňamka a Pan Šlehajda, kteří spolu svedou nejroztomilejší bitvu o rajóny.

A sákra! Ten byl ale pěkně... vytočenej. Podle NY Daily News se ti dva prali o teritorium, které mělo hodnotu 10 pencí. Je to ale slušnej mazec. Chlápek vytáhne páčidlo, rozfláká mu okno, druhej pak najede se svým auťákem do toho menšího auta.

Od kdy jsou zmrzlináři takoví drsňáci? Jseš na špatný ulici, zmr*e! Seber svý čokotaco a vypadni odsaď! Druhé video je pouze 11 sekund dlouhé a jde o poslední větu z filmu z 80. let nazvaného Second Glance. Hlavní postava se jmenuje Dan a ta jeho jedna věta je celkem emotivní. Hej, Scotty...

Ježíš, kámo. To je všechno. Jedenáct sekund. I já bych to dokázal zahrát. Mám to video rád, protože mi připomíná ty hrozný odpolední seriály z 90. let, který mi říkaly, abych nebral drogy, ale vlastně mě k nim dovedly. Dan navíc vypadá jako pohodář. Jako kdyby měli Zack Morris a Bill Maher vzájemný smysluplný sexuální pohlavní styk a později adoptovali tohohle týpka.

Nejen, že je ta věta boží, ale je tak nejasná, že stačí, abyste to řekli jinak a okamžitě změníte celý vyznění. Možná je Ježíšman nějaký neznámý superhrdina. Po této brilantní replice film končí. Zajímá mě ale, jak by Scotty odpověděl. Jsem Žid, ty kret*ne. Přestaň mi to furt předhazovat. Ani se nejmenuju Scotty.

Pí*o. Poslední video je parádní, ale vyžaduje trochu vysvětlení. Pavouk se vyšplhal na monitor a tento týpek použil YouTube, aby ho vyslal do jiné dimenze. Pojďme si to vyjasnit. Tohle je YouTube video v YouTube videu v YouTube videu. Dejte mi vteřinku na zpracování. Divný.

Líbí se mi, jak zvládá problém s hmyzem pomocí psychického mučení namísto násilí. Vážně chytrý. Takhle já se ale nechovám. Mami! Pojď ho zabít! Vážně je mi toho pavouka líto. Co kdybyste si jen tak šli a najednou... Jsem v červí díře, která je jen YouTube video. Fakt něco. Nejlepší video, co jsem dlouho viděl a skvělý výběr dnešních videí.

Díky, že jste mi je poslali. Nechte svůj Skype pod videem a možná vám zavolám. Ještě jedna věc... - Jak je, kámo? - Zdarec, Rayi. Zdar, jak se jmenuješ? - Russell a jsem v armádě. - Ty jsi ten, kterého odveleli? - Ano. - Můžeš mi říct kam, nebo mě zabiješ? To zas ne.

Jedeme do Afghanistánu. Šílený. Jaký je tvoje MOS? - Ty víš, co to je. Pěchota. - Tam chodí drsňáci. - Jsi nervózní? - Docela jo, tohle je má první mise. Máš přítelkyni, přítele? Já nikoho nesoudím. Bude na tebe někdo doma čekat? Jo, mám přítelkyni, která na mě bude čekat. - Znáš svoji jednotku? - Moje jednotka je... Pár lidí to tam bude asi sledovat.

Zdravíme tedy rotu Delta, 3-144, je to tak? Fajn, musím ještě udělat pár telefonátů, ale dobře jsem si pokecal. Hodně štěstí. Ahoj. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta paruka mu luxusně sedí :D

180

Odpovědět

JESUS MAN od teď už nějak nechci to =3 tričko...... :D

190

Odpovědět

Parádní díl :)

180

Odpovědět

Jesus, man!

Nová hláška jako Felton,Yatta,Your face! Goddammit!

181

Odpovědět

Fenton samozřejmě :D

181

Odpovědět

A stejně má v 3:29 parádní koláče ;D

180

Odpovědět

To víš,
bez práce nejsou koláče

191

Odpovědět

Jesus, man! -- to budu používat ve všech intonacích, POŘÁD :D

181

Odpovědět

Koukam ze tady sla kvalita hodne nahoru. Akorat o to tricko uz sem nejak prestal jevit zajem :D

180

Odpovědět

Konečně někdo pořadny na konci v tričku :)

180

Odpovědět

Hey, Scotty... :D

181

Odpovědět

Jesus, man!

180

Odpovědět

Jesus !!! Kde se podela ta prsatice s trickem =3 ? :d aTo jsem nevidel jenom par dílů ! :D .

181

Odpovědět

Pavouk na monitoru ...byla by to jeho smrt a vzápětí i moje....

181

Odpovědět

hmm mariňák :3 to som vzdy chcel byt.

1821

Odpovědět

U pavouků se chovám přesně jako Ray :-D ... Ten pivní pupek na konci je příšernej, zlatá ta kozatice :-D :-D

188

Odpovědět

mmmm lahodná T-SHIRT "girl" :D

182

Odpovědět

Jesus, man!

198

Odpovědět

ted jde o to jakou intonaci jsi myslel :D

191

Odpovědět

+SkarTo bylo ohledně té věci v tričku :D

190

Odpovědět

Jesus-man!

190
Další