Buchty v bikináchEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:398
Počet zobrazení:3 630

Dnes máme na seznamu kočku, která "něco" udělá, promenádu v bikinách s nepostradatelným trapasem a návštěvu zoo.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dělejte něco, lidi! Vlastně nemusíte dělat nic, ale tenhle týpek řekl své špekaté kočce, aby něco udělala a ona "něco" udělala. "Dělej něco, kočko!" Po všech těch letech, co to svádíme na psy. Má to 300 000 zhlédnutí během tří let. Vím, že je to staré, ale tenhle týden se to nafouklo...

Nafouklo jako... Jako prdel tý kočky. Pokud jste to nepochytili, tak je to video fake. Zvuk toho prdu tam byl přidán dodatečně. Když se na to podívate, uslyšíte, jak se ty hluky v pozadí ztlumí a do toho se objeví ten zvuk prdu. To je samozřejmě celá věda přidávání prdů do YouTube videí. Jo, já vím.

Je to hnusný a dětinský, ale způsob, jakým ten týpek křičí: "Dělej něco." "Dělej něco, kočko!" Nutí vás to křičet to samé na ostatní lidi. Třeba: "Dělej něco, Baracku!" "Spojené státy provedly operaci, při které byl zabit Usáma bin Ládin, vůdce Al-Káidy." Prezidentské prdy. To je zlatý hřeb průlomové komedie, jakou je Equals Three.

Vím, chlapi, že máte rádi holky a bikiny. A vy holky se můžete dívat taky. Vím, že máte určité lesbické tendence, nelžete. "To bylo jen takový experimentální období na vejšce." Kecy! Tohle má 100 000 zhlédnutí během dvou týdnů a hádám, že by mělo jít o nějakou promenádu v plavkách? Já vám říkal, že nemůžou chodit a zároveň žvýkat žvejkačku.

Počkat, počkat, počkat. Trochu to přetočíme zpátky. Do tý bych šel. Ježiš, do týhle šel už každej. Do tý bych šel. To byla jen taková narážka na Stewieho Griffina. A samozřejmě bych šel do týhle. Obzvláště, když je teď v bezvědomí.

Každopádně... jsem si všiml ještě jedné věci. Potom, co vstane a chce odejít, jako že je všechno v pohodě... uklouzne znovu. Zase uklouzla. Kéž by to byla dcera Sarah Palinové, pak bych jí řekl, ať se jde klouzat. Klouzat? Nikdo?

Klouzat? Děkuji, paní Palinová. Ještě dvě věci: 1) Ta soutěž by byla o hodně lepší, kdyby v té vodě plavali krvežízniví žraloci. To byl jen takový návrh pro příští ročník. 2) Ta holka neupadla. Jde o nový tanec, o kterém jste ještě neslyšeli. Jmenuje se "retard".

Ale teď vážně. Dělej něco, holko v bikinách! Stupidní a dětinské zvuky prdů. Já vím, já vím. Poslední video mělo 600 000 zhlédnutí za tři dny. Poslala mi ho přes Twitter zoo v San Diegu. Já vím. Zoo v San Diegu má Twitter? O čem sakra tweetujou? "Hej, zoo ve Philadelphii, máte tam pandy? Jasně, že nemáte, protože stojíte za prd."

Kdo ví, o čem sakra tweetujou. Ale to video je docela dobrý. Je v něm tenhle klučina a vydra, kteří si společně hrají. Jestli vás to video nezaujalo, tak jste pěkní vydřiduši. Ne? Děkuji. Může z toho být dobrý způsob, jakým se můžou předvádět rodiče.

"Vaše dítě má vyznamenání? To naše se zná se zasr*nýma vydrama. Disney Channel už o něj má zájem." Osobně si myslím, že je to roztomilé, protože ta vydra si určitě myslí: "Hej, číhněte na to. Naučila jsem toho kluka mě následovat." Ať pronásleduje ty děti celej den, dokud je ve vodě, a ne v týhle dodávce. "SLADKOSTI ZADARMO" Ale víte, kdo vždycky řídí tu dodávku?

Než se k tomu dostanu, tak jsem znovuobnovil můj osobní vlog BreakingNYC. Pomáhá mi s tím pár lidí, takže to je hodně dobře produkované. Jestli tedy chcete vidět, co dělám, když nedělám Equals Three, můžete se kouknout a klidně se i přihlásit k odběru. Nikdo si nebude stěžovat. Jen mě to tak napadlo. Je to takové moje druhé já, možná se vám bude líbit, možná ne.

Tak se koukněte. A teď se dostáváme k otázce dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Co máte na létu nejradši?" To je jednoduchý. Co máte na létu nejradši? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem... nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Kdybyste mohli vytvořit novou politickou stranu, jaká by to byla? Raypublikánská strana. Strana nesouhlasíme s ostatními. Strana neustálé pařby. Strana kanibalů. Strana buřtů.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz A to je opravdu v pohodě, že... Kure*sky nesnáším, když to nemůžu říct. Klidně bych sem mohl přijít a jen nadávat. To by bylo celý YouTube video. Nezapomeňte to zasr*ně okomentovat, ohodnotit a přihlásit se k odběru, sakra!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To karinka - Hmmm asi nám tu zavítala profesorka z Cambridge

180

Odpovědět

Sarah Palin už asi bude v =3 navždy :-D ... 8/10 ... (btw jsem moc rád, že je to překládáno, ale nešlo by trošku ubrat na nepřesnostech ?) ...

180

Odpovědět

Matess: Že se ti to nelíbí, neznamená že se to nelíbí ještě někomu jinýmu. A pokud tvůj malý mozeček ještě nedorostl do otevřenosti všem hudebním stylům, tak tě upřímně lituju.

185

Odpovědět


Odpovědět

.............. : souhlas :D

186

Odpovědět

Najradšej mám na lete Komáre

187

Odpovědět

karinka: az sem prijde já a uvidí cos mu odpovedela tak smichy spadne ze zidle :D

182

Odpovědět

odpověd "The After Party" mi způsobila bouli na hlavě... smíchy jsem vyskočil a praštil jsem se o poličku :-D

184

Odpovědět

dotaz proč když vždycky vyjede ta ženská (palinová) proč říká Maverick? Myslí vrtulník?

188

Odpovědět

Matess: Dej pokoj s komentováním a máš klid : )

185

Odpovědět

Michal: Jo, ten text má parodovat dokola se opakující refrény disco hitů, to že nemá hlas s tím nesouvisí ... Dejte si už pohov s tím poučováním.

189

Odpovědět

karinka: takže na otázku "jakou politickou stranu byste založili?" bys odpovídala "ta a ta párty"? přemýšlej taky u toho.. nebo aspoň použíj google translator, tam ti to vyhodí úplně stejně - strana

184

Odpovědět

I´d do her, i´d do her, i´d do her... lol :D

182

Odpovědět

Já : Yes , I'm speak it !!!!! ----------------

1829

Odpovědět

Matess: Ehm...Tomu se říká parodie na techno/disko... Mluvil o tom v některym z předchozích dílů...

183

Další