Cestovatel v časeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:4 243

Přestože Odhalení hudebního průmyslu již skončilo, dnešní epizoda se tak trochu ponese v duchu konspiračních teorií. Ray se samozřejmě nezapomene pochlubit svým názorem na tuto tématiku, ale ještě předtím okomentuje známou scénu z jednoho švédského filmu a motoristické pokračování Dvojité duhy. Minule jsem sice sliboval speciální vánoční epizodu, jenomže ta ještě nevyšla. Nemusíte však zoufat. Takovou malou kompenzací a speciálním "vánočním dárkem" budou nově dvě epizody týdně. Raye tedy budete vídat v pondělí a ve čtvrtek od 20:00.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Sakra, vypadáte hladově. Víte, co potřebujete? Macho salát. To je tak ku*evsky chlapský. Je to scéna z jednoho švédského filmu. Neznám sice název, ale je to ze Švédska, takže tam asi nebudou samohlásky. Jako...

...část 2. Na tom nezáleží. Tenhle chlápek je prostě ostrej. Koukněte, jak nakopal tomu salátu prdel. Hlávce nasadil kravatu. Tenhle chlápek by měl rozhodně vydat kuchařku. Jak připravit steak... vlastníma koulema. Teď vážně, tohle video vidělo 400 000 lidí.

Problém je, že takovéhle mlácení salátu je trochu komplikované. Radši byste měli mlátit ženskou, aby vám ten salát udělala. Vtipy o domácím násilí se vždycky povedou, že jo? Dobře, jdeme na další. Pamatujete na toho chlápka s dvojitou duhou? Myslím toho, co pořád říkal: "Dvojitá duha přes celou oblohu. Co to znamená? Ten Ray William Johnson je tak úžasnej a srandovní."

Tak jo. Tu poslední větu asi neřekl. Každopádně chlápek s dvojitou duhou byl asi reinkarnován. Dobře. Asi není tak dobrý, jako chlápek s dvojitou duhou, ale rozhodně má nějaký druh autorgasmu. To je šílený. Já se takhle nevzruším ani při sledování porna. "Dvojitá penetrace přes celou postel!" Ne, že bych se díval na internetu na porno...to je jedno.

Rozhodně to video vtipné, protože se ti řidiči mohli zranit, ale tohohle týpka to vůbec nes*re. Prostě si křičí: "Jo! Dělej! Chcípni v bolestech! Hurá! NASCAR!" Chci říct, jací pitomci se vzruší, když vidí, jak se druzí zraní? Myslím tedy kromě vás. Dobře, tohle poslední video jsem nechtěl komentovat, protože není vůbec vtipné.

Vlastně je pěkně stupidní. Ale co nadělám. Za týden mělo 1,6 milionu zhlédnutí. Bylo to snad ve všech zprávách. Když na něj pomyslím, dělá se mi z toho nádor na mozku. Takže tady je ten týpek, který natočil recenzi starého filmu Charlieho Chaplina jménem Cirkus. Jenže jeden z komparzistů, přesněji tahle stará žena, vypadá jako by telefonovala mobilem. Dobře, podíváme se ještě jednou.

Tady ji máme. Má ruku nahoře a vypadá, jako by telefonovala mobilem. Je to ale z roku 1928. Jak je tedy možné, že má mobil? Jak se to tedy snaží tenhle týpek vysvětlit? Ne tím, že se třeba škrábe na obličeji nebo se snaží schovat před kamerou, ale tím, že je zas*aný cestovatel v čase. Nekecám, jděte se podívat na celé video.

Nejhorší ale je, že se toho důvěrné zpravodajské zdroje chytly. Ta nahrávka je rozhodně zajímavá, ale jak jsme se dostali od: "Drží ten telefon, jako kdyby telefonovala." až na "Můj Bože. Je to cestovatel v čase a všechny nás zabije." I kdyby telefonovala, tak musela mít docela špatný signál, když vezmu v úvahu to, že nebyly v roce 1928 žádné vysílače. Možná se pletu. Možná opravdu volá do budoucnosti. Já bych si hrozně rád zavolal sám sobě do budoucnosti.

- Hej. To je budoucí Ray? - Ano? - Hele, je zapnutá lednička? - Ano, vlastně je. Tak dobře, protože jsi zas*anej skrček. Podívejte, existuje milion důvodů, proč má ruku u obličeje. To ale neznamená, že to je zatracenej Marty McFly. Když začnou lidi na internetu vytvářet takovéhle konspirační teorie, tak z toho šílím. Nejraději bych chytil zatracený hlavkový salát do kravaty.

On je prostě tak chlapský. Kromě toho, kdybyste se chtěli v roce 1928 s někým spojit, udělali byste to, co ostatní: Použili byste MySpace. Každopádně to tento týden byla zajímavá sestava videí. Ale víte, co je taky zajímavé? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: Kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili, že jste Superman, jakou věc byste udělali jako první?

Takže kdybyste byli Superman, co byste udělali? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, kdybyste mohli vymazat jednu věc z vaší paměti, jaká by to byla? Svoje dětství. Místo, na které jsem dal klíče od auta. New Jersey. Vymazal bych New Jersey. Křesťanský tábor. Svou svatbu. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

šla bych zbít mou učitelku !

190

Odpovědět

Nefunkcni video...

190

Odpovědět

šel bych skopat souseda spidermana

192

Odpovědět

Zvláštní je že když jsem se na každý díl koukla poprvé nějak mě to nerozesmálo ale jak jsem se koukla po druhé začla jsem se smát :D

190

Odpovědět

http://www.fastcompany.com/1668361/double-rainbow-guy-on-viral-videos-the-influence-project-and-what-it-means Podívejte se na tohle video s Double rainbow chlápkem a jestli se z toho nepoděláte smíchy, tak ste divný :D

191

Odpovědět

vymazala bych den kdy mě matka vytáhla z dělohy !

191

Odpovědět

co bych udělal jako superman?
Obtáh WonderWoman ;)

191

Odpovědět

Mr. Yura: Když si během přehrávání klikneš na to video, tak tě to hodí na původní video na Youtube, kde odkazy na ty originály v popisku jsou.

190

Odpovědět

Myslím, že by vůbec nebylo na škodu kdyby se do popisku dávaly i odkazy na originály z jůtubu.

190

Odpovědět

Chcípni :D

190

Odpovědět

Grinchch: Michale ty seš ale *****. http://www.youtube.com/watch?v=ZZiqTXmDtZQ
A
příště logika ty ********

190

Odpovědět

Kam se hrabou ti dva b*******i z Nohy totok je best

190

Odpovědět

Nedal by sem někdo odkaz na YouTube, kde je ten chlapík jak šílí, když nabourávaj ty auta? Já to tam nemůžu najít. :D Dík :D

190

Odpovědět

kebyze sa prebudim ako superman tak by som vykradol secko a potom sa opil a zhulil do nemoty. ak sa to neda spravil by som to co 9atak

190

Odpovědět

co bych udelal kdybych se probudil jako superman: otocil bych se na druhej bok a pokracoval bych ve spanku

190

Další