Blijící kočkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:4 364

Dnes se vám představí nejmenší zbraň hromadného ničení, nesmrtelná černoška a zdánlivě tancující kočky v rytmu techna.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dneska to trochu pozměníme. Uvidíte tři videa a pak bude otázka dne. Super, co? Držte hubu! Takhle je to vždycky! V prvním videu uvidíte čivavu, která má ten nejkrutější halloweenský kostým. Proto stojí mexická armáda za nic. "Proč má Mexiko vůbec armádu? Kdo by začal invazi do země, ze který chtějí všichni utéct?" Dělám si legraci. Mělo to 50 000 zhlédnutí za dva dny. Trošku to vypadá jako týrání zvířat, protože si ten pes určitě říká: "Zamrd*nej život!"

Není to ale pořád lepší než ty pitomý svetříky? Ten tank z něj dělá borce. Představte si ho v bitevní vřavě. - Něco se blíží, pane. - Co to je, vojíne? M1A1 Čivava, pane. Tak to jsme v prd*li. Zavolej na velitelství. Kapitulujeme. Ten šmejd dostane cokoliv bude chtít. Jdeš dolů?

Tenhle příběh je starý jako sám čas. Chlapec potká dívku. Dívka si koupí paruku. Chlapec střelí dívku do obličeje. Dvacetiletá Briana Bonds si myslela, že ji postřelili. Ukázala nám, kde se zastavila kulka, která ji zasáhla. Viděla nedaleko parkovat svého bývalého přítele, ale netušila, že na ni vystřelí. Nosila jsem ji roky. Dost jsem do té paruky investovala a ona mi teď zachránila život. Falešný vlasy že zastavily kulku?

Sakra, Deltrice! Přítel si z ní tedy pěkně vystřelil. To video je staré dva roky a mělo 400 000 zhlédnutí. Je fakt hodně staré a má spoustu kopií. Černošky byly drzý už předtím, ale počkejte, až zjistí, že jsou jejich vlasy nezničitelný. Briana tvrdí, že ucítila lehký náraz a vzadu na hlavě trochu krvácela. Neztratila však vědomí. Naštěstí to neprošlo skrz a jen se to zachytilo za vlasy. Lajkněte mi status, pokud vás střelili do hlavy.

Vím, že si říkáte: "Nedělej si legraci z jejích vlasů. Podívej se na sebe." Měli bysme tu paruku dát čivavě a okamžitě by byla nesmrtelná. Jsem rád, že je ta holka v pohodě a hlavně mě těší, že dala kopačky tomu klukovi. Ale kdo někdy neměl milence, který vás chtěl střelit do obličeje? Největší Brianinou starostí je teď oprava zadního skla. Dost jsem do té paruky investovala a ona mi teď zachránila život. Jak dojemné. V posledním dnešním videu je doslova to nejlepší z internetu.

Někdo vzal nahrávky zvracejících koček a nechal je tancovat na techno hudbu. Nebojte, lidi. Mně se z techna taky zvedá kufr. Koukněte ale na ty pohyby. Tahle dělá otočku. Tahle couvá. A tahle jede na extázi, až z toho valí oči. Rád bych ale věděl, kdo si natáčí vykašlávající kočky? Dejte jim trochu soukromí, nebo na vás vyšlou čivaví armádu.

To video mě opravdu naštvalo. Úplně se opomněl jeden závažný problém. Ty kočky mají poruchu příjmu potravy. Jsou jako Olsenovic dvojčata zvířecí říše. Musím být hezká. Musím být hubená. Bulimie. Zašel jsem moc daleko? Víte, co vám zvedne náladu a nebude tak urážlivé? Kompilace lidí dělajících techno blití. Ale víte, z čeho je mi pokaždý na blití?

Z otázky dne, která je od děvčat jménem... a ty se ptají: "Co je největší chyba vašeho života?" Co je tedy ta největší chyba vašeho života? Zeptejte se rodičů. Řeknou, že jste to vy. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Kdo je tam? Dost jsem do té paruky investovala a ona mi teď zachránila život. "Tady Ellen Page. Je tam Ray?" "Tady jediný odběratel, který ví, co znamená 'lámat hůl'." "Tady Krotitelé duchů. Přestaňte nám volat." "Mrázek ústředna... Moc mi to nejde." "Jmenuji se Inigo Montoya. Zabils mého otce, připrav se zemřít." Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Equals Three.

Záběr jedna. Ups. Pardon. Takhle to tady prostě chodí. Kur*í se to ještě dřív, než se začne natáčet. Šlo by to, až na to, že jsme každý v jiné válce. Něco se blíží... Ó pane. Jsem opravdu rád, že nebyla... ...mrtvá? Musím to číst?

Taková kravina. To video mělo 50 000 zhlédnutí za dva dny a úplně jsem teď poprskal režiséra.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prej Indigo Montoya :D Tak to mě odrovnalo :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Y Disco? to je Skrillex (electro & Dubstep)

180

Odpovědět

LuCky: Kdyby žil Čajkovský v dnešní době, taky by řekl, že je to techno... a to hudbě rozumí víc než kdokoliv z nás :D

180

Odpovědět

Nejlepší 1:00 - 1:20 :D

180

Odpovědět

Mrázek ústředa? To to tam psal čech a nebo to existuje i jinde? XD

182

Odpovědět

ale černošku umí předvést na 10* :D

180

Odpovědět

poslední dobou mě štve jak se ty lidi z toho štábu úplně zbytečně tam objevujou,když ray to v pohodě utáhne sám

1813

Odpovědět

klid lucKy , lidi se stejně smějou všemu co zvrací...

183

Odpovědět

JaaJ ty vole :D :D :D :D

180

Odpovědět

souhlas se zimim :D ... "blijící lidi na techno hudbu" to odrovnali :D

180

Odpovědět

Nevite nekdo co to je za luxusni buchtu na konci jak dela reklamu na tricko ? ...

185

Odpovědět

Tak tohle byl snad jeden z nejlepsich dilu co tu je :D Odrovnalo me kazde z tech videi i ty komentare byly super :)

180

Odpovědět

Proč řekl že Deadmau5 hraje Techno ... ??? .. I Ray William Johnson není nejchytřejší .. a nerozpozná hudební styly .. (A to hudbu dělá !!)

198

Odpovědět

skvělé otázky dne: "Tady Ellen Page!" "Jediný odběratel, který ví, co znamená lámat hůl!" =D

180

Další