Chceš se rvát?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:5 099

Na nabídku k rvačce raději odpovězte, až uvidíte, o jakého protivníka vlastně jde. Tak hrozné to na druhou stranu zase není, protože mimino v posledním videu bylo vylekané úplně něčím jiným. Otázku dne v této epizodě pokládal Wax, který s Rayem spolupracuje na jeho hudebních klipech a album, o kterém mluví, najdete tady.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Vy určitě... nechcete, abych tu jen tak plácal, co? Jen se chcete podívat na děti v tomhle videu. Počkat. Přestaňte zírat na ty holky, vy perverzáci. Koukněte na tohohle klučinu. To asi bolelo. Teď bude mít z tý rány určitě pěkný okno.

Vidíte, to byl Eminemův text... To je jedno. Na internetu se povaluje spoustu kopií, takže nevím, jaká je originál. Ale mám k tomu pár věcí: 1) Když jsem poprvé to video zhlédnul, smál jsem se víc, než je společensky přijatelné. Lidi z baptistickýho kostela ve Westboro se na mě dívali a říkali si: "Bože, ten chlápek je ale kret*n."

Jo, já vím. Smál jsem se možná kvůli tomu, že ten kluk trochu vypadá jako Greyson Chance. "Hej, jsem nová budoucí hvězda." "No do pr..." Jen kecám. Nic nemám proti Greysonu Chanceovi. Řekl bych, že si to video lidé posílají, kvůli té jeho reakci. Ten kluk narazí do okenní tabule a dělá, jako by dostal ránu pěstí. Ještě jedna věc. Doufám, že ty tančící holky natáčejí jejich rodiče a ne nějaký perverzák poflakující se po zábavním parku.

Dál tu máme tuhle sovu. Vtipné na té sově je, že se s vámi chce porvat. Jo, měli byste si krejt záda. Jen koukněte, jak si vás drsně obhlíží. "Co jsi to řekl o mojí mámě?" Tohle video mělo 200 000 zhlédnutí za deset dnů, což je slušný.

A veřte, nebo ne, myslím si, že je to video docela kreativní. Je hlavně úplně odlišné od těch, o kterých tu stále mluvíme. Myslím, že ten chlápek vzal nějakou myš nebo soví potravu, dal to ke kameře, a to způsobilo, že na vás ta sova pořád zírá. Nebo alespoň to tak vypadá. Navíc vám chce ještě pořádně nakopat prdel. "Nechtěj, abych si tam pro tebe došel, šmejde." Také se mi na tom videu líbí, že se z těch jejích pohybů dá udělat techno remix.

Lidi, jak já bych chtěl sovu. Jenže nikdo mi ji nekoupí. Tohle poslední video bych rád označil za "supr dupr kur*vsky virální". Moc to zveličuju, ale mělo to skoro 2 miliony zhlédnutí za dva dny. Což vědci a učenci označují jako: "Zhlédnutí jak nasr*no." Co?

"Jak nasr*no" je opravdová měrná jednotka. Je hned pod "tři prdele" a nad "jak namrd*no". Prostě to mělo spousty zhlédnutí a to jde jen o video tohohle mimina. Teď jsem si všiml, že docela vypadá jako to mimino z Úžasňáků, že jo? Tak či tak si myslím, že máma toho mimina drží kameru a vy můžete slyšet, jak smrká. A to děcko to tak trochu vyleká. Myslete si, že jsem měkkota, ale já opravdu zbožňuju tohle video. Jako kdybych si vysmrkal nos já a vy udělali: Rád bych věděl, co se tomu miminu honí hlavou, když neví, jestli se má bát, nebo se smát.

A když říkám bát, tak myslím BÁT. Koukněte na ten výraz. Tomu říkám vystrašený mimino. Samozřejmě o dvě vteřiny později je to zase hrozná prča. Tu mámu v tom videu sice nevidíme, ale ona má jako nějaký strašidelný nos navíc? To je jako Barbra Streisand? Jen si dělám srandu, ale zajímalo by mě, jak by reagovalo, kdyby se ta máma uprdla.

To video jsem viděl, ještě než mělo tolik zhlédnutí... "To video jsem viděl ještě dřív, než bylo mainstreamový." Už jsem to viděl dřív a zajímá mě, jestli bude tohle virální video roku. Má to totiž takový rodinný a nevinný nádech, který nutí lidi posílat si to na pracovišti. Vsadím se, že skončí s miliony a miliony zhlédnutí. Upřímně v to doufám, protože já si ho užil.

Ale víte, co si taky vždycky užiju? Otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Ahoj. Jsem raper Wax. Koukněte na moji novou nahrávku Scrublife. Moje otázka dne zní: Jaké je vaše rapové jméno?" To byl samozřejmě Wax, chlápek, který napsal Stalkin' Your Mom. Zdarma si můžete stáhnout jeho novou nahrávku. Jak říkám, je to zadarmo a je to skvělý.

On se snaží podporovat můj pořad, takže se mu to snažím vrátit. Jestli chcete celé jeho album, odkaz je pod videem. Vaší podpory si cením a Wax samozřejmě taky. Jeho otázka dne byla dobrá. Jaké je vaše rapové jméno? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdybyste byli superhrdinové, jaké by bylo vaše jméno? Houmles Man. Vegetarián Conan. SUPERMAN!!!... Počkat, to už je zabraný? Bieberova horečka... Jo, jsem spíš zloduch. Rick K.

Anál Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Nechtěj, abych si tam pro tebe došel, šmejde."

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I liked this video before it was mainstream :D

201

Odpovědět

McCoZaAsy :D

180

Odpovědět

"Hey! What did you say about my mom?!" :-D ta sova má dobrej říz

180

Odpovědět

5:40 nemělo by tam být ''kdyby si ta máma uprdla?'' a ne '' se uprdla''

180

Odpovědět

Batrachus:Ne, jsou tam tři videa:dítě,sova a znovu dítě.

180

Odpovědět

Cože? Ray má dneska jenom dvě videa?

181

Odpovědět

What you said about my moma?! :DDD To mě zabilo totálně :D:D

180

Odpovědět

littlewhitney: http://www.youtube.com/watch?v=sB2BKdgSW4U to je písnička vytvořená od raye :)

180

Odpovědět

LoL - jeden z best dílů - to už je zabraný? Nechtěj abych si tam pro tebe došel :D
btw... co je to za písničku, když tam ukazujou ty jména superhrdinů? Dík :D

180

Odpovědět

Ano, jako nas*áno je jednotka :-D

180

Odpovědět

Homless man-Steven Lynch Superhero :D ...dobrej dil :-D

180

Odpovědět

Co za asy

181

Odpovědět

homeless man je bezdomovec ;)

180

Odpovědět


Odpovědět

já bych tom harantovi věděl co prohnat hlavou, ale za to bych šel sedět......

180

Další