Bramborová kašeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:3 866

Dnes se přesvědčíte, jak to dopadá, když doma zůstavají otcové s dětmi, prozradí se tajný recept na úspěšnost Tigera Woodse a jedna kočka se vydá do světa. Jaký je váš záložní plán? - Můj záložní plán? Jít se sestřenicí, kde je šance, že si vrznu. - Flesh light - Ztrapnils Insane Clown Pose, ty debile. - Můj záložní plán je zazálohovat si svůj záložní plán. - Můj záložní plán by mohl být Liam Neeson.

Přepis titulků

Show už začíná, lidi. Tak vstávejte. První video je krásnou ukázkou toho, co se stane, když táta zůstane s dítětem doma. To je hrozný. A proč má pytel na hlavě? To je jako moje rande? A jak je možný, že ho táta nezastaví? Jen tam tak sedí a nechá kameru běžet. Mám pocit, že jakmile se kamera vypla, táta řekl: "No tak, chlapče. Jestli umíš chodit, tak to umíš i rozchodit. Přines mi další pivo, posekej trávník a mámě ani slovo."

Všichni víme, že Tiger Woods neměl teď v golfu moc štěstí. Údajně ale stačí nějaký ten sváteční pokrm. "Včera úspěšně zakončil kolo dvěma a jednou ranou pod par." - "BRAMBOROVÁ KAŠE!" - "To je krása." "BRAMBOROVÁ KAŠE!" Ten týpek řekl "bramborová kaše"? Jasně, že řekl, ty buzno. Snad jsme viděli to samý video. Jde o video z golfového turnaje na kanálu ESPN a má už asi 60 000 zhlédnutí.

Dokonce i komentátor se diví, že to někdo křičel. Slušný stinger. - Nekřičel tam někdo "bramborová kaše"? - Asi ji má rád. Neměli bychom o tom vtipkovat, protože ten člověk má vážný typ Tourettova syndromu, kdy namísto sprostých slov, křičí různé druhy jídel. Tak se prosím nesmějte, zatímco nahlédneme do jeho všední reality. Kulajda!

Mistička ovoce! Mixovaný zelný salát s kozím sýrem, pekanovými ořechy a zálivkou! Fajn. Můžeme si odškrtnout Tourettův syndrom ze seznamu věcí, kvůli kterým všichni půjdeme do pekla. Vzali jste někdy kočku na projížďku autem? Většinou jsou strašně vyděšený. Tahle je ale v absolutním tranzu. Mělo to 700 000 zhlédnutí za týden, což je zatím nejvíc. Zamyslete se nad tím.

Kočka se z toho musí zbláznit. Kočičí svět je docela malej. Máte záchod, misku na jídlo a tu malou tyčku na škrábání. Je to "škrábadlo", ty teplej homouši. Jízda autem je skoro jako cesta na Měsíc. Nejkouzelnější je, jak šťastně ta kočka vypadá. Co ji tak dostalo? To kouká na největší klubko vlny? Sleduje reklamu na rybaření, nebo něco víc vzrušujícího? Nebo našla zásoby majitelových speciálních marihuano-špeko-jointových koláčků.

"Ty vole, došlo ti někdy... Každej den kadím do záchodu, prostě to tam nechám a další den je to pryč. Kam ty bobky mizí? Jseš si jistej, že je v těch speciálních marihuano-špeko-jointových koláčcích tráva? Ale víte, co si taky užívá projížďku autem? Bramborová kaše! Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: "Ahoj, Rayi.

Moje otázka zní: Jak vyčníváte z davu?" Tak jak vyčníváte z davu? - Svoje zajímavé a krea... - Bramborová kaše! Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. - Jsem Ray... - Bramborová kaše! - Já ti nakopu tu zasr*nou prdel. Tak mi povězte, lidi.

Jaký je váš záložní plán? Bramborová kaše! Růžičková kapusta! Sladké brambory! Tvarůžek! Kukuřičný chléb! Fazole se smetanou! A mamey, pokud jste Asiati! Během schůzek dávám holkám pytel na hlavu, jsou totiž hnusný a ani já je nechci pích*t. Ty máš...

Fuckwad byl spíš takhle. To byl Shatner, kámo. Prosím, nesmějte se. Ne, nerozumím golfu. Kdybych... Ray je strašnej gay, buzna a taky homouš. Klikněte na "líbí se". To je bezva. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

MASHED POTATOES!! :D

180

Odpovědět

Já vím že pudu do pekla ale u toho videa s tím děckem sem se málem udusil smíchy :D :D :D

180

Odpovědět

ray is just a gay fag and his also a homo ...:D

181

Odpovědět

Mush Potatooos ! :D

189

Odpovědět

Fakt nechápu co na něm všichni vidí. Až uboze se snaží bejt vtipnej, ale vůbec mu to nejde. Klipy se mi líbí, ale jeho nemůžu vystát.

1833

Odpovědět

Z tej mačky vazne nemozem =D dost dobry diel =)

180

Odpovědět

Sleduju to asi po 3 měsících a od 4:10 jsme se musel dívat snad pětkrát :D
dream girl :) :) :)
Brussels sprooouts! :D

181

Odpovědět

BYLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

189

Odpovědět

Můžu říct, že tenhle díl má nejlepší úvod ze všech, co zatím vymysleli a počkal jsem si na české titulky jen, abych mohl napsat tenhle comment :D

180

Odpovědět

jeden z nejlepších seriálů na videacesky

181

Odpovědět

Kaj se na to hrabe Co za asy :)

181

Odpovědět

God?: MASHED* :)

180

Odpovědět

Si pamatuji, když jsem viděla =3 poprví, říkala jsem si jaká je to zase kravina a teď nemůžu vynechat ani jeden díl :))

181

Odpovědět

Masitej díl :DDDD

181

Odpovědět

REASONS WHY WE'RE GOING TO HELL :D

181

Další