Brouk homosexuálEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:408
Počet zobrazení:4 875

Léto je tady, takže dnes uvidíte, jakého brouka můžete v přírodě také potkat. Čeká nás tradičně šílená japonská reklama a do třetice ještě jeden domácí mazlíček v podobě mrtvé veverky. V souvislosti s otázkou dne se můžete v nejbližší době těšit i na nějakou epizodu velice populárního a šíleného seriálu Adventure Time, kde jedné postavě propůjčil hlas i John DiMaggio (Bender).

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dneska vás trochu šokuju. Nikoliv videem, ve kterém někdo šílí nebo dostává ránu do koulí, ale videem s gigantickým zasr*ným broukem. Když se na to díváte, nechce se vám udělat: Protože mně jo. Na internetu je to přes dva roky a má to skoro milion zhlédnutí. Ten brouk se jmenuje Heteropteryx.

Nepleťte si ho s Homoteryxem, což je podobný brouk, který rád poslouchá Lady Gagu a nosí brejle od Gucciho. Pouze v Equals Three můžete vidět teplej hmyz. Ale vážně, tohle je jeden z mála druhů hmyzu, který může vzít svou botu a zmlátit vás s ní. Musím ale tomu majiteli vyjádřit uznání, protože kdybych toho brouka viděl ve skutečnosti já, udělal bych: Myslím, že už je pryč.

Takže tohle bych udělal. Všechna čest, majiteli. Máš opravdu zajímavýho mazlíčka, kámo, ale nemůžeš si třeba pořídit křečka, pískomila nebo tamagoči, sakra? Určitě všichi víte, jak strašně zbožňuju japonské reklamy. Ne, vy to nechápete. Podívejte se na tuhle posr*nou reklamu na banány Dole. Jo, naprosto obyčejný banány Dole.

Chci říct... Co to kur*a... Nechápejte mě špatně, Japonce mám rád, ale proč se snažíte prodat banány zlodějům a brečícím ženským? A co je zač ten divnej superhrdina? BananaMan. Nejhorší superhrdina všech dob! Tohle video má půl milionu zhlédnutí za měsíc a jedině v Japonsku můžete propagovat ovoce tím, že ho budete střílet z chlápkova nosu.

Kdo to schvaluje? Kdo přijde a řekne: "Mám skvělej nápad na reklamu. Bude se vám líbit, lidi." Komu se chce teď jíst ty banány? "Usoplený banány." Jestli japonské firmy takhle propagují ovoce, tak mi dejte pět minut, živýho králíka a udělám vám reklamu na Nesquik.

Tak jo. Poslední video. Mělo necelých půl milionu zhlédnutí... Promiňte. Mělo necelý půl milion zhlédnutí za necelý měsíc. Jde o tuhle malou holčičku, která našla mrtvou veverku. Dobře. Co to tam máš? Veveuku. Je mrtvá. Máš mrtvou veverku, jo?

Nepochybně jde o nejroztomilejší holčičku na celým světě. A způsob, jakým říká "veverka"... Veveuku. ...je tak roztomilý. Když pak ale pohybuje hlavou té veverky, jako by to byl maňásek, připadá mi to trochu děsivý. Měla by si ale dávat bacha, aby jí nevytrhla ten huňatej ocásek, protože veverka bez huňatýho ocásku je jenom špinavá krysa.

A taky vám v tom videu neukázali, jak tam přišla Sarah Palin s rodinou a tu veverku snědli. "Maverick. Mňam, mňam, mňam." A přestaňte tvrdit, jak jsou její rodiče hrozní. Vsadím se, že rodiče vás všech dělají neustále všechno správně. Přesně to vystihl jeden komentář. "Jenom závidíte, že jste si taky nemohli sáhnout na tu veveuku." Trefný.

Ještě dodám jednu věc. Bylo mi řečeno, že když vystřelíte mrtvou veverku z vlastního zadku, můžete to v Japonsku prodávat jako jídlo. Takže... dnes jsme viděli gigantického brouka, chlápka střílejícího banány z nosu a mrtvou posr*nou veveuku. Doufám, že se vám bude v noci dobře spát. Co?

Mám něco na tváři? Na co tak koukáte? Ale víte díky čemu budete mít vždycky klidný spaní? Díky otázce dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka zní: Jaká je nejlepší práce pro blbce, kteří jsou šťastní z toho, jak jsou blbí?" Takže jaká je nejlepší práce pro blbé lidi? Teda kromě kravin, které tu dělám já. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Na co je čas? Čas na MC Hammera. Čas na Peanut Butter Jelly. Čas na Adventure Time. Kolik je hodin?

Je půl opičákovy prdele a čtvrt na jeho koule. Je čas do toho praštit. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Dneska vás trochu šokuju. Nikoliv videem... Kur*a. Dneska vás trochu šokuju. Nikoliv videem, ve kterém někdo šílí nebo dostává ránu do koulí, ale videem s gigan... Kur*a, kur*a. Dneska vás trochu šokuju.

Nikoliv videem, ve kterém někdo šílí nebo dostává ránu do koulí, ale videem s... Kur*a. Bylo mi řečeno, že když vystřelíte mrtvou veverku z vlastního zadku, můžete to v Japonsku prodávat jako jídlo. Nemůžu to říct, aniž bych se nesmál.

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tu Heteropteryx mám, je to úžasný zvíře.

190

Odpovědět

Kolik je hodin? Půl opičákovy p****e a čtvrt na jeho koule :D

191

Odpovědět

squiwwl :D

190

Odpovědět

ach co ja by som bez neho robil :D

191

Odpovědět

Neni prvni odpoved na otazku ,co je za cas, Hammer time, z filmu Futuramy: Benders Game. Když je Bender v blazinci a psycholog provadi kladivovou terapi?

196

Odpovědět

Naprost srackoidni

1910

Odpovědět

kopa keců

1910

Odpovědět

Ta japonská reklama není zas tak divná, už jste viděli Inochiho?

193

Odpovědět

hmmmmmmmm hmmmmmmmmhmm premyslel jsem co k tomuhle videu napsat a aby sem prisel na napad co napsat tak sme se rozhod ze si prectu diskuzi a budu na nekoho reagovat ale jedine co mne napada je ...MUZETE PROSIM ODENDAT TY PALCE NESNASIM JE!!!!

1910

Odpovědět

Nějakej sprominutim debil tady psal že je to kudlanka nábožná,děláte si srandu? Pro porovnání
Kudlanka nábožná:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQXHSjzec5t9U5jF3RB05i_GPfUF8E_GhGIfcBlxZXGifsI5rZ-&t=1
Mnou zmiňovaná strašilka:
http://www.reptarium.cz/content/photo_02/Heteropteryx-dilatata-03000004563_01.jpg

194

Odpovědět

Nwm pokud si toho někdo všiml nebo to už tady napsal, nechce se mi to hledat, ale s tím broukem zeleným dělá dobrýho fakáča :D.

193

Odpovědět

už nikdy nejím u =3 :D

194

Odpovědět

jéééé, ta strašilka je cool.... :D

192

Odpovědět

Mě se taky moc nelíbí, že tam cpe ty vulgarity, ale jen málokdy je přeložíte, tak co.

194

Odpovědět

to Marty: tak se na to nedivej

193

Další